Iron Maiden Warszawa Stadion Gwardii 07.08.08

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Iron Maiden Warszawa Stadion Gwardii 07.08.08

Post autor: GraveDigger »

Siema. Jesli ktos byl i chcialby sie podzielic wrazeniami to serdecznie zapraszam. Ja osobiscie do dzis mam miekkie nogi;]

Awatar użytkownika
Reiko
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Reiko »

Mogłeś pisać w starym temacie ;)

Koncert był fantakurwastyczny! Jedyny i ogromy minus, to brak alkoholu po przejściu przez bramkę, ale można ich zrozumieć - gdyby koncert był nakrapiany alkoholem to byłby 2x większy Body Slaming niż był :P Ale nie ma takich rzeczy, których nie można było nadrobić po koncercie ;)
Najlepsze utwory (imo): The Trooper, The Number of The Beast, Wasted Years, 2 minutes to midnight, Fear of the dark ;)

Był to szczerze mówiąc najlepszy dzień mojego życia, co więcej miałem wtedy urodziny :D

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

Mi jakos tak bardzo brak alkoholu nie przeszkadzal bo przechodzac przez bramke mialem juz troche dosyc:P. Mi chyba najbardziej w pamiec zapadl Aces High i Rime of the Ancient Mariner

Co do urodzien to miales je razem z Dickinsonem ;]

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Tak jak dla Reika tak i dla mnie był to chyba najlepszy dzień w życiu. Popłakałem się 3 razy, kumple po 2. Byłem pod tak wielkim... wrażeniem i w takim szoku że tak naprawde dopiero na nastepny dzień zaczęło do mnie docierać co się działo :)

Awatar użytkownika
Reiko
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Reiko »

GraveDigger pisze:Co do urodzien to miales je razem z Dickinsonem ;]
Wiem, w Antyradiu grali Maidenow tego dnia na moja prosbe ^^

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

brud, brud i jeszcze raz brud! :)
:roll:

ODPOWIEDZ