Inwazja pseudo Druchii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Szczególnie jeśli pisze o przegranych bitwach z DE
Nie nie , wtedy łże elity z Lothern i wykształciuchy z białej wieży Hoeth, piszą prawdę by uśpić czujność czytelnika by sprawić wrażenie wiarygodnych raz na jakiś czas.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Army Book HE ma stary fluff :P W nowym DE jest trochę zmieniony, aktualniejszy 8)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Szczególnie, jeśli pisze o przegranych bitwach z DE
*Nieliczne wyjątki, kiedy piszą tam prawdę* :D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Żubr pisze:
Tullaris pisze: A i pamiętajcie podręcznik HE kłamie :) .
Szczególnie jeśli pisze o przegranych bitwach z DE :D
Tak oczywistej oczywistości nie mogą zaprzeczyć nawet najbardziej kłamliwi z kłamców :) . Rozmiary klęsk były tak wielkie że łże elfy z nie miały jak ukryć prawdy i musiały się do tych porażek przyznać :twisted: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Akuma
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Akuma »

"Nie strzałą tylko w pojedynku tuż przed bitwą Finuval Plain. A nazywał się on Urian Poisonblade , chwała jego pamięci."

Error - try agin ...

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Przecież Murmi się poprawił, że pomylił jednego z braci Tetris :roll:

Ja bym się chciał dowiedzieć, bo nie kojarzę tego fragmentu fluffu (z AB DE V-VII, w HE też nie widziałem).
Albo podaj źródło to znajdę :D

Akuma
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Akuma »

Dla mnie fluff to nie tylko podręczniki :) to wszystko co da się znaleźć o danej rasie - mały hint - ma to związek z Gotrekiem i Feliksem :D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jeśli ma to mieć związek z Gotrekiem i Feliksem, to do próby tego ataku na Teclisa musiało dojść w Zabójcy Gigantów :roll: , bo tam obaj bohaterowie go spotkali i niech zgadnę Gortek dorwał assasyna i wypruł z niego flaki tak.
A tak wogóle to cała seria zabójców zaczęła się już wydłużać, ostatnio wyszedł chyba zabójca Elfów, gdzie obaj panowie walczą z DE, mógł by ich spotkać chwalebny koniec pod ostrzem jakiegoś naszego fechmistrza bo to już nie przypomina serii fantazy tylko serial brazylijski :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Akuma
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Akuma »

"Jeśli ma to mieć związek z Gotrekiem i Feliksem, to do próby tego ataku na Teclisa musiało dojść w Zabójcy Gigantów "

Nie Musiało i nie doszło :) - próbujcie dalej :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Gotrek i Felix? to nic dziwnego że nie słyszałem. Nie tykam ksiąg z black libary bo są nie warte mojego czasu ogólnie. Taki Drizzt do Urden tyle że od Warhammera. Nie dziękuję.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Black Library jest niezłe, szczególnie Dana Abnetta polecam, ale on głównie do 40-stki pisze, oraz serię Horus Heresy....
teraz czekam na omnibusa z pierwszymi trzema książkami o Malusie....

a jeśli chodzi o Gotreka i Felixa to na Zabójcy Wampirów skończyłem, jak wydadzą trzeci omnibus to pewnie doczytam dalej.
W każdym razie z tego co słyszałem to Nathan Long całkiem ładnie kontynuuje serię, podobno jest znacznie lepiej niż za późnego Kinga.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

taa tylko czekac zabójcy krasnoludów
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

I żebyś wiedział, że się doczekasz Mur, Gotrek bedzie tłukł krasnoludy chałasu :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
KreoL
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: BWT Klika - Gdynia

Post autor: KreoL »

kto wie, jak ta historia długo się jeszcze potoczy,ale narazie niewiadoma wielka bo Long dostał puki co kontrakt na 3 książki i już je napisał a nie wiadomo co dalej: Orków<już u nas jest>,Ludzi<UK jest a PL za miesiac będzie jeśli ktoś wierzy w bajki i zapewnienia> i Dark Elfów<za miesiąć UK za rok optymistycznie u nas> a o książce Kinslayer była mowa dawno dawno temu początki gotrekowania i jego historii. Swoją drogą wkurza mnie żę nasi nie wydają Darkblade'a bo sprzedawał by się równie dobrze, po angielsku to nikt niema a kupować nie chce w orginale.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

empik.com sprzedaje całkiem tanio chyba, chociaż czasami trzeba miesiąc na wysyłkę czekać, zależy czy w magazynach mają gdzieś....
np. mój Darkblade, zamówiony 25 lipca dojdzie ok. 5 września....
ale za 28zł mogę i pół roku czekać :D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ja sie chyba jednak zawezme i kupie po angielskowemu, ile można czekac na wydanie Darkblade w Polsce, ciężko bedzie czytac po angielsku ale chce dokładnie poznać historie Mrocznego Ostrza. Defenders of Ulthuan też by mogli wydać w Polsce ale się chyba nie doczekamy :evil: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Akuma
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Akuma »

Nic dziwnego ze nie podoba sie BL jak sie je czyta po Polsku :) - Darkblade to fajny cykl ale koncowka mega fatalna - trzeba sprowadzac trudno dostepne graficzne nowelki zeby sie dowiedziec co sie z Malusem stało :/ - natomiast faktycznie insight jaki oferuje jest bardzo i zacny i przydatny ...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Opis pojedynku jest dokładnie "wyryty" w podręczniku HE 5,6 i 7 ed

fluff He nie stoi w miejscu on im sie juz do reszty poje!@#$bał eltharion nagle przestał być swordmasterem DE haga przypłyneła do Uthulanu i oddała mu oczy, tyrion i teclis co jakiś czas cofają sie w przeszłosc zeby znowu sie potłuc z Malekithem itp itp normalnie jakieś paradoksy szczególnie jeśli chodzi o elthariona który na długo rpzed narodzeniem Bliżniaków był już ślepy i ćwiczył w Hoeth ... o ile czytajac podręcznik De 6 i 7 ed. to jakis takich gagów nei zauważyłem jedynie brakuje mi tego iż opisuja tylko wojny z HE (i jakies tam małe inwazyjki które tak naprawde opisują jak spalili jedno miasto i uciekli) boring...

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

temat o inwazji pseudodruchii był ciekawy, bo włożył kij w mrowisko klimaciarzy i PG, ale tym offtopem wszystko psujecie :?
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Dyskusja była bezsensowna, skoro i tak nie można nic z tzw. pseudo Druchii zrobić, a o książkach z BL zawsze jest fajnie pogadać
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Zablokowany