Zmiany w AB

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

[quote="Jankiel"][quote]a przedewszystkim magię He staną się w tedy strasznie przeciąętne choć powinny królować[/quote]
9 lorów do wyboru to zdecydowanie za mało. Takie orki na przykład mają aż 2.[/quote]
Ale jaka ta ich magia dobra!
No ale to high magic możnaby polepszyć zwłaszcza 6 i 1,reszta czarów jest spox

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

6 jest całkiem spoko, nie mam do niego nic, moze zmienić obraz bitwy nawet :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

a co byście powiedzieli na to gdyby haje miały kilka Lorów tzn tylko dla nich i jeżeli mag wybiera ten lor to może wybierać czary było by świetnie jak by utwożyli 3 jakieś mocne lory :D (high elfickie) jakiś obrażeniowy jakiś który mocno wspomaga i jakiś wyważony np. stare dobre High magic

Kajsper
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Kajsper »

Nie, no sory to juz za grube przegiecie...Chyba ze Magowie by wtedy kosztowali zylion punktow

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Mnie tam się podoba pomysł z lorami High Elves only

Zwłaszcza jakby ploty o jakiś warrior-mage'ach by się potwierdziły :D
[ciekawe jakby oni wyglądali.... pewnie coś a la priest z imperium, ale gdyby jak championi tzeencha to..... :P]
Ostatnio zmieniony 27 sty 2007, o 10:36 przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

naprawde mysle, że pora wyluzować :) :roll: nie przesadzajmy, magią HE wymaitają i tak zostanie, po co ulepszać cos co i tak jest juz mocne? Lepiej niech tą piechote zrobią :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

Jak dla mnie to powinni jeszcze troche podpaść magów. Skoro Haje to rasa magiczna to powinno byc tak że jeden HE mage daje tyle co np 3 imperialnych. Wtedy byłoby ciekawie.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

magowie mogliby byc silniejszy ale jedynie gdyby byly stworzone jakies ciekawsze - indywidualne lory.. czy tez ograniczenia.. np mag staje sie silniejszy (jakies bonusy itp.) ale nie moze rzucac zadnych Magic Missle..
chodzi o to ze rezygnujac z uniwersalnosci magow mozna by bylo ich troch ulepszyc w danej dziedzinie -> taka specjalizacja :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Guard pisze:Jak dla mnie to powinni jeszcze troche podpaść magów. Skoro Haje to rasa magiczna to powinno byc tak że jeden HE mage daje tyle co np 3 imperialnych. Wtedy byłoby ciekawie.
to w rpg tak mogłoby być, nie w wbattlu, nie przesadzajmy. Nie wiem dlaczego chcecie wzmocnienia w armi ito co jest najmocniejsze praktycznie w całym battlu? Jedynie troszke lore powinni zmienić gdyż wolałbym standardowo brać High Magic.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

A co gdyby zrobić magów-arcymagów? Np. za jakieś pkt. + dodatkowy slot herosa nasz długouch dostawałby 3 lev (i zwiększenie limitu przedmiotów magicznych tak do 75)?
Nie wiem dlaczego chcecie wzmocnienia w armi ito co jest najmocniejsze praktycznie w całym battlu?
Bo każdy w mam marzenia,
bo każdy ma w sobie ukrytego powergamer'a :twisted:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

dla mnie zbyt kombinatorsko i raczej niezbyt równomiernie, ja chce piechote i chociaż armie klimatyczne z końca podręcznika :) dla zabawy
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

piechota swoja droga :)

a dla mnie wlasnie takie kombinacje bylyby fajne.. popatrz jakie pole do popisu.. napewno bylo by kilka rozwiazan do d... ale pare by bylo fajne, grywalne, a co najwazniejsze wprowadzaloby roznorodnasc :)

Kosa dla Ciebie to specjalnie powinni stworzyc taka modyfikacje ze jak nie masz kawalerii w rozpisce to mozesz dodatkwo podpakowac sobie magow/herosow w jakiejs dziedzinie(kierunku) :).. i wtedy mialbys zagwostke czy brac lepszych herosow i pozbyc sie kawy .. czy tez miec standardowych hero i normalna rozpiske.

oczywiscie to wszystko co tu pisze to sa jakies moje dziwne pomysly, nawet trudno zweryfikowac czy to by bylo grywalne..ale jakis pomysl mam :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

przetestuj ;) ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ