Wawa- 1250pkt

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Wawa- 1250pkt

Post autor: Emilianek »

Jestem mało doświadczonym graczem, ponieważ grałem jak dotąd tylko z Krasiami, TK i DE. Gram O&G. Z mojej strony będzie troszkę proxy (chyba że mi ktoś pożyczy :D ). Szukam kogoś, kto nie gra żadną z wyżej wymienionych ras i nie będzie temu komuś przeszkadzało proxowanie itp.

Piszę to, ponieważ nie chcę, żeby ktoś się niemiło rozczarował :? .

Co do dokładnego dnia i godzin to piszcie kiedy możecie, ja zobaczę, czy mi przypasi :D .

pozdro :wink:
Ostatnio zmieniony 2 sie 2008, o 20:44 przez Emilianek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Ja mógłbym zagrac jutro, przez cały dzień.
Gram Skavenami

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ja tez moge zagrac jakos od 29 do 31 o jakiejkolwiek godzinie... Moge zagrac dwarfami ale podobno nie chcesz z nimi grac, moze rowniez wystawic Wood Elfy... :wink:

Edit: literówka
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

M.T: Napisz jakbyś mógł jutro lub w następnym tygodniu.
Celedor11: Jeśli nikt się nie zgłosi to możemy grać. Najlepiej dogadać się chyba przez gg. Moje gg: 5658260.

Bo z tymi rasami to chodziło mi najbardziej o to, by zagrać z typowo ofensywną armią. Bo krasie to wiadomo, DE to multum tych powtarzalnych kusz itp. Myślałem właśnie o szczurkach lub chaosie może.

pozdro

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

moze rowniez wystawic Wood Elfy
DE to multum tych powtarzalnych kusz
Nie widze związku... :wink: Poza tym szczury to chyba nie jest ofensywna armia, jezeli o to chodzi to WE sa bardziej na ofens... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

W przyszłym tygodniu móglbym w poniedziałek o 13

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Ok, może być. Jak masz jakieś pytania to możesz na gg (tylko że będę gdzieś tak dopiero o 20.00. Jak chcesz wcześniej się czegoś dowiedzieć to na kom. 510078300.

pozdro

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Niestety zaszła pewna pomyłka z mojej strony. Mogę grać w Cytadeli przy Al. KEN 98. Wszystkich bardzo przepraszam za pomyłkę.
Jeżeli ktoś mógłby w poniedziałek zagrać o 12.00-14.00 to niech tu napisze. Prosiłbym o napisanie jutro, zadzwonienie na komórkę (numer wyżej) lub na gg (5658260).

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

chętnie zagram od wtorku do piątku

gram lizakami ( ale nie morzem skinek)

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Ok, ale napewno nie dasz rady jutro???

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

jutro w końcu mogę

odpisz żebym wiedział czy jechać

Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

Spoko loko ;). Proponuję 12.00. Jak coś to może być także 13.00 lub 14.00, ale myślę, że lepiej wcześniej skończyć.

pozdro

ODPOWIEDZ