Kislev

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

A co do icequeen i tzara....??można ich jakoś wystawić w kontyngencie??da sie jakoś grać na samym kislevie jako nie ,,kontyngent''??tylko jako sama niezależna armia?? :wink: :) :? :?:

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Kawa jest po 5 w bozie i jest cholernie droga Confused Do kupienia jest na gracz.com.pl, a czy w innych sklepach to nie wiem. Polecam pilnowanie allegro - ja w zeszłym tygodniu kupiłem 6 gryfonów za 130 przy cenie sklepowej 185 za 5 sztuk i tzara na misiu za 60 przy cenie 111...Więc wystarczy pilnowac
To co oni metalowi są że tacy drodzy? :roll:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Taraś pisze:A co do icequeen i tzara....??można ich jakoś wystawić w kontyngencie??da sie jakoś grać na samym kislevie jako nie ,,kontyngent''??tylko jako sama niezależna armia?? :wink: :) :? :?:
da sie --> kroniki '04 ;)

warto czasami czytac uscislenia bo kislev jest nawet czescia limited ;)

ale car i caryca sa specialami :)

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Shino pisze:
Taraś pisze:A co do icequeen i tzara....??można ich jakoś wystawić w kontyngencie??da sie jakoś grać na samym kislevie jako nie ,,kontyngent''??tylko jako sama niezależna armia?? :wink: :) :? :?:
da sie --> kroniki '04 ;)

warto czasami czytac uscislenia bo kislev jest nawet czescia limited ;)

ale car i caryca sa specialami :)

ooooooo super a jak jest z magią są jakieś mniejsze maguski jako bohaterowie czy tylko boyarzy???? :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tylko boyarzy :/ dlatego nikt tym nie gra... bo gdyby gw wprowadzilo jakiekolwiek urozmaicenia do armi (male maguski z ice magic czy lorda walczacego nie mowiac juz o normalnych oddzialach) to na pewno ktos by tym zaczal grac ;)

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

TomCio pisze:
Kawa jest po 5 w bozie i jest cholernie droga Confused Do kupienia jest na gracz.com.pl, a czy w innych sklepach to nie wiem. Polecam pilnowanie allegro - ja w zeszłym tygodniu kupiłem 6 gryfonów za 130 przy cenie sklepowej 185 za 5 sztuk i tzara na misiu za 60 przy cenie 111...Więc wystarczy pilnowac
To co oni metalowi są że tacy drodzy? :roll:
no wszyscy są metalowi...tylko koniki sa plastikowe...

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

To chociaż tyle dobrego, myślałem, że całe plastiki, tak jak kawaleria imperialna, wtedy by było tańsze i więcej w boxie.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

ODPOWIEDZ