Zasady podforum Raporty Bitewne

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

Zablokowany
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Zasady podforum Raporty Bitewne

Post autor: KrzysiekW »

Dotychczas nie widziałem takiej potrzeby, ponieważ podforum to uważam za specyficzne i rządzące się swoimi prawami, ale ostatni zalew użytkowników wskrzeszających tematy jakoś mnie tak zmobilizował. I tak:

1. Nie spamujemy, używamy opcji EDIT jeśli to możliwe. Generalnie przestrzegamy netykiety (nie nadużywamy klawisza "caps lock", nie przeklinamy w miarę możliwości ;) itp.).

2. Nie wskrzeszamy nieaktywnych tematów! Jeśli jakiś temat jest nieaktywny od jakichś dwóch - trzech miesięcy, to autorowi niewiele przyjdzie, że kolejna osoba napisze mu "fajny raport, pozdrawiam", "fajnie się czytało", "znowu DE dostały w zadek, czemu zawsze tak jest, zal.pl" itp. Piszący takie nic nie wnoszące posty dla samych postów lub wzrostu licznika mogą odkryć ich zniknięcie i pojawienie się np. ostrzeżenia na PM.
Jeśli raport tak się podobał, że musicie już coś napisac, to wysilta się na coś więcej, bo takie teksty jak te powyzej to właśnie akurat taki żal.pl. :P

3. Użytkowników typu trolls, flamers, necromancer uprasza się o chwilę refleksji przed naciśnięciem przycisku "submit". W przeciwnym razie będą upominani,a potem załatwimy profilaktyczną, odprężającą przerwę od forum (w sensie ban).

4. Lekki offtop dopuszczalny, natomiast wątki np. o ostatnio przeczytanym felietonie będą wycinane i odsyłane w stosowniejsze miejsca (od PiM po śmietnik ;) ).

5. Piszemy poprawnie po polsku. Nie będę ścigał specjalnie za brak polskich znaków itp. natomiast nadmiar literówek, brak interpunkcji i kulejąca składnia czasem po prostu męczą. Autorzy takich dzieł będą proszeni o zmianę.

Mod

Zablokowany