Blog armijny Muzyka Śmuzyka

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

bigpasiak pisze:eee troche biedny ten sztandar armijny... ja rozumiem beer ponad wszystko ale troche maly ten kufelek na sztandarze... no i jakos dziwnie ten blekitny bije po oczach ;) a co do "warsztatu" to widac ze dobre kilka razy wylaly sie farbki... :)
Warsztat jest zasadniczo moją paletą :lol: . A sztandar bidny, bo ja do 3handów to się boję zabierać... moge ewentualnie dorobić jakieś esy floresy. Jak uważacie?

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

No i kolejne wipki:

Kupa powoli dojrzewa (metaliki skończone):
Obrazek
Obrazek

Początek konwersacji :lol: inżynierów (zostało jeszcze dużo do ogreenstuffowania):
Obrazek

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

bardziej pokazałeś biurko niż figurki. trzeba było zrobić zblizenie przynajmniej na szereg cały i na jakimś tle normalnym bo tak nic nie widać.

tyle zamierzałeś się do tych inżynierów, że myślałem, iż będą super a tak to dziwnie wyglądają.

co do podstawek to już wiele razy ci o nich mówiłem więc nie będę się powtarzał

Awatar użytkownika
Muzyk
Mudżahedin
Posty: 221

Post autor: Muzyk »

Roman Lord of the Druchii pisze:bardziej pokazałeś biurko niż figurki. trzeba było zrobić zblizenie przynajmniej na szereg cały i na jakimś tle normalnym bo tak nic nie widać.

tyle zamierzałeś się do tych inżynierów, że myślałem, iż będą super a tak to dziwnie wyglądają.

co do podstawek to już wiele razy ci o nich mówiłem więc nie będę się powtarzał
Cieszę się bardzo. No, ale skoro figurki Hasha ci nie odpowiadają to moje nigdy nie sprostają twoim oczekiwaniom. Cieszę się, że chociaż twoje ci się podobają.

ODPOWIEDZ