Harpie - gdzie dostać ?? Czy będą nowe wzory ??

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Re: Harpie - gdzie dostać ?? Czy będą nowe wzory ??

Post autor: Korhil »

z GSu? i jak wychodzą? masz je w jakiejś galerii - chętnie zobaczę... może rzeczywiście lepiej samemu lepić
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

A takie skrzydła ujdą http://bitspudlo.com/images/products/MXM/CB/023.jpg jak sie je doklei do witchek??

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

no wiesz to już zależy od ciebie - jeżeli masz jakąś wizję jak to będzie wyglądać i podoba Ci się, pasuje to do klimatu i Twojego wyobrażenia harpii to czemu nie? to w końcu chyba najważniejsze żeby Tobie się podobały, a nie innym. Co do problemów na turniejach to nie sądzę, żeby jakieś były - może jakby się trafił jakiś wybitnie nie przyjemny sędzie, ale póki taka harpia jest powiedzmy "kobietą ze skrzydłami i wygląda groźnie/krwiożerczo" to chyba nikt nie ma prawa się czepiać skoro dla mnie harpie mogą mieć - zgodnie z mitologią grecką ptasie skrzydła, a dla innych nietoperze... szczególnie, że w rule booku nie jest to jakoś sprecyzowane "winged beasts with a savage beauty" no i niektórzy sądzą, że są to duchy poległy witchek więc modele witchek ze skrzydłami jak najbardziej pasują. Jednak mi osobiście się nie podobają ;D takie zbyt wróżkozębuszko/motylkowate ;D ale to już jest kwestia gustu.....
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Moja 5 harpii ma skrzydała ważek wiec ujdą ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nienawidze siebie za to ale po ostatniej bitwie ( z imperium) zdałem sobie sobie sprawe że jak chce zaczac jezdzic na turnieje ( a chce ) to bez harpii ani rusz więc chcac nie chcąc musze je jakoś skonwertowac (szybko bo za dwa tygodnie może pojade na mój pierwszy turniej :mrgreen: )
http://bitspudlo.com/images/products/MXM/CB/022.jpg te skrzydla będą pasować do demonetek?? (pytam sie bo jeszcze nigdy nie robiłem harpii i wsumie byłem pewny ze nie bede )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Będą. =D> i że wreszcie myślisz.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Eltharion pisze: http://bitspudlo.com/images/products/MXM/CB/022.jpg te skrzydla będą pasować do demonetek?? (pytam sie bo jeszcze nigdy nie robiłem harpii i wsumie byłem pewny ze nie bede )
Właśnie zrobiłam zamówienie na demonetki z takimi skrzydłami. Ogradzam, bo:
1. są kruche i szybko się łamią
2. źle się je przykleja, bo demonetki nają profilowane plecy i ręce, więc albo trzeba ładnie na masie plastycznej je nakleić, a po zaschnięciu doprawić cyjanoakrylowym klejem, albo nawiercić i też władować dużo super glue.

Lepiej kupić takie skrzydła z gargoyli (tyranidzi) i nożykiem usunąć dół z dodatkową kończyną
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... GameStyle=
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Ja w moim temacie w galerii figurek wrzuciłem dzisiaj zdjęcia 10 takich harpii.
Jeśli chodzi o kruchość skrzydeł to wystarczy dobrze transportować i w miarę delikatnie przenośić na turniejach między stolami, a nic się nie stanie. Co do przyklejenia to ja najpierw przykleiłem na dość obfitą porcję kleju do plastiku, a potem jak czasem odpadały to już odrobina kropelki się trzyma.
No i wychodzi o wiele taniej niż gorgoyle... :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Raku`
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Dublin/Kraków miasto nożowników.

Post autor: Raku` »

sorka za rozgrzebywanie tematu ale właśnie spotkałem nawet ładne modele harpii

Obrazek

I tak się zastanawiam czy są one wymiarowe do WFB ? Może je ktoś ma i powie czy opłacalnie je kupić, bo cena jest kusząca i szczerze chyba wolałbym kupić je niż konwertować harpie z demonetek i dokupionych skrzydeł.
DElfiny

W:D:L
19:2:4
Pitagoras pisze:Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. eot.

Awatar użytkownika
Mirage
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Mirage »

chcesz miec 5 takich samych? skala jest dobra a ceny nie podales

Raku`
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Dublin/Kraków miasto nożowników.

Post autor: Raku` »

tylko pięć ?? nie no jaja sobie robie ;D Coś powyżej 5 dolarów (5.50 czy coś takiego), co oznacza, że kosztują ponad 3 euro, a za konwertowanie demonetek musiałbym zapłacić około 45 za 10 sztuk (jeśli chciałbym to robić za pomocą tyranidowych skrzydeł, które wg mnie najlepiej pasują do demonetek). Jeśli faktycznie są takie tanie to pewnie bym sobie sprawił z 7 takich i może jeszcze odnalazłbym inne wzory, a jak nie to bym kupił też pare gamezonowych :) W sumie jak gram mając 40 takich samych warriorów, czy też 100 takich samych skinków, to myślę, że przebolałbym 15 takich samych harpii ;p A modele wg mnie są całkiem zajekurwabiste porównując do gamesworkshopowych, nie tylko cenowo ale wyglądowo i także.
DElfiny

W:D:L
19:2:4
Pitagoras pisze:Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. eot.

Awatar użytkownika
Manco
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Post autor: Manco »

tydzien temu kupilem 6 harpi na allegro za 66zl :) czyli praktycznie pol darmo :) zeppelin sprzedal mi 4 :D i juz mam 10 harpi xD za stowke a tam bawienie sie w konwersje z demotek:D
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Nowo Powstałe forum o tematyce fantasy zapraszam http://www.fantasylib.pl/forum

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

podaj jakis link do tych nowych harpii. są bardzo ładne i na pewno nie będą się przewracac tak szybko jak te z gw lub gamezone.

Raku`
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Dublin/Kraków miasto nożowników.

Post autor: Raku` »

http://www.reapermini.com/Miniatures/na ... /50181_w_1

proszę bardzo ;p

dla mnie całkiem spoko te harpie są, i strasznie tanie, w porównaniu do gamezonowych to wg mnie sa duzo lepsze i tansze o 20zl.
DElfiny

W:D:L
19:2:4
Pitagoras pisze:Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. eot.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

do dupy. Kompletnie niepraktyczne. Chyba, że właśnie na to się nastawiasz: mają być ładne na krótko
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
DracoPL
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gamonie z Warszawy

Post autor: DracoPL »

Tzn. co w nich niepraktycznego ?

Awatar użytkownika
Manco
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Post autor: Manco »

niewiem co w nich nie praktycznego ale mi sie one zdecydowanie nie podobaja
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Nowo Powstałe forum o tematyce fantasy zapraszam http://www.fantasylib.pl/forum

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

niepraktyczne, bo wywrotne. Jeśli chcesz nimi grać, to nastaw się na to, że ciągle będziesz je miał poobijane
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Yudokuno pisze:niepraktyczne, bo wywrotne. Jeśli chcesz nimi grać, to nastaw się na to, że ciągle będziesz je miał poobijane
obciążyć podstawkę wystarczy

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ch** daje. I tak się obdzierają.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

ODPOWIEDZ