Undead HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Saper
Plewa
Posty: 6

Undead HE

Post autor: Saper »

Witam mam strasznie długa prZerwę w battlowaniu i w związku z tym nie wiem jak teraz wyglądają zwyczaje turniejowe i dlatego mam pytanko

Planuje zacząć zbierać HE ale chciałbym je przekonwertować na nieumarłych. Czy ktoś mi bedzie robił z tego tytułu problemy?

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Szczerze, nie powinien. Jest to dobry sposob zeby miec 2 armie jednoczescie - he i vc. Kwestia dobrych konwersji i odpowiedniego pomalowania.

Awatar użytkownika
Saper
Plewa
Posty: 6

Post autor: Saper »

Tak właśnie plamnuję. Oczywiście z kilkoma wyjątkami które naprawdę ciężko przekonwertpować żeby nadawało się do obydwu armi (poza jednostkami charakterystycznymi typu bolce czy przerośnięty nietoperz od VC) np rydwany chociaż black coach napędzany lwami mógłby słodko wyglądać;)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

IMO to słaby pomysł, piechota HE nigdy nie bedzie wygladała jak ghule czy szkielety, natomiast VC nigdy nie beda wygladały jak HE :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Co do podwojnej armi, proponuje HE zrobione w klimacie Nagarythe za panowania Aneariona. Duo do DE :)

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Asassello pisze:IMO to słaby pomysł, piechota HE nigdy nie bedzie wygladała jak ghule czy szkielety, natomiast VC nigdy nie beda wygladały jak HE :)
Juz lepsze to niz vc albo demony z modeliny, nie? :wink:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

pomysl jest jak najbardziej ok, ale jako wampiry, a nie jako dwie armie jednocześnie...

na stronie GW są fajne wampiry z HE. Z takimi wampirami chętnie zagram, jednak z takimi HE jako wlaśnie HE nie bardzo mi się uśmiecha.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Galharen pisze:
Asassello pisze:IMO to słaby pomysł, piechota HE nigdy nie bedzie wygladała jak ghule czy szkielety, natomiast VC nigdy nie beda wygladały jak HE :)
Juz lepsze to niz vc albo demony z modeliny, nie? :wink:
HE zrobionych ze szkieletów tak samo nie trawie jak demonów z plasteliny
Obrazek

ODPOWIEDZ