Alternatywne Figurki do Imperium

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Re: Alternatywne Figurki do Imperium

Post autor: rob »

nie wiem czy już to było - warto zerknąć, co prawda konwersje są przednie ale i kosztują - imperator na smoku kosztuje ponad 200 eurasków.

http://www.the2blackdragons.com/english ... sh_I_1.htm
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

tilt112
Mudżahedin
Posty: 280
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: tilt112 »

wszystkie altary zajebiaszcze :)

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

to prawda - wiele ciekawych pomysłów na stworzenie własnego. mi się ubzdurał imperator na smoku więc zapytałem o jego cenę. kontakt z chłopakami jest dobry, za imperatora z koroną i mieczem krzyknęli chyba około 170 euro bez przesyłki za tego drugiego z młotem 210 bez przesyłki. dać około tysiączka za - co prawda ładną ale jednak figurkę to dla mnie trochę za dużo.

podobają mi się jeszcze beastmeni i demony chaosu, są niesamowicie skonwertowani.

@byro
a propos figurek Forge World. Mam Manann's Blades Command i muszę stwierdzić ze są genialnie zrobieni, prawie nie trzeba czyścić z nadlewek, figurki mają niesamowite szczegóły - aż same się malują można by stwierdzić. Zakupiłem również Carmine Dragon aby stworzyć konwersję imperatora na smoku i tutaj trochę się roczarowałem jakością, są nadżerki w kilku miejscach i kilka bąbli m.in. szpony na skrzydłach z tego powodu były połamane - jednak trochę gs i będzie dobrze, sumując jest ok ale mogłoby być lepiej.
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

http://www.wargamer.pl/index.php?id=15393

Czy te figsy pasują do wfb? Skala chyba jest w normie.

Zastanawiam sie trochę nad imperium i szukam inspiracji:)
Gotih skąd wytrzasnąłeś tych swoich halabardnikow?
Obrazek

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

właśnie rozmawiałem z Gotihem, z Kamrata, sklep internetowy; ale z żadnej XVII-wiecznej armii/wojny nie bierz pacyn, bo tam głównie piki i handguny/arkebuzy; to co ma Gotih, to te pacyny:
http://www.wargamer.pl/index.php?id=14679
co do skali, to są minimalnie mniejsze od GW ale bardziej ludzkie proporcje :wink:

co do pacyn od perrego, mają całkiem zacne metalowe modele

P.S. też skręcam/załatwiam 2x40 halabard, jeden wagon zrobię z klonów z 6-tej edycji
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

Hmm ile jest gości w tym pudełku za 75 zł?
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

25 halabard i 15 łuków
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bizim
Falubaz
Posty: 1157
Lokalizacja: Bizim

Post autor: Bizim »

W takim razie trzeba przyznać, że brzmi to dosyć kusząco.
Na razie jednak pewnie zadowoli mnie 40 'załatwionych' klonów włóczników z 6 edycji, tylko końcówki zmienię na halabardy i będą z nich fajni halabardnicy (kilku już mam zmontowanych) i 40 halabard zmontowanych z bitsów 6 edycyjnych mieczników, rączek aktualnych włóczników i randomowego zbioru imperialnych bitsów.
Caius Ceplus pisze: Zaatakowane imperium kontratakuje.

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Macie może pomysł na jakiegoś alternatywnego kapitana BSB na piechotę ponieważ ten GW jakoś do mnie nie przemawia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mirage
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Mirage »

zrobić sobie własnego :D? mało to bitsów jest?

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Z barku laku, używam tego pierwszego BSB Gamezony, nie jest to genialna figurka. Sztandar fajny, ale sam delikwent to płaski ludzik spod prasy, niczym jakiś ołowiany żołnierzyk sprzed paru dekad.
Vae victis!

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

rafixator pisze:Macie może pomysł na jakiegoś alternatywnego kapitana BSB na piechotę ponieważ ten GW jakoś do mnie nie przemawia.
Kapitan ze sztandarem gryfa jest OK http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1130368

Awatar użytkownika
krilan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: krilan »

Siena pisze:Kapitan ze sztandarem gryfa jest OK http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1130368
Mam go i strasznie łatwo się wywraca, nawet po dociążeniu podstawki. Jedyne wejście przy nim to chyba magnesy.
Ja jestem za tym co napisał Mirage, zrobić z bitsów, jest dużo możliwości sztandarów( greatswordzi, piechota, strzelcy), oprócz tego można zrobić podstawową figurę z plastikowych greatswordów (maja w cholerę opcji dodatkowych) urozmaiconych częściami z innych zestawów.
Ja sam kombinuję nad plastikowym sztandarowym w piechocie teraz.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

zapoluj na limitkę z 6ed. z Armydeala, mam tą figsę i jest genialna, pasuje do każdego miasta ale jakie wrażenie robi 8)
co do sztandarów, to najlepsze IMO są od GS-ów ale metalowych, łatwo je wkomponować w plastik, świetnie zrobione i dość dobre detale, ale jak z każdym sztandarem czy to plastik czy metal, magnesy to mus
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
krystian1wielki
Niszczyciel Światów
Posty: 4143
Lokalizacja: FENIX Włocławek/Gdańsk

Post autor: krystian1wielki »

Ja używam tego od gryfa i fakt bez magnesów to on nie postoi ale że magnesów i tak używam wszędzie to mi to zbytnio nie szkodzi a model fajny

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

krilan pisze:
Siena pisze:Kapitan ze sztandarem gryfa jest OK http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1130368
Mam go i strasznie łatwo się wywraca, nawet po dociążeniu podstawki. Jedyne wejście przy nim to chyba magnesy.
Ja jestem za tym co napisał Mirage, zrobić z bitsów, jest dużo możliwości sztandarów( greatswordzi, piechota, strzelcy), oprócz tego można zrobić podstawową figurę z plastikowych greatswordów (maja w cholerę opcji dodatkowych) urozmaiconych częściami z innych zestawów.
Ja sam kombinuję nad plastikowym sztandarowym w piechocie teraz.

Jeden magnes 5x2 i 3x2 załatwia sprawę wywracania się.
Do swojej armii planuję użyć sztandarowego z teutogen guardsów. Czasami pojawiają się na ebeju w rozsądnych cenach.

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

A którego? Bo są dwa modele, jeden co był BSB i drugi, zwykły chorąży.
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

pewnie chodzi o zwykłego Teutogena, bo BSB to biały kruk, widziałem takiego jak zszedł po 20 osobach za 30 funciaków, jakaś masakra
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Mirage
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Mirage »

Całe szczęście, że mam obu :D. W razie jakby ktoś chciał mam 1 sztandarowego (ewentualnie też 1 championa i 1 muzyka) z TG na zbyciu lub wymianę.

ale by nie oftopować to obaj niestety są zbyt podobni do siebie by w zwykłym imperium inwestować w BSB

ODPOWIEDZ