Inwazja pseudo Druchii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

takie pytanie z innej beczki ,czy będzie książka armii do nowych DE po Polsku

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

będzie.
(tak mi powiedziano u Faberów)
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Nie mogę się doczekać Super Czarodziejek :roll:

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A wiadomo kiedy będzie??

Akuma
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Akuma »

Do OP - Używając twojej nomenklatury - "szkoda że się tak szybko obudziłeś" i zauważyłeś taką tendencję dopiero teraz ... - jest tak w przypadku każdej nowej armii - z Vampirami i Demonami na czele - czy to źle że w momencie kiedy DE mają "grywalny" bo do przegiętości DL , VC czy nowego chaosu im daleko , book nowi gracze zaczynają się nimi interesować ?

IMHO - dla Graczy to dobrze - część z nowych się wykruszy i sprzeda swoje nowo kupione figsy na allegro - taniej dla reszty prawda ?

Ps - pytanie od klimaciarza do klimaciarza - Jak nazywał się Dark Elficki Assasin który Prawie Uśmiercił Teclisa - i to strzałą ?

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Akuma pisze:przegiętości DL , VC czy nowego chaosu im daleko
Skąd wiesz że nowy chaos jest przegiety?
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Jankielu a nie uważasz, że klonowanie właśnie się zaczyna? Jak do tej pory wszystkie rozpiski jakie widuję jadą na tym samym utartym schemacie.
niezbyt trafna uwaga w stronę Jankiela, bo to na Jego schematach zwykle się gra :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Yudokuno pisze:
Jankielu a nie uważasz, że klonowanie właśnie się zaczyna? Jak do tej pory wszystkie rozpiski jakie widuję jadą na tym samym utartym schemacie.
niezbyt trafna uwaga w stronę Jankiela, bo to na Jego schematach zwykle się gra :D
odrazu na Jego to życie pisze schematy :) ale tak BTW to prawda Jankol to wybitna jednostka Aga ty też bo jak mało z kim dobrze mi sie z toba gra :D choć teraz to już może mniej ;)

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Artein pisze:Nie mogę się doczekać Super Czarodziejek :roll:
Żalu jeden ty. Pronto, ze nie super czarodziejka, ale zdajcie sobie z tego sprawe fantasci, ze te nazwy niestety brzmia tak, a nie inaczej. Przetlumacz sobie np. "Hail of Doom Arrow"- "Grad Strzal Zaglady". Jakos tak slabo po polsku to brzmi, jakis grad...strzaly zaglady...prawie jak z Hemana. Co innego po amerykansku Hail of Doom Arrow, musi byc potezny artefakt. Najlatwiej psioczyc na Faberow, ale sproboj zaproponowac alternatywe dla takich Siecioplotek(Annoyance of Netlings). :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Nie no, zdaję sobie sprawę. Chociaż to co zrobili z 6-stoedycyjnym AB do Dark Elfów to woła o pomstę do Khaine'a....
Zimnych jeszcze przeboleję ale widma.... :roll:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ps - pytanie od klimaciarza do klimaciarza - Jak nazywał się Dark Elficki Assasin który Prawie Uśmiercił Teclisa - i to strzałą ?

Nie strzałą tylko w pojedynku tuż przed bitwą Finuval Plain. A nazywał się on Urian Poisonblade , chwała jego pamięci.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Kotlet pisze:
Artein pisze:Nie mogę się doczekać Super Czarodziejek :roll:
Żalu jeden ty. Pronto, ze nie super czarodziejka, ale zdajcie sobie z tego sprawe fantasci, ze te nazwy niestety brzmia tak, a nie inaczej. Przetlumacz sobie np. "Hail of Doom Arrow"- "Grad Strzal Zaglady". Jakos tak slabo po polsku to brzmi, jakis grad...strzaly zaglady...prawie jak z Hemana. Co innego po amerykansku Hail of Doom Arrow, musi byc potezny artefakt. Najlatwiej psioczyc na Faberow, ale sproboj zaproponowac alternatywe dla takich Siecioplotek(Annoyance of Netlings). :)
Nonono...jakby to był amerykański język (takowego nie ma) to by było Hail of Doom Hamburgers :wink:

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Urian walczył z Tyrionem, nie Teclisem :/
Nieźle sobie radzicie z tym "klimaceniem" :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ba, nie doczytałem imienia do końca:) Pomylili mi się bliźniacy.
W takim razie nie wiem o kogo chodziło bo nie przypominam sobie by jakiś mroczny elf go prawie zadźgał.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

No właśnie ja też nie, przejrzałem kilka podręczników DE....
chyba że jest gdzieś u HE.... czekajcie :roll:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Yudokuno pisze:
Jankielu a nie uważasz, że klonowanie właśnie się zaczyna? Jak do tej pory wszystkie rozpiski jakie widuję jadą na tym samym utartym schemacie.
niezbyt trafna uwaga w stronę Jankiela, bo to na Jego schematach zwykle się gra :D
nie

jankiel gral na bsb na rydwanie i kilku nietypowych rzeczach :) nie byly powielane :)

a reszta to po prostu standard byl i tak jak w innych armiach to nei standard jankiela tylko ogolnie asmonasuwajace sie comba ;) (to tak jakby nagle powiedziec, ze altar z van horstmannem to czyjes combo ;) to po prostu sie nasuwa samo na mysl :) )
Ostatnio zmieniony 1 sie 2008, o 22:04 przez Shino, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Jak mozna pomylic tyriona z teclisem widać ze sie znacie na klimacie jak mochery na mitsubischi

BTW teclis by zdmuchnoł tego gościa zanim by wogóle pomyślał o wyprowadzeniu ciosu, teclis jest niezniczalny pstryknięciem wsysa demony, a jako jedyny Malekitha powalił tak ze gdyby nei jego matka to by na zawsze został w świecie demonów i byłby spokój ;)

poza tym tyrion wg podrecznika HE tylko dłużej sie z nim bawił ;)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Apeluję o przeniesienie się z tą ulthuańską propagandą,całkowicie zresztą fałszywą, przenieść do innego działu :P

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ice-T pisze:Jak mozna pomylic tyriona z teclisem widać ze sie znacie na klimacie jak mochery na mitsubischi

BTW teclis by zdmuchnoł tego gościa zanim by wogóle pomyślał o wyprowadzeniu ciosu, teclis jest niezniczalny pstryknięciem wsysa demony, a jako jedyny Malekitha powalił tak ze gdyby nei jego matka to by na zawsze został w świecie demonów i byłby spokój ;)

poza tym tyrion wg podrecznika HE tylko dłużej sie z nim bawił ;)
Jak by nie ta wstrętna laska/różdżka którą fajfusowaty Teclis posiada to nie dał by rady naszemu Wielkiemu Władcy. A co do próby zabicia go przez jakiegoś assasyna to też pierwsze słyszę, ale szkoda, że mu się nie udało.
A i pamiętajcie podręcznik HE kłamie :) .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Żubr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Wejherowo - "Draconis"

Post autor: Żubr »

Tullaris pisze: A i pamiętajcie podręcznik HE kłamie :) .
Szczególnie jeśli pisze o przegranych bitwach z DE :D
Dobra,dosyć tego głaskania się po pin*******. To dział armii wołoskiej a nie offu :neutral:

Zablokowany