archaon, a pozniej reszta...

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Filippo26
Warzywo
Posty: 14

archaon, a pozniej reszta...

Post autor: Filippo26 »

Archaon:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co o nim myslicie? jakies porady, wskazowki?
Pozniej doloze reszte armii, ale najpierw musze zrobic drobne poprawki... :wink:

P.S. sry pierwsze zdjecie jakies nieostre wyszlo... :?

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Płaszczyk fajny, mieczyk też. Metaliki niestety IMO leżą, podobnie jak kości. Co do tych pierwszych radziłbym przeczytać i zastosować ten bardzo fajny artykuł:

http://www.coolminiornot.com/article/aid/232

No i czy mi się zdaje, czy na mieczu w paru miejscach farba odpadła?

Powodzenia i pozdrawiam.

Filippo26
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Filippo26 »

gdzie?! jaka farba?

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Na końcu miecza. Farba pokrywająca figurkę ;)
Tak to przynajmniej wygląda.
Ogólnie - tabletop imo. Jak przedmówca - fajny płaszczyk i mieczyk, ale skopany pancerz i czachy na klacie.
Ogólnie trochę jakby mdła kolorystyka.
Uerph.

Filippo26
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Filippo26 »

hehe smiesznie bo wczoraj robilem plaszcz i miecz a reszte rok temu, no ale dzieki dzieki poprawie to i zamieszcze fotki... a z ta farba to tak mialo byc jakby ze stal wystaje ;-p ale chyba poprawie to ... a do czach to zeby wychodzic z ciemnego brazu do bleached bone??

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Od ciemnego brązu do bone'a a nawet i ciut skull white zapodaj.

Awatar użytkownika
Siemek
Chuck Norris
Posty: 479
Lokalizacja: :P

Post autor: Siemek »

na pancerzu jest za duzo farby(duzo za duzo)gdyby nie to to figurka ladna,no i moze jeszcze te kosci;)
pzdr

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Za grubo farby nakładasz. Płąszcz wyszedł całkiem fajnie, ale kości, rogi i kły tragicznie ;). Zbroja może być, ale wydaje mi się, że też trochę za grubo farby nałożyłeś.

Filippo26
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Filippo26 »

Obrazek
Obrazek i jak? z farba to macie troche racji nei wiem czemu ale zawsze jkaos grubo sie naklada :/ do czaszek tez ( nie nawidze ich malowac tak jak i kosci) do rogow to mi sie podobaja... a do pancerza to beznadziejnei wyszedl blyszczal sie caly... i nei wiem czemu ale w rzeczywistosci ten pancerz lepiej wyglada :? moze nei jest super ekstra ale lepszy niz na tych zdjeciach...

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

:] nie sorki ale on na to nie zaslurzyl
nie podoba mi sie

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

NEKROMANTA!! :P
Nie reanimuj tematów po dwóch miesiącach, litości. I to do tego postami w stylu "fajny" "niefajny". ](*,)

przeslalem stosowny PM do maxa, jesli nastepny raz sie to powtorzy jego posty beda kasowane i to bez ceregieli i dopiskow
pzdr
th.

ODPOWIEDZ