World of Warcraft

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Morok

Re: World of Warcraft

Post autor: Morok »

mnie najbardziej zabolało to jak usłyszałem tauren paladyn dwarf shaman to podziękowałem za dalsze klimatyczne granie

Khaine
Wałkarz
Posty: 58

Post autor: Khaine »

Lechu pisze:Mnie też. Ale ficzery tego dodatku mnie bardzo interesują, a opcja przeskoczenia od razu jedną postacią na 90lvl (i ominięcia questów pandarenów!) czyni cały dodatek wartym zainteresowania.
A to questy w Pandzie są takie lipne?
Ja grałem w to ok 5-6 lat. Skończyłem wraz z końcem cataclysm. Uważam, że to najlepsza gra komputerowa (pod różnymi względami), natomiast to co widać w kolejnych dodatkach to brak czegoś nowego. Praktycznie zawsze jest to samo. Nic się nie zmienia. Dochodzą nowe krainy, pare leveli więcej. Instancje i rajdy praktycznie niczym się nie różnią (poza wystrojem). Niestety. Ta gra była fajna do czasu, ale teraz mi szkoda czasu, żeby ciągle robić to samo i tak samo tylko w innych krainach.

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

W pandarii pad bez liku, a to wystarcza żeby mnie dodatek odpychał ;P

Ania
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ania »

Khaine pisze:
Lechu pisze:Mnie też. Ale ficzery tego dodatku mnie bardzo interesują, a opcja przeskoczenia od razu jedną postacią na 90lvl (i ominięcia questów pandarenów!) czyni cały dodatek wartym zainteresowania.
A to questy w Pandzie są takie lipne?
Ja grałem w to ok 5-6 lat. Skończyłem wraz z końcem cataclysm. Uważam, że to najlepsza gra komputerowa (pod różnymi względami), natomiast to co widać w kolejnych dodatkach to brak czegoś nowego. Praktycznie zawsze jest to samo. Nic się nie zmienia. Dochodzą nowe krainy, pare leveli więcej. Instancje i rajdy praktycznie niczym się nie różnią (poza wystrojem). Niestety. Ta gra była fajna do czasu, ale teraz mi szkoda czasu, żeby ciągle robić to samo i tak samo tylko w innych krainach.
Bez przesady, akurat Pandaria jest o wiele lepszym dodatkiem niż Cata...

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

o ile ktoś lubi pluszaki :p
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Afro pisze:o ile ktoś lubi pluszaki :p
+1
Oczywiście chodzi o pluszaki w MMO, bo tak w realu to nic do nich nie mam ;)

Ania
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ania »

Lechu pisze:
Afro pisze:o ile ktoś lubi pluszaki :p
+1
Oczywiście chodzi o pluszaki w MMO, bo tak w realu to nic do nich nie mam ;)
Z tego co mi wiadomo to gra nie polega na tym, zeby sobie zrobić słitaśną pandę i równie słitaśnie biegać nią po Jade Forest, ale także na nowych rajdach, dungeonach, rozwiązaniach pvp, składaniu i optymalizowaniu jak najlepszego gearu oraz opcjonalnie dla niektórych - kolekcjonowanie niektórych rzeczy. Pandy pandami, ale mam wrażenie, że do dodatku przyczepiają się tacy, którzy mało w ów grali. Zobaczyli, że można stworzyc miśka i płaczą. Tego, że dodatek ma ciekawe questy, zabawne, że ma dobre długie rajdy, całkiem nowe oraz przerobione stare klasyczne dungi, naprawdę dobry quest line powiazany z kolejnymi patchami + zmiana enviromnentu razem z kończeniem niektórych QL oraz poprawiony system pvp - już nikt nie widzi? Serio? Tylko pluszaki? A nie... pokemony jeszcze... Tylko połowa zapomniała, jak sie uganiała za mountami i petami we wcześniejszych dodatkach. Mists of Pandaria jest o WIELE lepszym dodatkiem niż Cata - po prostu ciekawiej się gra, wróciły trolle, które moim zdaniem są bardzo klimatyczne i jeśli ktos robiąc questy czasami posłucha i poczyta o co chodzi, a nie akceptuje i robi na pałę - będzie bardzo zadowolony. No, ale trzeba grać ;) To juz bardziej następny dodatek wydaje się być odgrzewanym, nudnym kotletem bez przypraw ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Słitaśne pandy choćby i w złocie, będą mnie odpychać.
I powiem, że dupa. Bo ciągłe ułatwianie wszystkiego w wowie skończyło się degradacją populacji do poziomu gimbusów. Fajniej było się pomęczyć i polatać za mountem bo potem większa radość z jego posiadania była.
I co Ty na to?

Oczywiście powyższe pytanie nie zostało postawione po to żebyś mi na nie odpowiadała. :)

Ania
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ania »

A ja na to, ze trzeba sobie wybrać taka gildię, żeby nie było gimbusów ;) W mojej grupie rajdowej średnia to było 30 lat ;) Fakt, jest kilka minusów Pand, ale plusów jest o wiele więcej :) Ale jak mówiłam, trzeba grać, a nie płakać, że miśki dodali, bo to akurat jest najmniej ważne + jeśli ktoś nie chce miec pandy, to jej nie ma, tak jak np. ja.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Hej, mam pytanie do kogoś obeznanego w temacie. Chcielibyśmy zacząć z dziewczyną grać na globie. Ktoś mógłby opisać, jak wyglądają koszty, uwzględniając jakieś triale itd? Słowem: ile trzeba wydać, by zacząć cisnąć na globcu i jak zrobić, by wydać jak najmniej? Pytam, bo parę lat temu widziałem, jak ktoś łopatologicznie rozpisał wszystkie koszty, wyciskając na maksa co Blizzard dał za darmo i nie wyszło tego tak dużo, jak obecnie to wygląda?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

za chwile wychodzi nowy dodatek, wiec na razie chyba warto sie wstrzymac
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Ania
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ania »

Gra- WoW battlechest 38zl na allegro, pandaria - ok 60 zł. Prepaid co dwa miesiące 89 złotych lub za golda kupisz zawsze od kogoś za ok. 40-45k g. Przy kupnie WoWa dostajesz miesiąc za darmo, ale tylko za pierwszym razem. Kolejne dodatki nie dodają WoW za free. Jeśli będziecie się decydować na globala to dajcie znać, podeślę Wam linki Recruit a friend dzięku czemu będziemy miec wszyscy bonusy.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Gra ktoś w jakiejś dobrej ekipie? Zastanawiam się nad przeniesieniem postaci na inny server, preferuję Horde.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

saque
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: saque »

Ktos jeszcze z forum gra w wowa czy juz sie ponudzilo bo poszukujemy ludzi na nowy dodatek i szukamy wszedzie. Mamy proges 14/14hc i narazie farma w srody..

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ja z kilkoma osobami z forum będziemy grać tradycyjnie już w dodatek, ale casualowo ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Korci mnie WOW od paru lat, ale zwyczajnie boje sie, ze za bardzo sie w niego wtopie, dlatego nie tykam ;)

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Obrazek

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Gra ktoś z was ? Burning Legion / pisać PW :)
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

Morok

Post autor: Morok »

Ja grałem non stop do czasów końca The Burning Crusade i troszkę w Wrath of the Lich King niestety dalsze zmiany mnie odepchneły od Tej gry... tak jak już wspominałem wyżek dwarf shaman albo tauren palladyn... gdzie tu klimat się pytam ?

Awatar użytkownika
Aenoq
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Aenoq »

Morok mimo wszystko klimat klimatem, ale w WoD-zie bardzo dużo rzeczy zachęca.
Wielki + dla blizzarda za darmowe abonamenty dla starych graczy aby zachęcić do powrotu,
budowa własnego garnizonu + posiadanie własnych ludzi których wysyłasz na questy i przynoszą albo gold albo itemy,
wspaniałe raidy, może nie to samo co black temple albo Icc, ale bardziej nastawione na taktykę i ogarniętych graczy niż na Ilvl,
zajebis*y nowy świat w którym nie można używać fly mountów ( pewnie póki co narazie :>),
i co najważniejsze mounty które zdobędziesz możesz używać na innych postaciach, ba nawet na innych serwerach !
Tak więc jak najbardziej zachęcam do powrotu starych graczy.
For the horde :)
Jak ktoś chce pograć to :

WoW - Burning Legion/PW
BF4 PC - PW

ODPOWIEDZ