Pomagamy :D

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Pomagamy :D

Post autor: ZiMny »

Słuchajcie , próbowałem zrobić quest Nimosar Warriors samemu no i w miare mi to szło , zabiłem tych 100 wojowników , zwaliłem tych 12 kolumn i zabiłem prawie wszystkich Silver Helmów , lecz upłynął mi czas :shock: i jak wklepywałem ranę ostatniemu SH to mi się zresetowało wszystko i muszę od nowa robić all. Więc stąd moje pytanie , czy byłby ktoś chętny na serverze Karak Azgal ( czy jakoś tak ) jutro bądź pojutrze w przedziale 12 - 2:00 pomóc mi z tym questem , szukam 5-10 osób. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

ZiMny pisze: i zabiłem prawie wszystkich Silver Helmów ,
Zimny a Ty grasz orderem czy destro??

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Nimosar Warriors to PQ w Blighted Isle, zdaje się ch2 Dark Elfów

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Destro :) Mam Black Guarda na 8 poziomie , dzisiaj o 4:00 ściągnąłem parę osób , pierwsze dwa etapy to pestka , wybicie Silver Helmów też. Ale ten ich bohater jest nie do ruszenia , nie wiem ile on może mieć HP ale myślę że dopiero w 6-7 można mu coś zrobić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grunaldi
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Wrocław Castle Town

Post autor: Grunaldi »

a to champion hero czy lord ?

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Heros chyba.
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Mi starczyła czarka lvl 22 :D Robiła i za tanka i za DPSa :D pomagałem tak kolegom :)

Ale fakt - na lvl około 8 dla solo gracza jest nie do ruszenia. A to Hero lvl 4-6 jakoś tak.

Jakbyś Zimny grał na Karak Eight Peaks to mógłbym ci pomóc bez problemu, ale na tym serwie niestety nie gram. Chyba, że chcesz szybko się przerzucić na inny serwer - 8 lvli to tak jakoś 3 godzinki roboty myślę jak masz wspomagaczy :D

pozdrawiam, jak coś to GG lub priv
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Wejdź na forum przełęczy czarnego ognia i poszukaj gildii destro na Karak Azgal. Jest przynajmniej kilka.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Scimitar - Mógłbym przetransportować postać na Karak Eight Peaks , bo na Karak Azgal gra dużo graczy z tego forum Orderem , tak więc by poprowadził sobie Witch Huntera tutaj. Jak się tylko dowiem jak przerzuca się postacie z servera na serwer to dam Ci znać :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Transfer robisz na stronie www.war-europe.com. Zakładka My profile -> Character transfer.

Niestety okno transferów otwierane są tylko w specyficznych sytuacjach (np ostatnio przy niskiej populacji na niektórych serwerach). Obawiam się że z Karak Azgal na razie nigdzie nie przeskoczysz.

Moja rada: jeśli faktycznie masz niski lvl (poniżej 10), zrób nowa postac na K8P. Na Azgalu skasuj postać destro i załóż Order.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

na K8P chyba transferu nie zrobisz, ale jeśli piszesz, że masz lvl 8 to tak jak Christos napisał - załóż postać na nowo. To nie problem zrobić 10 lvl - solo robię w jeden wieczorek, więc z kimś, kto oczyści drogę idzie łatwiej.

Moje postacie:
Sigwald (DoK) 27 lvl
Shantis (Sorc) 22 lvl
Kaelrethai (WE) 21 lvl
Abhorash (BG) 16 lvl
Nelriel (Zeal) 14 lvl
Ssijciemi (BO) 13 lvl

Poza tym biega nas tam jeszcze paru - nawet Gildię założyliśmy sobie :D Rozkurwiciele - zapraszam :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Poza tym biega nas tam jeszcze paru - nawet Gildię założyliśmy sobie Very Happy Rozkurwiciele - zapraszam Smile
Lol , to się nazywa wczuwanie w klimat.... dobrze że nie gracie na serwerach Role - Play. Jak będziesz dzisiaj biegał to daj mi znać , pogram z Tobą z przyjemnością o ile nie żywisz wstrętu do plew.
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Wstręt żywię do Bright Wizardów :D Nie no - biegamy tam dla klimatu i dla zabawy, a nie dla jakiegoś Hardoru :) Nikt z nas jakimś zawodowcem nie jest. Nawet wcześniej nie grałem w takie gry jak MMO :D Powinienem być tak po 17:00 - zostaw mi namiary na GG 4417905

pozdro
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Za taka nazwę gidlii powinieneś Scimi dostać w nos.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zimny, bo PQ to się drużynami robi. Najlepiej mającymi minimum jednego tanka i minimum jednego healera.
Scimitar pisze:Wstręt żywię do Bright Wizardów :D
Obrazek
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Zimny, bo PQ to się drużynami robi. Najlepiej mającymi minimum jednego tanka i minimum jednego healera.
Zaufaj mi że nawet jeśli masz tanka i healera na 9 poziomie w drużynie , to nie pokonasz tego bohatera... jak go czasami pokonują to ja widzę drużyny o levelach 30 >


Poza tym Bright Wizardzi obsysają z jednego zasadniczego powodu ---> Są przegięci , więc jeżeli nim grasz to do Ciebie nic nie mam , natomiast do "Burntomasha" już tak :P
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Ściągnąłem sobie Curse Clienta ale nie wiem jak zrobić te avki co wy macie , byłby ktoś tak miły i wytłumaczył jak to się robi "krok po kroku"
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Scimitar pisze: Ssijciemi (BO) 13 lvl
nawet Gildię założyliśmy sobie :D Rozkurwiciele
dlatego gram na servie RP - tam takie nazwy nie przechodza
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

A co w tym złego ?? Trochę dystansu panowie - to tylko gra :) Obcokrajowcy i tak nic nie zczają. Brat ma szamana Szarpidrut - też źle ?? A Gildia ?? Nie lubię patetycznych nazw typu Legion, Synowie Hordy czy coś w ten deseń. Przynajmniej zwraca uwagęna serwie :D
A Niszczyciele, czy Masakratorzy to już nie to samo :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

I gdzie ten duch Warhammera?

ODPOWIEDZ