Co daje rade?

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Wystaw mu Steam tanka na przynętę i wpadnij czymś od boku. Chaleng on klepie max 6 pkt CR a ty musisz więcej. ST może naklepać parę woundow bo impakty są przed chaleng. przeważnie działa.

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Jestem stanowczym przeciwnikiem chorego BP+R(omija w restrykcjach haje wystarczy prosty zapis masz smoka z 7w zabiera ci on slot rar) ale jak sobie poradzić gdy jednak jest?????
Zgadzam się w pełni.
Omija wiele rzeczy, w co uderza najbardziej chyba nie trzeba przytaczać.

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Grałem sobie dziś z kumplem (DE) na 1500, z ograniczeniem PD do 6, nie powtarzaniem core'ów itd.
Ja miałem kapłana pieszo (AoMI, Icon of Magnus), maga konnego (light, lusterko....troche niefortunnie), inżyniera ze snajperką, klocuszek swordsmenów z detką łuczników i halabard, handgunnerów z snajperem, vanilla knights, 18 biczowników, pistoliers z championem, armata, mortar i helstorm.
Kolega miał 2 sorcererki, mastera, korsarzy, kuszników, 2 x cold one knights, black guard, hydrę.

Takie sobie lajtowe rozpiski.

Co dało radę - 1 pistolier który przeżył do 6-tej tury i blokował marsz 3 jednostkom.
Armata zabijając generała i hydrę
Snajperzy zabijając obie sorcererki, ogólnie handguny sobie radziły ładnie.

Co nie dało rady - biczownicy, jedyne co zrobili, to potrzymali hydrę, tylko tyle, aż tyle - sprawa dyskusyjna, nie sprawdzili się ponieważ rycerzom nie udał się test fear'a przed szarżą boczną w hydrę..

Helstorm - pomimo doskonale wymierzonych strzałów, kostka artyleryjska mi nie służyła, a to za blisko, a to za daleko, a najlepiej jak mi zniosło, zabijając załoge mortara, 5 handgunnerów i raniąc inżyniera....

Armata (!) - bo przy pięknym grapeshocie w korsarzy, który miał zdjąć coś pod 20 modeli ;) wywaliła misfire :)

Suma sumarum - DE wygrały jakimiś 400 punktami (małe zwycięstwo).

ODPOWIEDZ