Lizaki smaczne czy nie ?????

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Lizaki smaczne czy nie ?????

Post autor: Teofil »

mam kilka pytań :
1. Dlaczego akurat lizaki ?
2. Dlaczego watro nimi grać ?
3. Trudno je się prowadzi ?
Mam zamiar zacząć zbierać nową armię mój wybór padł na lizaki ( i chyba będę nimi grać w zależności co tu na forum wyczytam )

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ad. 1
Lizaki ze względu na zamiłowanie do gadów i ludu Azteków. Nie lubię ludzkich twarzy w fantasy xD. Wszystko, co ludzkie, np. empire, bretka, nawet wojownicy chaosu zasługuje na zagładę(nie jest tak, że nienawidzę swojej własnej rasy-ludzi :lol2: ). Nie cierpię rycerstwa, lubię partyzantkę i klimaty dżunglowe xD.
Ad. 2
Warto nimi grać, bo nie są jak demony, czy VC, że spotykasz je teraz na co drugim stole... Fluffowo są unikalną rasą stworzoną przez samych najwyższych bogów, czy jakoś tak. Mi osobiście bardzo pasuje gra właśnie taką armią. Fajnie jest prowadzić takiego Slanna do boju, który jest istotą pochodzącą od samych Old Onesów, a zarazem najpotężniejszym magiem w wfb :P . Generalnie lizaki są rasą tajemniczą i mistyczną.
Ad. 3
Moim zdaniem są armią bardzo wymagającą, sam gram sporo, a nie opanowałem jeszcze wszystkich zagrywek związanych z lizakami. Nie ma tak, że armia wygrywa za gracza. Żeby nie było, że lizaki są cienkie xD. To armia naprawdę mocna i potrafiąca napsuć krwi przeciwnikowi.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Bo sa wymagajace, ciekawe i maja duzy potencjal. Poza tym maja sporo wariantów dobrych rozp i granie nimi sprawia duza przyjemnosc. Latwo sie maluje (washe gw nowe :) i nikt Ci nie powie ze to samograj. Gralem troche demonami i pod wzgledem frajdy z gry nie umywaja sie do jaszczurek.
Pozdro
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

1. Dlaczego akurat lizaki ?
2. Dlaczego watro nimi grać ?
3. Trudno je się prowadzi ?
To sie po prostu czuje albo jestes drapieznikiem albo mietka fa:** :P .

no offence

pozdrawiam Raptor

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Ja właśnie po bojach w szeregach demonów wracam do jasczurek, doswiadczenie z demonami/skavenami (elektrownia)/VC nie umywaja sie do doswiadczen z Lizakami.
Ta armia jest we wszystkim dobra. Ma potężną magie, turbo strzelanie (vietcong skinkowy), kopa w CC (biegacz, coldy, kroxy), mobilnosc, super latacze (terki), fure fluffu, klimat, nie jest PG i ma same zalety :D
Demony to nuda (+5 ward, +4 regenka, +5 ward, +4 regenka), zero myslenia.

ODPOWIEDZ