Czym grać, przeciw komu?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

np. 1,5k 3x5 DR , 4x5 harpii , 2x 6 widm bohater na pegazie , czarka na koniku i koejna czarka na koniku , assasun i hydra

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Jeśli ktoś zna się na Bestiach chaosu to czy mógłby mi powiedziec co od nich jest na nas najmocniejsze i co z naszej armii jest wstanie kosić bestie. Z góry dziękuje za owocne odpowiedzi

pozdro

Krichoo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Krichoo »

witam.Zapewne wiekszosc bitew bede rozgrywal przeciwko WE.Czy ma ktos ogolny zarys jak powinna wygladac armia DE????Jestem mega-poczatkujacym,znam ok.8osob ktore graja WE(mam 20kolesi ktorzy graja w warhammera,ogolnie) i dlatego potrzeba mi na nie dobrej strategii.
z gory dziekuje

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Dwie Hydry

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Hydra, troche śmieci do odganiania łuków i cos z duzym impetem. CoK, Charioty.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Krichoo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Krichoo »

jakich smieci na łuki?????DE nie posiadaja w armii smieci 8)

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Nie? A harpie ;) ?

Krichoo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Krichoo »

aaa.te cycate???

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

te ze skrzydłami bo cycatych jednostek to mamy wiele ;)

Krichoo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Krichoo »

niech ci bedzie :?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Szejdzi nie lubia hody :wink:

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

BG , COK , Hydry , (czsem harpie) , magia , kociołek , assek ( ale nie widma ) Myśle ,że tyle ,ewentualnie możesz wziąść bolty , ale na WE chyba najlepsza jest jednak hydra

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

jezeli chodzi o bestie to na starym booku bylo strasznie ciezko, teraz nie widze zadnych problemow. jedyne co zostaw w domu to RBT, bo to najlatwiejsze punkty dla bestii. dobrze spisuja sie COK i COC, teraz to BG na wszystko dobre, heros na pegazie, albo na coldzie calkiem dobry na ambushe. Zawsze pare ds sie przyda, bo moga wyciagnac niezla magie. Hydra miazdzy nei tylko bestie zreszta. Nie bierz warriorow i korsarzy, maja nikle szanse w combacie z bestiami. Z harpiami nei przesadzaj bo nie znajdziesz dla nich za wiele celow. Mysle ze tyle.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

ajpinus Bestie to akurat najmniejszy problem .... Gorzej jest z Dwarfami, Imperium, nie wspomnaijac o Demonach i wampirach..
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

a właśnie, macie jakiś pomysł na demony?

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Jeszcze niegrałem ,ale wygląda na to ,ze najlepszym pomysłem są HYdry , harpie i widma na tyły do chamowania marszu, Dobry i na maksa dowalony klocek BG , ewentulanie mając kociołek to egzeki i COK , tak mi się wydaje na oko

Raksa
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Z domu

Post autor: Raksa »

Na demony, zależy jakie,

grałem z bloodpopaprańcem + horrory 2 oddziały z Heraldem i psy czyli magia i full contact, wystawiłem bolce, magiczke 4 lvl, 2X10 Xbowu, BG, 3 oddziały harpii, 2 x shadsi + 2 magiczki + DH na kotle.
Taktyka prosta, harpie lecą do przodu jeden oddział na przeciw BT pozostałe dwa na psy (ciąć marsz i nie dać zaszarżować), czym się da naparzałem w BT bolce kuszole, lifetaker, nawet 2 doombolty weszły, więc git, w pierwszej turze BT został na 3 ranach (miał pierwszy ruch), w drugiej swojej psy spalił szarże, uciekłem harpiami (trochę szczęścia) a bloodzio wpadł w corsarzy z magiczką, dałem challenge i ustałem na szóstce. Bloodzio pogonił korsarzy, wzdłuż mojej linii armii i dostał sakramentalne bolcowanie + kusznicy i było po blodziu. Magią dużo nie zdziałał bo napchałem 4 skrole, wyszedł minor dla mnie, więc da się grać jak sądze.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na Demony hydry to kiepskawy pomysł bo Flamery rokrewją je jak chcą. Stare dobre bolce są najlepsze. Napewno duzo strzelania i Cos co ustoi szarze keppera albo blodzia. Co wazne trzeba je trzymac z dala od siebie dopuki się ich nie "zmiękczy".

Na VC natomiast hydry są nieocenione puszcza sie takie dwie na klocek z generałem i się go stara ubic. Napewno cos z duzą ilością Ataków czyli BG, WE, Korsarze. Magia sie na nich bardzo dobrze spisuje. Ponadto bardzo przydają sie magiczne ataki na wrathy.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

GarG: ktos tam sie pytal o bestie w jednym poscie to odpisalem.

Podsumowalbym tak:

-harpie na pieski,
- DR z muzykiem lamia w szarzy rydwany ktorych gracze bestiami maja kilka bo sa w corach,
- kusze na minotaury i Dragon ogry
- COK praktycznie wszystko co nie ma bohatera zamia w combacie
- przynajmniej jeden terorysta sie przyda,
- mangile kiedys sie dobrze sprawdzali moze teraz shadesi z assasinem tez beda dobzi

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

mam pytanie,czy na 1000pkt.,na WE oplaca sie wystawiac assassina???

ODPOWIEDZ