RHINOX CAVALRY by Dany

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

bardzo ładne :) .... zdaje mi się że to oko do ktorego się czepiacie ma blizne od cięcia na powiece (więc chyba specjalnie jest tak zrobione ... ten rinox jest ślepy na to oko

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

freehand na mieczu boski!! sam zbieram ogry i chyba zapozycze pomysl z mieczem:D

Awatar użytkownika
Wujek Kiczu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Legion Kraków klub pędraków

Post autor: Wujek Kiczu »

malowanie godne pozazdroszczenia ;) najbardziej mi siadło futerko i skóra na której trzymaja tyłki ogry ;) no ale podstawki fakt mogły by byc lepsze ;)

pozdro

danysatan
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: danysatan »

wielkie dzieki za uwagi
wszystimi moimi figurkami gram osobiscie wiec zadne z nich nie ida na ebay, nigdy nie malowalem za pieniadze,
oko jednego z rhinoxow mialo odzwierciedlac zasade w ktorej to jedzec nie ma kontroli na rhinoxem bo ten jest wsiekly i musi szarzowac,
grzywe zrobilem dlatego iz gdy pomalowalem rhinoxy jednym kolorem wydaly mi sie zbyt jednolite

co do podstaek to pzyznaje sie ze mialem po prostu dosyc siedzenia juz nad tymi figurkami i skonczylem je byle szybciej , jesli znajde czas to na pewno poprawie

pozdrawiam

, a obiecanaego giganta pokaze dopiero w niedziele bo nie ma mnie w domu

ELMALIER
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ELMALIER »

Chyle czoła...

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

świetne figsy! podstawki tylko takie...ale ujdą

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Po pierwsze :shock: ... Jako całość prezentują się genialnie, w ogóle twoje ogry są jednymi z najładniejszych jakie widziałem, świetna skóra jeźdżców, rhinoxów również, do tego sympatyczne fiołkowe grzywy, nawet podstawki mi się podobają :wink: ... Jednym słowem- super :D

Awatar użytkownika
thral92
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: thral92 »

figurki bomba. masakra widok jedyne co mnie poruszylo do grzywy. ja bym fiolet zamienil na taki jak juz wspomniane bylo: bialy, koscisty moze przeblysk brazu
ogolnie szczena opada

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

nigdy nie malowalem za pieniadze,
mysle ze warto zaczac :) malowanie super ,jedeyne co troszke odstaje to chyba skora na ograch,ale i tak bardzo mi sie podobaja,a podstawki imo moga byc takie tylko ta trzecia zrob taka jak pozostale
pzdr

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Wspaniałe :D Strasznie mi sie podobają, najbardziej te rhinoxy.
A wogóle są rhinoxy, produkowane przez GW i dostępne w sklepach?

May-Bach-mat
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: May-Bach-mat »

Piotr3K pisze:A wogóle są rhinoxy, produkowane przez GW i dostępne w sklepach?
Rhinoxy produkuje Forge World. I z tego co wiem nie mozna ich dostać normalnie w sklepie. Zamawiać trzeba - od czasu do czasu w różnych rejonach polski pojaiwa się możliwość ich sprowadzenia :wink:

ODPOWIEDZ