Mazidła by Draco - 03.05.17 PMOTM

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Draco Blog malarski"Dwarf" 27.08 nowe foty -minerzy

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bardzo przyjemny regimencik =D>
Przydałby się jeszcze jakiś model na szczycie skałki fillerowej.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Ładne ładne Bardzo fajnie zrobione metaliki. I approve :)

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

na szczycie tej górki widzę "oczami wyobraźni" górnika-pijaka :mrgreen:

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

W sumie kupiłem parę dni temu takiego ... miał stać na tej ostatniej pustej podstawce . Myślicie, że fajnie będzie się prezentował na tej górce?? pierwotnie miałem plan umieścić tam ułamany sztandar z śniedzią, a teraz sam już nie wiem znowu będzie mi brakował jeden miner :P ( ma ktoś championa(bądź tego bohatera) od starych górników na sprzedasz??)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Zacni brodacze. Sporo rzeczy mi się podba - rękawice, brody, ostrza kilofów.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Bardzo przyjemnie, ciepłe kolory. Nie ma milszego widoku niż dobrze wykończony oddział krasnoludów. W dodatku z mojej ulubionej ery. Najbardziej zazdroszczę Ci metallików, ja wciąż nie umiem osiągnąć porzadnego efektu cieniowania.
Szkoda że przepadły pozostałe zdjęcia, może udałoby się zrobić jakąś grupową fotkę tego co już ukonczyłeś?

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Zdjęcia zrobione lodówko zamrażarka ... wrzucam, żeby nie było, że nic nie robię :P będzie to praca na POTOM :P lepsze zdjęcia będą jak zmalowane będę miał całość

Obrazek

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

udało m se zrobić w miarę dobre zdjęcie jednak do doskonałości jeszcze daleko ( choć uważam, że mój toster nie da rady lepszego zrobić :P ) Oddział pomalowany tak by mi się podobał bez żadnych ochów i achów ( mam 60 takich panów z czego już 50 pomalowanych po prostu nie chce mi się z nimi bawić więcej :P) tarcz brak bo zgubiłem przy przeprowadzce :(:( Zdjęcie na Potom :
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo fajne krasie =D> Kolorystyka bardzo podobna do mojej, fajnie wyszły metaliki :)

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

ładne, czyste malowanie ale jak wspomnaiłeś o pomalowanej 50-tce to chętnie byśmy ją także zobaczyli [-o<

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

fajne ale nie podoba mi się rękaw pierwszego z prawej, namalowałbym tam cień i podstawki się trochę zlewają z modelami

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Ok chcieliście to macie :P foty słabe ale aparat się już psuje co widać po niektórych zdjęciach ^^ Zdjęcia zamieszczone w kolejności jak malowałem (2H najstarsze- wtedy nawet piłować mi się nie chciało)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

chociaż nie przepadam za plastikowymi krasnoludami to akurat te wzory bardzo lubię
u kuszoli bardzo ładnie wyszła skóra i brody, przy pozostałych widać pośpiech akurat na tych elementach
szacun za to, że chciało ci się malować taką ilość podobnych figurek =D>

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Nowe malunki :) Z 1 jestem zadowolony jednak u longa coś mi nie pasuje może pomożecie co jest tam źle? :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Stary Clansmen super.
Na Longbeardzie IMHO trochę za duzo kolorów ale technicznie fajnie ładnie.

Awatar użytkownika
Guter
Mudżahedin
Posty: 246

Post autor: Guter »

clansman jest przekozacki!

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

może pomożecie co jest tam źle? :)

wszystko jest dobrze a może być jeszcze lepiej jeśli wyciągniemy zieleń i żółty jeszcze jednym jaśniejszym odcieniem i zrobimy brodę na biało,
raz, że będzie klasycznie jak na długobrodego przystało a dwa, że fajnie broda się odetnie od pozostałych brązów na figurce :wink:

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

o technice nic nie mówie bo chciałbym być w miejscu żeby marzyć że osiągne ten poziom ;)
Ale ten longbeard ma 20 lat a nie 200, broda musi być siwa a ciało bardziej blade, wg mnie to właśnie jest nie tak. plus jego sprzęt powinien mieć tyle lat co on a nie być nówka sztuka

InkubPendragon
Oszukista
Posty: 825

Post autor: InkubPendragon »

Problemem tego longbearda jest dobór barw. Mniejsza z tym, jakiego koloru ma brodę - ale zwróć uwagę, że to jest jego kolor dominujący. A zamiast go skontrastować, to dałeś mu dookoła kolory zlewające się z nim, albo wprost niemal takie same, jak uchwyt maczugi. I sama broda jako taka też jest mało skontrastowana - ten kolor blond wyszedł płasko. Choć technicznie malowanie jest niezłe.
http://www.miniwojna.blogspot.com - gry bitewne i malowanie figurek

http://polskiefigurki.blogspot.com/ - wiadomości o polskich grach bitewnych, figurkach i akcesoriach do nich

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Ok dzięki Panowie niedługo będę malował kolejnego i zobaczymy co z tego wyjdzie :):)

ODPOWIEDZ