Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Diablo III

Post autor: Ziemko »

Hej,

Zrobilem pajaka ciezko to okreslic ile on dpsow robi jak sie ma taka bande.
Wd gram na smiesznych 2 buildach:

1. Zunimassa + 2 czesci dla pajaka + pierscionek do psow + gargantaur + 6 szkielich z amuletu.
2. Druga opcja to bez pajaka - Zunimassa + pierscionek do gargantaura + piersconek do psow + aughild + 6 szkielich z amu.

Co jest cudowne ze zarowno w 1 i drugiej opcji nie traci sie ani jaremy ani taskerow :) (choc niestety nie da rady polaczyc i pajaka i gargantaurow malych)

Czekam na berdysz do krow jak mi wydropi to dla jaj sobie zastapie piec nim i dopiero to bedzie cholota :D


Patch jest naprawde cudowny - T10 to jest wyzwanie i nawet mocne postacie grajac na 4 osoby nie instakiluja tak latwo stworow (chyba, ze jestes czupą i jego DH).

Zbieram nowe zestawy dla monka, wd i crusa. Monka wczoraj odpalilem calego razem z unikatowymi itemami - jest kosmiczna moc, a tu jeszcze nie jest 100% mocy bo bron ktora boostuje x2 zestaw (robiac z 7krotnego uderzenie 14) jest sezonowa wiec bede musial czekac.

Naprawde goraco zachecam, bo blizz zrobil kawal dobrej roboty.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Po wprowadzeniu patcha bez problemu grałem na T8 bez zmiany EQ. Jak mi wydropiła jedność (która obniżyła mi "papierowy" DPS) to T9 też nie stanowi wyzwania. Dlatego chyba również nie zostanę na dłużej przy grze. Jeszcze się kostką nie bawiłem, może to zmieni moją percepcję.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zaklinacz tylko T9 to GR 40 , ktory raczej bez problemu przed patchem robiles, wiec nie rozumiem o co kaman? Ja widze duza roznice pomiedzy farmieniem na T6 ,a na T10 - chociazby w wytrzymalosci stworow.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Ziemko pisze:Zaklinacz tylko T9 to GR 40 , ktory raczej bez problemu przed patchem robiles, wiec nie rozumiem o co kaman? Ja widze duza roznice pomiedzy farmieniem na T6 ,a na T10 - chociazby w wytrzymalosci stworow.
Spodziewałem się, że przeskok z T6 na T7 i wyżej będzie trwał dłużej, innymi słowy przeskalują to trochę.

Na T10 też większych problemów nie uświadczyłem - jedyne co mnie skłoniło do powrotu na T9 to to, że nie mogę zdążyć z zabiciem gobosów. :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Dostałem D3 w prezencie z dodatkiem.

Od premiery któ©a jak wiadomo była daaawno nie miałem czasu kupić i pograć, więc teraz mnie ktoś uszczęśliwił:)

Jako fan D2 chce w końcu pocisnąć i mam pytanie czy jest coś co musze wiedzieć żeby bez bólu zacząć na battlenecie?

Jakieś begginers advices
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Najpierw przejdź sobie samemu na spokojnie całą fabułę. Dopiero później zaprzątaj sobie głowę rushowaniem lvlów w party i maksowaniem buildów. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Podaj battletag to Cie dodamy do klanu Border Princes. Tak jak Okon pisze - najpierw przejdz samemu i miej frajde z fabuly, pozniej ktos z klanu Ci pomoze i ubierzemy Cie :)

Odnosnie buildow i rad polecam strone diablo fans.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Good, pod koniec tygodnia wykopie się z zaległości z pracy i zaczynamy:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Good, pod koniec tygodnia wykopie się z zaległości z pracy i zaczynamy:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Good Luck - nazwa naszego klanu Border Princes (BP)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Pykam sobie w wolnych chwilach, szkoda, że ich tak mało.

Została mi połowa 5 aktu. Co mnie uderzyło na razie to to, że jest łatwo.... gram na najwyższym dostępnym poziomie trudności i nie mam żadnych problemów
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Wyższe poziomy trudności odblokowują się dopiero później.

Jakby co to najwyższym jest Udręka X. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na udrece X tak nie powiesz Durin to moge Ci obiecac ;)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Spodziewam sie;))

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Choc po czasie i tak ten poziom nie bedzie starczal, ale na U10 to przy nieuwadze da rade bez problemu zginac :) (mowie o wymaksionych postaciach)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

15stycznia rusza nowy sezon, wiec czas wyjac stare topory, miecze i rozdzki, aby powrocic do walki ze zlem w barwach Border Princes :)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Z pewnością trzeba będzie zbadać nową lokalizację - Wyspę Szarej Pustki.

Zapowiada się ciekawiej niż ostatnie "pójdź i zdobądź kostkę". :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Wiadomo, że trzeba już się szykować na zdobywanie nowych zakładek do skrzynki:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Maja w koncu powiekszyc skrzynke? Przeciez to udreka jest obecnie...

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Udręka to ważny aspekt Diablo 3.

Najwyższy poziom trudności jakim jest udręka X (gdzie "X" to ilość postaci na koncie) polega na tym, że masz dużo lootów do pochowania, a mało miejsca w skrzynce. :mrgreen:
Obrazek

ODPOWIEDZ