Za Khorne'a

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kornik
Wałkarz
Posty: 55
Lokalizacja: z nienacka...

Za Khorne'a

Post autor: Kornik »

Pierwsza rozpiska ucznia Khorna tylko na 800, jakby ktoś się wypowiedział było by super :wink:

Exalted hero 225
Mark of Khorne
Juggernaut
Axe of Khorne nie mogłem się opanować :D
sheld

Chaos warhounds 120 (x4)

Marauder horsemen 172 (x2)
muzyk
shellds
flails

Chaos knights 280
Mark of Khorne
muzyk
sztandarowy
czempion
Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, o 23:06 przez Kornik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

shell = shield?
maraunder = marauder?
khorn'a = khorne'a?
juggernaunt = juggernaut?

Zakładam, żeś młody i obowiązek edukacji szkolnej Cię jeszcze dotyczy. Trochę więcej się przyłóż do anglika, bo z tego co wiem teraz w szkole wszyscy się go uczą...
Co do rozpiski to ma całkiem niezły potencjał, o ile wykorzystasz w pełni zdolności manewrowe psów i lekkiej kawalerii do korzystnego dla siebie porozstawiania najdroższych regimentów wroga. Jednakże jeden kiepski break test na oddziale rycerzy i Cię nie ma... Można temu trochę zaradzić biorąc ich bez marka, ale za to z Banner of Rage - to tylko 5 pkt droższe, ale nie tracisz frenzy przy rzucie na break test.

Awatar użytkownika
Kornik
Wałkarz
Posty: 55
Lokalizacja: z nienacka...

Post autor: Kornik »

Już poprawiam :wink: , co to sztandaru warte rozwarzenia, tylko nie wiem czy hero nie jest czasem za drogi...

Awatar użytkownika
Szczep
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Szczep »

Kawaleria za droga. Na tak małe pkt. lepiej zostawić tylko muzyka.
U MH zamiast tarcz daj LA. Rozumiem że ma być klimatycznie i bez marku slanesha na MH ?

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Khorn nie uznaje magi Razz
to akurat wiem ale jest takie coś jak magic ressistance ...
Choć na takie małe punkty to da rade bez

Uderzenie to to ma ale czasem lepiej mieć 2 oddziały tylko że taki bohater wychodzi drogi i ciężko z tym. Pograj trochę to zobaczysz czy ci pasuje . Bo figurki z tej rozpiski się chyba zawsze przydadzą 8)

EDIT : czempion na knightach nie wiele daje ale nie wiem co z tymi punktami zrobić

Awatar użytkownika
Kornik
Wałkarz
Posty: 55
Lokalizacja: z nienacka...

Post autor: Kornik »

Niby można by poobcinać pewne rzeczy i wystawić np kaplice tylko pytanie czy jest sens albo jeszcze bardziej poobcinać i wstawić 5 rycerzy :wink: tylko pytanie czy wtedy niezabardzo straci się tego kopa :cry: . Wyczai się jakiś turniej dla BiG NooB'ów i się zobaczy, nawet może armie zdąrze pomalować :wink:

Awatar użytkownika
Szczep
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Szczep »

W armii na 800 da się upchnąć 2 x knightów i to chyba jest najlepsza opcja, przy tak małych pkt rzecz jasna. Do tego 2 x maruderzy konni i jakiś fajnie zlożony exalted h. Fajna mobilna nie czarująca armia.

Awatar użytkownika
Kornik
Wałkarz
Posty: 55
Lokalizacja: z nienacka...

Post autor: Kornik »

Szczep pisze:W armii na 800 da się upchnąć 2 x knightów i to chyba jest najlepsza opcja, przy tak małych pkt rzecz jasna. Do tego 2 x maruderzy konni i jakiś fajnie zlożony exalted h. Fajna mobilna nie czarująca armia.
ja też o tym myślałem, ale w tym przypadku rycerze są na golasa ew z muzykiem... a do tego jest tego bardzo mało i w razie czego nie ma czego poświęcić a jak zleci hero z oddziałęm rycerzy to praktycznie po grze bo drugi jest za słaby żeby się odkuć a maruderów jest za mało... poprostu boje się wystawiać aż tak małej ilości jednostek...

Awatar użytkownika
Szczep
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: Szczep »

Na 800 pkt to jest raczej krótka piłka. Za wiele się tu nie wymyśli. Jak Ci polecą specjale i generał to zazwyczaj bitwa w plecy, więc nie wybrzydzaj tylko zaproponuj ciś lepszego.

@ ZAPRASZAM Z TYM TEMATEM DO ROZPISEK, THURION

Zablokowany