1999pts.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

1999pts.

Post autor: Ice-T »

no właśnie w mojej miejscowości B-B zbliża się turniej 1999 i mam pytanko grać na full magi czy wziąć BSB z Battle Bannerem jakie jednostki wcisnąć (na pewno będą 2 bolce, BoS, tylko na jakiej jednostce i łucznicy do odstrzelenia jakiś fastów) pytam dla tego że dla mnie to troszkę nie za ciekawy format (choć wielu twierdzi że zajebis... bo się pomieszczę z wszystkim) otóż dla tego że przeciwnika będzie za dużo żeby mu zrobić dużo krzywdy magią bo magia sie nie zmienia a bolców mam tylko 2 (za to do przeciwnika dochodzą BK, chaos knighci i inne rzeźnickie jednostki których będzie jeszcze więcej) wiem można spojrzeć na to optymistycznie nie będzie tylu Treemanów smoka kowadła i innych przegięć ;)... ale nadal nie jestem jakoś bojowo nastawiony...

co radzicie ??

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

mMarcin - zlituj sie grasz już troche chyba z rok ponad- wrzuc jakaś rospe i poproś ew. o rady jeśl ici zalezy na mocy.

Ale powinieneś sam dojść do tego co ci odpowiada - bo ostatnio grałes mocnym standardem i ci nie poszło - wiec zmodyfikuj standardowe 1500 o kolejne 499 tak jak ci odpowiada. Przypomnij sobie bitwy , z czym miałeś problemy i jak mozna je rozwiązać, pomysl co przeciwnicy mogą doobrac do swoich rosp... pomyśl czy masz na każdego coś - żeby nei było sytuacji że z kims masz pewne 0:20 .. kombinuj bo nic ci nie da to że ktos ci cos podpowie jak złożyc rospe skoro nie bedizesz wiedział jak to dizała.

I prosze nei traktuj tego jako jakis ofens tylko dobrą rade ;)

Pozdro

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

ja twoje rady Daro zawsze uważąm za cenne;)

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Ja też tak sobie rozmyślałem co by można wystawić na 1999,trzeba pokombinować,bo standard jest tu niezbyt pożądany,ale without magic he też nie są mile dla użytkownika,ja wymyśliłem cóś takiego
3 magów-2*seer,w jednym jevel,w drugim chal i vand,trzeci scroll i fury
3x5 silverów z muz
10 silverów z cg i warem
2 orły
5 dragów z cg i sorcerimo i -3
4 rydwany
10 łuków z muz
Magowie starają się popychać,chal shadowa,jevel z beasta+metal z fury
Jakoś to by było

ODPOWIEDZ