Spawn

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

szafa@poznan pisze:Jacku, mam zacząć wycinac twoje posty w których piszesz pierdoły? Nie rób tego boludzie to czytają i Ci wierzą.
Hydra to też tera skirmish, więc zaraz nią wejdę do domku...
[/quote]

bzdura. Hydra nie jest spowalniana przez teren, rusza sie jak skirmisz, ale do domku nie wlezie.

Slann w domku...hmmmm... tak :)[/quote]

A wycinaj sobie co chcesz.
Jeżeli z takiej wypowiedzi….
Jedy Knight pisze:Hydra to też tera skirmish, więc zaraz nią wejdę do domku...
Nie udało się? Oj, to wchodzę oddziałem rankowej piechoty ze Slannem, tego chyba na LS nie przewidzieli, ha, ha....
Głupia LS... Ha, ha...
wnioskujesz, że uważam LS za głupią, Hydrą albo Slannem chcę wchodzić do domku, to tnij śmiało.

Jak zwykle miło prowadzisz dyskusję, to prawdziwa przyjemność przebywać w tym towarzystwie.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jj prosze cei nie prowokuj... sam dobrze wiesz, ze nic konstruktywnego z tego nie wyjdzie. jesli chcesz powod dla ktorego uwazam, ze salki to skirmish a nie monsters & handlers to prosze:

3 salki(s), 9 handlersow(h), i priest(p)

p
h
h
h
h
h
hllll
hlllllll
hllllllllllllllll
llssllssllssll
llssllssllssll
llllllllllllllllllll
twoje wspaniale wojska sa od przodu. Priest rzuca jakikolwiek ciekway czar. Sprawdza zasieg (powiedzmy 18" bo jest mniejszy od ruhhu twoich laczy) potem jak juz sprawdzil daje losa slannowi bo czemu nie. Czy bedziesz mogl zaszarzowac na tego priesta czymkolwiek? NIE. dlaczego? bo szarzujesz na monstery bedace w lesie gleboko i daleko. natomiest tu bedzie dodatkowe zerowanie na niewiedzy graczy niezaznajomionych z edycja 7 i stand & shoot z salamandr. Dodatkowo znacznie to utrudnia dostaiwenie sie do walki przy szarzy na same salki. Szaczegulnie gdy na raz jestes w strefie przedniej, bocznej i tylniej (rozne ustawienie monsterow). I eraz znowuz pytanie jak szarzowac i ktora itd. Uznanie, ze sa normlanym skirmiszem jest znacznie prostsze.... i mimo twoich prowokacji uwazam, ze tak powinno zostac

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zasadniczo chyba powinienem rzucić ręcznik na ring i poprosić o pax, ale coś mi się właśnie przypomniało (a wyszukiwarka uściśliła pamięć):
Jedy Knight pisze:
Tomash pisze:Panowie, ale kultury troszeczkę i bardziej pozytywnego klimatu w wypowiedziach poproszę.
LOL! W Wojnach Malarskich?!?!?!
To najkrwawsze ze starć... Tam nie ma, że boli.... :P
:P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Tomash pisze:Zasadniczo chyba powinienem rzucić ręcznik na ring i poprosić o pax, ale coś mi się właśnie przypomniało (a wyszukiwarka uściśliła pamięć):
Jedy Knight pisze:
Tomash pisze:Panowie, ale kultury troszeczkę i bardziej pozytywnego klimatu w wypowiedziach poproszę.
LOL! W Wojnach Malarskich?!?!?!
To najkrwawsze ze starć... Tam nie ma, że boli.... :P
:P
WFB to krwawy sport. :D

Akurat uważam Salki za skirmish a nie monster and handlers, więc nie wiem o co Shino chodzi.
Tematów o tym było mnóstwo, żartobliwe pojącie "flying infantry" to mój copyright. :wink:
Może GW "nieco doprecyzuje" domki.
Dobre maniery nie przeszkadzały Kapitanowi Hakowi w rozbojach, mordach, gwałtach i rabunkach.
W omawianiu Kwestii zasad WFb też nie przeszkadzają.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

hmmm skoro tak samo uwazasz to po co wprowadzasz zamieszanie podpinajac hydre (majaca inne zasady jak salki) pod skirmish? tak dla ogolnego happeningu? bo juz nie rozumiem o co ci znowu chodzi :/

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

stand & shoot z salamandr
to one moga?
wydawalo mi sie ze w AB mialy zapisek ze nie wykonuja S&S

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

bo nie mogą ;)

jjacku - po prostu uwazam ze poziom absurdu, nieudanejj pseudoironii i cholera wie jjeszcze czego jjest ostatnimi czasy w twoich postach tak wysoki, że nie ma w nich jjuz zadnej tresci.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

quas pisze:
stand & shoot z salamandr
to one moga?
wydawalo mi sie ze w AB mialy zapisek ze nie wykonuja S&S
pozna godzina, zmeczenie materialu coz i mi sie moze pomylic ;) tak. oczywiscie nie moga :)

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

szafa@poznan pisze:bo nie mogą ;)

jjacku - po prostu uwazam ze poziom absurdu, nieudanejj pseudoironii i cholera wie jjeszcze czego jjest ostatnimi czasy w twoich postach tak wysoki, że nie ma w nich jjuz zadnej tresci.
Trudno szszafciu.
Czepiaszsz się tego jednego mojego żartu i uogólniaszsz tak straszsznie, mieszszając w to moje wypowiedzi na innych forach, że szszkoda słów.
Ale skoro tak uważaszsz, to uważaszsz....

To wolny kraj.

Każdy może podniecać się czym chce.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Gogol pisze:
Crusader pisze:
Gogol pisze: Skirmisz na zasadach potworków ona np rzucają bound monstera czego piechota nie robi
Salki są piechotą nie monsterami. Nie odnosi się do nich zasada monsters and handlers, czyli jako ze sa na podstawkach ogrowych są piechotą, która ma specjalną zasadę ze rzuca monster reaction.

pzdr
I na którą działają czary z bista ... i collar of zorga ... strasznie naciągana interpretacja jak dla mnie to ich bycie piechotą jest w cholere wątpliwe i IMHO są oddziałem mieszanym złozonym z skinków które piechota same w sobie są i jak salki zdechnąto do domku wejść mogą ale salka jako salka nie jest piechotą podobnie jak nie jest nia np chaos warhound
Na salki nie działa zorga, pipes of doom i beast cowers jesli o ten czar Ci chodzi.

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

i w koncu jakie wnioski?

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Crusader pisze:
Gogol pisze:
Crusader pisze: Salki są piechotą nie monsterami. Nie odnosi się do nich zasada monsters and handlers, czyli jako ze sa na podstawkach ogrowych są piechotą, która ma specjalną zasadę ze rzuca monster reaction.

pzdr
I na którą działają czary z bista ... i collar of zorga ... strasznie naciągana interpretacja jak dla mnie to ich bycie piechotą jest w cholere wątpliwe i IMHO są oddziałem mieszanym złozonym z skinków które piechota same w sobie są i jak salki zdechnąto do domku wejść mogą ale salka jako salka nie jest piechotą podobnie jak nie jest nia np chaos warhound
Na salki nie działa zorga, pipes of doom i beast cowers jesli o ten czar Ci chodzi.
Heh powiedział bym że to kolejna nadinterpretacja :lol:

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Tez tak mowiłem na początku :) Moim zdaniem były monsters and handlers. Ale skoro nie są, czyli nie zdejmują szeregów i salki nie dostawiają się do combatu to wszystkie konsekwencje trzeba zachować.
Jako ze nie są monsterami to salki są piechotą tak samo jak ogry, minotaury, troll itp.
pzdr

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

IMHO slaki to piechota ze wszystkimi konsekwencjami, w włażeniem do domków włącznie.

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Hmm jak dla mnie to jest chore... ktoś kto np gra Mortalowym chaosem i niema jednostek piechoty - może nasikać na salki siedzące w domku...
Monster musi widzieć, żeby szarżować SPAWN nie...
Jak wyjdą uściślenia nowe może coś na ten temat w nich będzie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

jak grasz mortalowym chaosem to nie masz piechoty, zycie bywa bolesne. Jak bawi cie przeginanie i bierzesz tylko rycerzy i psy, to twoja strata, i twój wolny wybór - trzeba było wziąc piechotę. Nikt nie broni Ci klocka maruderów, minotaurów, dragon ogrów, demona...

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

czy chocby herda

akurat chaos nie ma co narzekac na niedobor jednostek :wink:

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

gorzej ma breta - ale nikt nie broni brac klocka chłoppstwa z paladynem na czele :D Ale breta i tak jest gieta, wiec niech nie narzeka :D

Awatar użytkownika
tetraedr
Warzywo
Posty: 12

Post autor: tetraedr »

Powidzcie mi, bo może mój anglielski szwankuje, ale czy to przypadkiem nie oznacza, że gdy spawn przegra walkę to się sypie??? Pojechało by to spawny masakratorsko...

26. Unbreakable has now a Swarm box-out, which makes swarms suffer extra wounds when losing a fight, much in the same way as Undead.

źródło:
http://www.warseer.com/forums/showthread.php?p=92192426.

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Tu jest napisane, ze zamiast zwyklego unbreakable swarmy sie sypia. A spawn to nie swarm tylko monster.

ODPOWIEDZ