Empire armylist by Cord

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Prześpijmy się z tym, przygotujmy jakieś pomysły przez te 2 kolejne tygodnie i zacznijmy pracę od 21-22 czerwca. Wiem, toż to wakacje...i co z tego
Widzę w tym rozumowaniu jeden znaczący minus - będzie to czas urlopów i wakacji, dłuższych i krótszych wyjazdów. Jak wyjedzie jeden z jurorów to będzie klops.

W związku z tym proponuję następujące rozwiązanie - ja zacznę prowadzić całą kwestię, aby nie tracić czasu, a pod koniec czerwca ktoś z dwójki Saint / Thrawn przejmie temat, bo pewnie się nie wyrobimy. U mnie bowiem jest odwrotnie - teraz mam więcej czasu niż będę go miał prawdopodobnie za miesiąc.

Zająłbym się tylko częścią związaną z jednostkami i bohaterami. W przypadku listy przedmiotów (o ile nią też się mamy zająć), liczę na Sainta.

Dajcie znać, czy się zgadzacie. Jeżeli tak, od następnego tygodnia postaram się zabrać do zagadnień ogólnych, a następnie stopniowo będziemy się wgłębiać w szczegóły.

No i do końca weekendu zbieram Jurorów;)
Pasuje?

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Z jurorami do końca tygodnia zgadzam się ;)
1. I pierwsze pytanie dla jurorów kiedy mamy zacząć pracę nad armylistem.
A) Jak najszybciej
B) Poczekać do końca sesji.
Co do listy przedmiotów to wisi ona u mnie w temacie i jakoś nie widzę aby cieszyła się szczególnym zainteresowaniem. Dziękuje za miłe słowa ale liczyłem na jakieś Wasze opinie.

PS: Juror :? nie podoba mi się to słowo. Kojarzy mi się z tymi kiepskimi programami Jak oni śpiewają, Taniec z gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie w kisielu i etc... Znajdźmy jakiś synonim.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Hehe, to może zamiast Juror... Egzekutor? :P Hehe

Co do pierwszego pytania to A i B, może rzeczywiście pociągnijmy teraz co można, resztę pod koniec czerwca się dopnie, poza tym, zawsze trochę czasu znajdziecie, to wrzucicie jakiś post.

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Egzekutor jest o tyleż lepszy, że słowo juror niekoniecznie oznacza eksperta w danej dziedzinie:)
Równie dobrze można powiedziec: ławnik, sędzia lub po prostu Grono :)

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

:P byle teraz nie było 30 postów o nazwie dla Jurora/Egzekutora/Wykładowcy :D

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

I pierwsze pytanie dla jurorów kiedy mamy zacząć pracę nad armylistem.
A) Jak najszybciej
B) Poczekać do końca sesji.
Zdecydowanie A. Tak naprawdę tylko Prowadzący potrzebuje więcej czasu. Jurorzy nie mogą być tylko w tym czasie pozbawieni przez dłuższy czas internetu. Wystarczy, że wejdą na forum raz dziennie i przez 15 minut udzielą swoich odpowiedzi na nowe wątki.
Juror nie podoba mi się to słowo. Kojarzy mi się z tymi kiepskimi programami Jak oni śpiewają, Taniec z gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie w kisielu i etc... Znajdźmy jakiś synonim.
Nie ma po co. Gdy już ich wybierzemy, wszyscy będą wypisani imiennie i słowo Juror nie będzie się już pojawiać.

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Członek komisji śledczej badającej sprawę niekompetecji Grahama McNeilla i szkód jakich wyrządził imperium.

Co do darmowych CG to sztandar jest opcjonalny z uwagi punkty jakie za jego zdobycie otrzyma przeciwnik i by był łatwym kąskiem w powiedzmy 10 kusznikach ale nie wiem co jest szkodliwego w posiadaniu muzyka i sierżanta w oddziale.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Z chęcią będę w szlachetnym gronie jurorów (Czy inkwizycji antygrahamkowej :) )
Ale popieram Sainta, lepiej zacząć to później. Ja mam teraz pracę magisterską, jakkolwiek za tydzień będę wolnym człowiekiem, to jednak są i Ci co muszą przebrnąć przez sesję...Poza tym sam początek lipca to dla mnie obrona pracy. Jestem na razie za przeniesieniem na później naszych prac.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Co do listy przedmiotów to wisi ona u mnie w temacie i jakoś nie widzę aby cieszyła się szczególnym zainteresowaniem. Dziękuje za miłe słowa ale liczyłem na jakieś Wasze opinie.

Jutro dam swoje przemyslenia na temat tych magicznych itemów.

Awatar użytkownika
Niglafar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Frei Stadt Danzig

Post autor: Niglafar »

mi obojętne kiedy zaczniemy, mogę teraz moge i później. dostosuję się do decyzji większości

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Witam. Mały update odnośnie jurorów:
Thrawn, Saint, Bleasus, Niglafar, Czopek, Argoth, SaH, Ismael - potwierdzeni
Pelcu, Cord - wyrazili zainteresowanie, ale nie dostrzegłem w ich postach jednoznacznego potwierdzenia.
Kokesz - nie jest zainteresowany.
Karl1299, Wilqu - nie wypowiedzieli się

Jak już wcześniej napisałem, proponuję, że ja rozpocznę pracę na początku przyszłego tygodnia, a póżniej, gdybym widział, że nie mam czasu lub coś mi wypadło, najwyżej to komuś przekaże i ten ktoś pociągnie sprawę do końca. Nie będzie to problemem, bo cała dyskusja i ustalenia będą się znajdować na forum. Może tak być?

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Potwierdzić mogę, czasu wolnego nie mam niesamowitą ilość ale i tak lepiej z nim stoję niż większość pozostałych wiec na forum zajrzeć codziennie to nie za wielki dla mnie problem.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

ismael pisze: Kokesz - nie jest zainteresowany.
Nie do końca... Uważam, że mam za małe doświadczenie w graniu i za pewne nie znam wszystkich aspektów gry, trików itp. Dlatego wolałbym być swego rodzaju obserwatorem, który jeśli będzie miał czas i coś sensownego do powiedzenia to z chęcią podzieli się swoją opinią.

Będę wam po prostu kibicował :)

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

ismael pisze:Jak już wcześniej napisałem, proponuję, że ja rozpocznę pracę na początku przyszłego tygodnia, a póżniej, gdybym widział, że nie mam czasu lub coś mi wypadło, najwyżej to komuś przekaże i ten ktoś pociągnie sprawę do końca. Nie będzie to problemem, bo cała dyskusja i ustalenia będą się znajdować na forum. Może tak być?
Tak jak mówiłem, jestem na tak.

Z pewnością to będzie dłużej trwało niż nam się wydaje, każdy w pewnym momencie na pewno wyleci na jakiś czas to przez sesję czy coś.

Awatar użytkownika
argoth
Mudżahedin
Posty: 290
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: argoth »

Ja też jestem za. Chociaż niedługo mam sesje...RPG :lol2:
Ogień oczyszcza ciało i dusze nawet największych wrogów Imperium...niech zapłoną stosy!

PG...czyli jak wygrać bitwę przed jej rozpoczęciem. 100% HATE!!!

ODPOWIEDZ