Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Re: Diablo III

Post autor: Cookie Monster »

Da:p
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

kurna co jest z tym diablo ... wbilem reakor set caly i szukam od ponad tygodnia grajac po 2-3 h dziennie ostro same rifty t4-6 i szukam tych naramiennikow ktore dodaja% za kazdego trafionego a jedyne co u kadali trafiam to sety zaklinacza non stopem ... to samo z legendami z deep riftow ... mam 140 paragon i przelatuje w 6-7 minut 23 rift i co leci na koncu legenda pod tytulem sztylet ... klejnoty tak samo 1/1,5 tygodnia :D pozdro RNG
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiesz co, nie bierz tego do siebie, ale paragon masz niski, wiec pograj wiecej i na pewno Ci zdropi.
Ja na witching hour dla monka wydalem hmmm z 20000-30000 shardow? (a do czasu dropniecia trafilem po 2-3 paski kazdego rodzaju legend i z zestawu)

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

Czy ktoś wie, gdzie tanio kupie klucze do d3 + dodatek ?, chcialem za 90 pln kupić na ineksus.pl ale sklep lezy od tygodnia a na allegro drogo.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Looknij na keye.pl.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

no wlasnie na keye.pl np nie ma diablo , jest chwilowy brak. widze ze przed nowym sezonem sie klucze rozeszły ;f

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Ledwie ruszył drugi sezon, a już jest zapowiedź kolejnego patcha: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/1798971 ... 19-02-2015
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No to jest w sumie ten docelowy, co pozmienia naprawde sporo. Licze ze set burzy do monka zostanie dosc mocno ugrywalniony.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Zunimasa będzie sroga :)

Nawiedzenie Zunimassy
Nowa premia za zestaw.
Premia za zebranie 6 elementów zestawu
Wrogowie, którzy zostali trafieni przez postać umiejętnościami wykorzystującymi manę, otrzymują przez 4 sek. zwiększone o 100% obrażenia od towarzyszących jej stworzeń.
Nogawice Zunimassy
Nowe legendarne spodnie.
Powoduje przywołanie fetysza pochlebcy, kiedy postać trafi przeciwnika umiejętnością wykorzystującą manę.

Czyli mamy taką oto sytuację:
-max fetyszów z zunimki i 15 ze spodni (pasywka raczej będzie niepotrzebna)
-buff do obrażeń petów z taskersuów i Jaremy
-buff do obrażeń z pirani/poisonów, opentania i zunimki
-kukri do smaku

Pewnie nie zmieszczą się zunimka, pierścionek pod sety, spodnie pod fetysze, pierścionek pod gargantuana, taskersy, jarema i kukri ;( (nie chce mi się liczyć bo jestem napity :) )

Ciekawe czy gargantuan pobije teraz build pod pieski.
Obrazek

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Ziemko - użyteczne do sprawdzania przyszłego poziomu postaci jaki będą miały po zakończeniu sezonu, gdy exp za sezon zostanie dodany do non sez leveli
http://www.d3bg.org/paragon-calculator/en.php

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wyszedl patch 2.2 - zmienia tyle co zmienial 2.1 naprawde kosmos :) Crusader Roland is back to the game :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Więcej zmienia ban dla rusków od Blizzarda a nie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wlasnie wszedl patch 2.3, dodali kostke kainego, nowe zestawy i lokacje w 3ecim akcie - ruiny Seszeronu. Zapowiada sie mega ciekawie.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Jak wrócę z pracy, to z pewnością pogram. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie ty jeden, nawet nie wiesz jak zaluje, ze nie mam akurat dzisiaj z domu pracy (majac 3 dni w tyg ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ktoś chodzi szamankiem z częścią zestawu Arachyra? Chodzi mi o tego pająka jako dodatkowego przywołańca. Czy to jest opłacalne?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Osobiście nie próbowałem.

Jakie są wasze wrażenia po patchu? Dzięki kostce i nowym zestawom weszło sporo ciekawych kombinacji sprzętu.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Wrazenia calkiem pozytywne.
Trzeba klepać zlecenia i to w kazdym akcie by uzyskac sensowne buffy.
Jesli graliście na T6 spokojnie mozna grac na T8 bez buffow z kostki choć jest to malym wyzwaniem :). Ogolnie pozytywnie i jest sens robić zlecenia do czasu gdy bedzie się mialo komplet buffow.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Upgrade rzadkich przedmiotów z danej kategorii na legendarne w kostce to przegięcie.
Po 9-10 próbach top roll brakującej starożytnej setowej broni z setu Bk wyskoczył (którego nie dało się wcześniej wyfarmić ani kadalizować)
Prawdę powiada Ziemko - kostka to game breaker.
Ubery są dobrym sportem z dziecinnie prostą i szybka farmą gotowych maszyn z klucznika i 2-3 składnikami lecącymi pod koniec każdego pojedynku
amulety mające gwarantowany socket dobra sprawa, niektóre mają tak dobre rolle że po 153 przelosowaniach udaje się 100 crit damage zrobić
Surge piękny starożytny kafar IK na który czekał 150 poziomów łatwo teraz uzyskał.
Nie przypominam sobie pacza po którym walczące wręcz klasy miałyby taki potencjał - czołówka barbów i monków spokojnie robi 70 tki.
Dzięki tym darmowym piecom, zbrojom i pierścieniom albo amuletom z kostki duża grupa ludzi momentalnie farmi spokojnie na poziomach riftów, które wcześniej
były dla nich najwyższym wyzwaniem.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

DZIK pisze:Upgrade rzadkich przedmiotów z danej kategorii na legendarne w kostce to przegięcie.
Po 9-10 próbach top roll brakującej starożytnej setowej broni z setu Bk wyskoczył (którego nie dało się wcześniej wyfarmić ani kadalizować)
Prawdę powiada Ziemko - kostka to game breaker.
Ubery są dobrym sportem z dziecinnie prostą i szybka farmą gotowych maszyn z klucznika i 2-3 składnikami lecącymi pod koniec każdego pojedynku
amulety mające gwarantowany socket dobra sprawa, niektóre mają tak dobre rolle że po 153 przelosowaniach udaje się 100 crit damage zrobić
Surge piękny starożytny kafar IK na który czekał 150 poziomów łatwo teraz uzyskał.
Nie przypominam sobie pacza po którym walczące wręcz klasy miałyby taki potencjał - czołówka barbów i monków spokojnie robi 70 tki.
Dzięki tym darmowym piecom, zbrojom i pierścieniom albo amuletom z kostki duża grupa ludzi momentalnie farmi spokojnie na poziomach riftów, które wcześniej
były dla nich najwyższym wyzwaniem.
+1. Wszedłem żeby zobaczyć, jak to teraz wygląda... Coś tak czuję, że długo mnie nie utrzyma ten patch przy grze...

ODPOWIEDZ