Nowe DE - Armylist

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

problematyczna sprawa ale chyba jednak powinien byc, na casket dziala MR jakiekogolwiek celu ktory jest w zasiegu (mimo ze sie z tym nie zgadzam) tak samo jest tutaj.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ja bym widział to tak - nie do końca w zgodzie z zasadami, ale jednak - rzucasz kometę, przeciwnik określa czy rozprasza z kości, tudzież daje scroll. Jeśli wypadł dublet, to zawsze przeciwnik może zaznaczyć, że jeśli celem będzie miejsce w 12'' to on tego nie rozprasza. To takie najbardziej fair rozwiązanie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Cel jest tylko potencjalny wiec miscastu nie powinno byc imo
Potencjalny? Konkretny punkt trzeba wskazać przed rzuceniem czaru, nie widzę ku temu żadnych przeciwskazań. Ale podobny problem będzie ze wskrzeszaniem :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

tzn tworzeniem nowego oddzialu tak? bo samo dowskrzeszanie nie powinno stanowic klopotu

Awatar użytkownika
THE_END
Mudżahedin
Posty: 288
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: THE_END »

a to dowskrzeszuje się na więcej niż jednej kości :P ?
The Few, the Proud....The Marines, THE_END

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

THE_END pisze:Jest jeszcze taka zabawna broń o której chyba nikt nie napisał a jest dosyć ciekawa - GW + AP za 15 ptk więc na nobla mieści się z invertem :) Taki Master w Czarną Gwardię ( z ASF banner ) i robi się ciekawie :D ( ps odnośnie czarnej gwardi ktoś się gdzieś żalił że rekrutuje się ich z CoK a spada im siła - w nowym booku jest napisane że się ich zabiera tak jak wiczki - jako dzieci i od razu szkoli w specjalnych arenach - fluff nut this side )
To byłem ja i nie żaliłem się na obniżenie siły tylko na brak podwyższenia u BG. Jesli chodzi o sprawę szkolenia strażników to po prostu fluff się zmienił. Jakieś pięć lat temu znalazłem spis Dark Elfickich profesji i rozwinięć do rpegowego młotka I ed., schemat rozwoju profesji był taki, że Czarnym strażnikiem mógł zostać żołnierz, Kat z Har Ganeth i Rycerz zimnych (Doomdrek), oczywiście Kaci i Rycerze mieli swoje własne rozwinięcia, służba w Czarnej straży była honorem i zaszczytem dla każdego Druchii, który się do niej dostał.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Tullaris pisze:Jakieś pięć lat temu znalazłem spis Dark Elfickich profesji i rozwinięć do rpegowego młotka I ed., schemat rozwoju profesji był taki, że Czarnym strażnikiem mógł zostać żołnierz, Kat z Har Ganeth i Rycerz zimnych (Doomdrek), oczywiście Kaci i Rycerze mieli swoje własne rozwinięcia, służba w Czarnej straży była honorem i zaszczytem dla każdego Druchii, który się do niej dostał.
Jeśli się nie mylę to nie był to oficjalny dodatek, prawda?

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Z tego co wiem nie było oficjalnego dodatku u Elfach, ani do pierwszej ani do drugiej edycji.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

jaki jest limit pkt na przedmioty dla Hag Queen? to samo co Assassin 75? Bo w sumie się nie doczytałem w army list z pierwszej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

50
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

A ja mam takie pytanie:
Ma ktoś może plik tekstowy lub pdf ze wszystkimi informacjami?
Byłbym cholernie wdzięczny za przesłanie mi go na maila:
eternalwatcher@interia.pl

Z góry dziękuję :)

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

a nie prościej przekopiować do Worda to co jest w pierwszym poście?

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

jakie są statystyki spec charów do BG i Execów? nie mogę ich odszukać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Zdaje się że takie same jak zwykłych czempionów, mają tylko dodatkowe magiczne uzbrojenie i dodatkowe zasady specjalne. Z drugiej strony to jednak dziwię, że Kouran i Tullaris, jedni z najsłynniejszych DE z których pierwszy to jeden z najlepszych generałów świata Młotka a drugi to jeden z największych rzeźników mają walczyć tak samo jak zwykli czempioni.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

w tej edycji specialom sie dostało niestety, shadowblade z 7A stracił 3 i nawet nie dostał rune of khaine by móc ewentualnie te 7 wypłacać.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2008, o 11:07 przez KreoL, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

A to z Shadwobladem pierwsze słyszę, z tego co pamietam to miał być bez zmian, no cóż GW nas nie lubi, Malekith miał być lepszy, ale poprawili mu tylko magie, po utracie rękawicy nie zabardzo nadaje się do hth, Tyrion wciągnoł by go nosem.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

stwierdzili, że trzeba skończyć z przegięciami w armiach po VC i demonach ;)

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

a przy wychodzeniu mortali im się znowu zmieni i znowu pod koniec 7ed znowu będziemy w tyle za resztą...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Niestety, taki nasz mroczny los, w końcu jesteśmy nie kochanymi dziećmi nie :wink: ,
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

pewnie stąd ten hatered do innych ;) a po co wzmacniać armie która i tak się sprzedaje bo ma klimat i ładne figsy, lepiej taką przegiąc ,która zalega w magazynach

ODPOWIEDZ