MMORPG

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

MMORPG

Post autor: Manfred »

Witam jakie mmorpga polecacie ??
wow - stary klasyk :P
lotro - dobra grafika świat tolkiena
SW Galaxies - to ciężko zdobyć gram w bete i mi pasuje tylko gdzie ja to kupie ;)
czy czekać na Warhammera ?
prosze głównie o opinnie grających a nie że ktoś gdzieś przeczytał albo usłyszał :)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

WOW - jest dopieszczony do granic, pvp jest swietne no i jest co robic majc juz wbity ten najwyzszy lvl. Napewno kupie nowy dodatek. Nie gralem juz ze 4 miesiace i troche sie stesknilem za gankowaniem gnomow :twisted:

Warhammer - kumpel mnie przekonuje, ze to bedzie dobra gra, a mnie nie przekonuje srednia grafa (oraz animacje i efekty). Przynajmniej na filmikach, ktore mozna do tej pory obejzec wyglada troche kulawao i bez klimatu. Oczywiscie nie to w MMO jest najwazniejsze, ale oko tez musi miec troche frajdy. Za to pomysly gameplay'owe - system RvR, crafting, levelowanie gildii - to wyglada calkiem milo.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Nie traćcie życia na MMORPGi a jak już to tylko L2

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Dokładnie MMORPG'i to potworne złodzieje czasu. Siadasz i nie czujesz jak 3h mijają.

Ale jak już chcesz w coś takiego zagrać to polecam L2 jak ANtY. 5-6 ras, dużo profesji, bardzo fajne pvp, przyjemna grafika, rozbudowany system klanowy i rajdowy. Zapuszcze dwa SS złapane na przypadkowej stronce:

Obrazek

Obrazek

Oczywiście oficjalne serwery sa płatne jak w większości gier tego typu. Ale są oczywiście serwery prywatne ;) Albo takie normalne low rate'owe nastawione na expienie albo high rate'owe nastawione na PVP.
Obrazek

Awatar użytkownika
Beldrin Durgnisson
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Beldrin Durgnisson »

http://www.rh.go.pl/
najlepszy prywatny serwer do wowa...
wszystko utrzymane w klimacie rpg, jeżeli umiesz się dobrze wczuwać w odgrywaną postać to szybko znajdziesz grupę ludzi z którymi zaczniesz marnować mnóstwo swojego cennego czasu na eventy i "klimacenie" nie nabijając nawet troszkę expa. :roll: Krótko mówiąc, jeżeli kręci Cię klimat rpg a nie bezmyślne koxanie to jest to serwer dla Ciebie ;p

A ja i tak sie już od tego uwolniłem, jednak "książkowy" warhammer jest nie zastąpiony ;p

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

http://eve-online.com/
Jak ktos lubi s-f, jak ktos nie lubi to moze zachecic prawdziwe pvp, ewentualnie produkcja i walka o rynki zbytu :wink:

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Lineage 2.. szczególnie polecam... już ponad 3 lata mijają jak ja w to gram... prawie bez przerw... gra nie ma równych sobie...
WoW.. tuż za L2 jak dla mnie... żeby były bardzo dobre prywatne servery to by mozna pograć, ale gra warta świeczki...
Warhammer Online... no czekam z niecierpliwością.. dla mnie może być najlepszym MMO.. oczywiście ze względu na klimat.

To moja święta trójca MMO, ale jeszcze jest wiele fajnych, zależy w jakim klimacie.
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jak dla mnie WOW ma grafe dla dzieci, ta cukierkowatość i wogóle gnomy sięgające do kolan, wyglądają jak krasnale z ogródka. A l2 wymiata. Najlepszym polskim serwerem prywatnym jest GraveLand, a jak się umiesz wczuć to Allseron.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

znaczy jakieś L2 mnie nie interesuje ze względu takiego że świata nie znam to i klimatu nie czuje ;)
głównie chodzi mi o wybór między WoW a LOTRO, lub gdzie kupie SW Galaxies prócz płacenia $ internetem :)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

To graj gnomem.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

gnomy są niezłe w WoWie....
ciężko się walczy bo ciężko dziada myszką trafić :roll:
poważnie

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Manfred plewo czekamy na warhammer online, odkładaj kase lepiej;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Dastor pisze:Manfred plewo czekamy na warhammer online, odkładaj kase lepiej;)
podpisuję się pod tym :twisted:

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

myśli Ciastku ? ;)
no dobra ale galaxiesa chyba musze kupić granie jako Trandoshański łowca nagród pracujący głównie dla Jabby to mi pasuje :P

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

w Wowie Tabem automatycznie najezdza ci na gnoma

gnomy to najbaridziej spedalona rzecz w wowie i rzygac mi sie chce jak widze . dla mnie najwiekszy gwóźdz do trumny klimatu tej gry

F^CK GNOMES

http://youtube.com/watch?v=cW_Lv0r-l4c

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Nie zawsze tab działa, czasem są inne cele bliżej, a po kilku wciśnięciach Taba może być za późno :roll:

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Artein pisze:Nie zawsze tab działa, czasem są inne cele bliżej, a po kilku wciśnięciach Taba może być za późno :roll:
Skoro tak to L2P nuuub! oczywiscie zarcik ;)
le gnomy to nie gwodz do trumny tylko kupa smiechu. Vide gnome warrior jako main tank na raidach :D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

naprawdę to takie śmieszne ?

korlash
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: korlash »

Zapomnieliście Panowie o tibi(dżołk)... Wbijcie na www.sklep.gram.pl i tam jest warhammer online preorder. Czyli wyślą w dniu premiery.
Link usunięty z sygnatury, a użytkownik zań zbanowany -- administracja

ODPOWIEDZ