Pytanie na temat oddziału blackguardów

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Knight
Wodzirej
Posty: 724
Lokalizacja: XIII Kohorta

Pytanie na temat oddziału blackguardów

Post autor: Knight »

Na DMP przeciwnik miał BSB w oddziale Blackguardów.
BSB miał odwracalny ward i sword of might
Oddział Blackguardów miał allways strike first i czempion miał siłę 5. Do tego oddział miał armor piercing.

BSB nie może mieć sztandaru jeśli ma magiczne przedmioty więc jak ten oddział miał i ASF i armor piercing?
Dodam że, ten oddział zabił mi w mojej szarży BSB i 4 realmów zanim zaatakowałem... właśnie dzięki armor piercing.

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Wałek..
Jeżeli BSB ma magiczne itemy to nie może mieć magicznego sztandaru.

BG mogą mieś Albo ASF albo AP.
Gram w podobnym ustawieniu i u mnie AP daje BSB a sztandar ASF noszą BG...

Coś mi nie pasuje z S5 na czempionie. Można to otrzymać dając mu bat (Wip of Agony), który notabene daje AP (tylko czempionowi). Może kolesiowi sie cos zamerdało i myślał że to cały oddział ma. :/


Z innej beczki .. pisanie skrótami jest fajne :P jakbym nie był w temacie to bym sie nie domyślił o co chodzi :)

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

być może nie było wała.

Jeśli champion miał siłę 5 to musiał mieć soultendera zyli dwuraka z ap. I tyle - towermaster miał ap, a Ci się mogło ubzdurać, że cały odddział ma. . . no chyba, że miał faktycznie. To wtedy wał. . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

fakt .. jeszcze soultendera może dać S5 z AP :P

Knight
Wodzirej
Posty: 724
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Knight »

Pamiętam, że rzucałem wszystkie sejwy z uwzględnieniem AP nie tylko od czempiona no ale teraz tego nie udowodnię...
Tak to jest z nowymi armiami jak się dokładnie ich zasad nie zna.

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Może doszło do nieporozumienia, on Ci powiedział że champion ma ap a Ty zrozumiałeś że wszystko. . . i nie zwrócił uwagi na to że rzucasz sejwy po swojemu.

No chyba, że wyraźnie Ci powiedział że oddział ma ap że bsb ma sztandar ap. . . no ale wała faktycznie nie udowodnisz. Wyniku też nie zmienisz.
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

lohost pisze:BG maja halabardy wiec samo z siebie daje AP czy tam redukuje zbroje
Dają +1 do siły :roll:

Awatar użytkownika
Bison
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179

Post autor: Bison »

a co za tym idzie modyfikują AS o jeden :>

ODPOWIEDZ