Strona 1 z 1

k4d - wood elves

: 15 gru 2008, o 12:19
autor: k4d
Witam,
od jakiegoś czasu 'kolekcjonuje' leśne elfy. W końcu wziąłem się za ich malowanie. Oto figurki z pierwszego oddziału jaki w całości popełniłem. Podstawki jeszcze wymagają drobnej korekty ale ogólnie są skończone. Zaczynam zabawę z malowaniem więc wszelkie uwagi będą dla mnie bardzo cenne. W miarę postępu prac będę zamieszczał kolejne zdjęcia.


zdjęcia pod adresem

: 15 gru 2008, o 13:05
autor: quidamcorvus
Niezła robota :) Ładne malowanie i duży plus za staranne i 'bogate' podstawki.
Czekam na kolejne zdjęcia.

: 15 gru 2008, o 14:10
autor: Supeł
a ja bym teraz całość zwashował ciemnym brązem - ale bardzo ostrożnie i bardzo rzadkim - bo w niektórych miejscach powłaziłeś w szczeliny - np oczy - dzięki temu modele trochę ściemnieją ale będą miały ładne cienie - a poza tym ja nie umiem malować więc sie nie musisz słuchać :P
pzdr

: 15 gru 2008, o 17:35
autor: Michał Archanioł
elegancko :wink:

Wash rzeczywiście mógłby nadać im wyrazistości ale teraz modele są ładne i estetyczne

: 15 gru 2008, o 19:07
autor: k4d
Wielkie dzięki za komentarze. Skłamałbym mówiąc, że to moje pierwsze malowane modele... W rzeczywistości poza Driadami maznąłem jeszcze 2 figurki wcześniej - do poprawienia są ;-)
Nad washowaniem się zastanowie (jak poczytam o co chodzi ;-) Modele mają być TT - kiedyś w końcu może zagram jak się uporam z malowaniem przynajmniej części armii... Na jedną driadę poświęciłem ok. 4h więc może to troche potrwać zanim pojawie sie na polu bitwy ;-)

: 16 gru 2008, o 03:04
autor: Lasti
Ja mam lizaki na 4k (w lutym bedzie jakies 6k) nie wymalowane i gram :lol2:

Tak ogolnie to elegancko, ladne i schludne driadki, duzy plus za podstawki. No a wash napewno by poprawil ich fakture i zrobil odpowiednie głębokie cienie na drewienku.