Galeria

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Galeria

Post autor: Khuman »

bardzo fajne kolory, taki posiniaczony, nieco odbiega od standardów ale i słusznie bo nie mogę patrzeć na zielono/ brązowe demony, najładniejszy jak dotąd nurglowa kolorystyka pojawiała się w AB do 40K DoCh strona 78

i świetna podstawka, biały śluz świetnie kontrastuje z resztą

Awatar użytkownika
rottingflesh
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: rottingflesh »

Istotnie, bardzo trafiony dobór kolorów, chociaż nie zaszkodziłoby dodanie jeszcze kilku odcieni (ach ta zgnilizna), no i podstawka - robi wrażenie !

Można prosić o bliższe informacje na temat wykonania podstawki ?
Lord of Decay is ok !

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »

rottingflesh pisze:Istotnie, bardzo trafiony dobór kolorów, chociaż nie zaszkodziłoby dodanie jeszcze kilku odcieni (ach ta zgnilizna), no i podstawka - robi wrażenie !

Można prosić o bliższe informacje na temat wykonania podstawki ?


Tutaj opisałam krok po kroku jak zrobić taką podstawkę: http://minipaintlab.blogspot.com/2014/0 ... go-od.html

Wszystko jest prawie identyczne z wyjątkiem:
1. W miejscu wylewania się flaczków dodałam czerwonej farby ( tej nowej technicznej z GW )
2. Na sam koniec dodałam jeszcze jedną cieniutką warstwę water effectu wymieszanego z farbą nurgling coś tam :) mieszałam ten specyfik w oddzielnym pojemniczku aby bardzo dokładnie wymieszać pigment zawarty w farbie.

Awatar użytkownika
rottingflesh
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: rottingflesh »

Dziękuję bardzo. Sporo pracy, ale efekt jest super ! =D>
Lord of Decay is ok !

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Jaram się Tzeentchem od jakiegoś czasu, jako że w głebi duszy jestem hipsterem :)

Czekam na kolejną dostawę Screamerów, oraz czas żeby poskładac drugi rydwan, a na razie mam takei cos na 1000pkt (furie mam w klimacie nurgla, wiec nie wrzucam :) )

Obrazek
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajne malowanie =D>
Jak robiłeś podstawki ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Klej i wash zrobiony z 2 kolorów farby, wody i varnish'a.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bearded Unclean 'Un pisze:Klej i wash zrobiony z 2 kolorów farby, wody i varnish'a.
Dzięki :P
Bawiłem się z krwią.. taki o to efekt wyszedł... nawet grubaskowi topór poprawiłem :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Furie nurgla :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co myślicie o takiej konwersji ? :P
PS: Foty troszkę prześwietlone :(
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dobre! :)

Oswietlaj bardziej rozproszonym swiatłem.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bearded Unclean 'Un pisze:Dobre! :)

Oswietlaj bardziej rozproszonym swiatłem.
Dzięki :P
W sensie że jak to zrobić ?:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

Moj Nurglowy Cannon.

Sorry za jakosc zdjec.

Obrazek

Obrazek
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

ja też zrobiłem konwersję nurglowego działa :)

Obrazek
W sensie że jak to zrobić ?:P
Jesli oświetlasz model lampką stołową lub fleszem, a nie masz możliwosci skierowania go w sufit, to zakładaj na lampke lub flesz prosty dyfuzor np z husteczki higienicznej lub ręcznika papierowego.
Najlepiej robic zdjecia w dzień, w pomieszczeiu gdzie jest jasno, ale nie ma swiatła wpadajacego przez okno bezpośrednio (jesli nie widac przez ono słonca, to dobre miejsce :) )
To takie najprostsze porady, które mogę Ci dać :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

O.O zajebiste.... jak ktoś stara się zachować jednolity klimat armii to idealnie wpasuje się w nurgla =D> =D>
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bearded Unclean 'Un pisze:ja też zrobiłem konwersję nurglowego działa :)

Obrazek
W sensie że jak to zrobić ?:P
Jesli oświetlasz model lampką stołową lub fleszem, a nie masz możliwosci skierowania go w sufit, to zakładaj na lampke lub flesz prosty dyfuzor np z husteczki higienicznej lub ręcznika papierowego.
Najlepiej robic zdjecia w dzień, w pomieszczeiu gdzie jest jasno, ale nie ma swiatła wpadajacego przez okno bezpośrednio (jesli nie widac przez ono słonca, to dobre miejsce :) )
To takie najprostsze porady, które mogę Ci dać :)
Będę musiał wypróbować :P
Jak robiłeś tą rdze ?:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

odlałem elementy w żelazie i trzymałem jakis czas w słonej wodzie...

:P

Pasta piaskowa zmieszana z pigmentami, a potem pigmenty na mokro i sucho.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ciekawe :P może wypróbuje
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Deamon prince nurgla :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak myślicie... dodać krew na broni ? :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Rdze dodaj :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bearded Unclean 'Un pisze:Rdze dodaj :)
Ok, prawie zrobiłem :D Jak będę miał czas to pykne fotkę :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ