Strategicon 1350pkt

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Strategicon 1350pkt

Post autor: Bartas »

Sacred Host of Quetzl

1 * Saurus Scar-Veteran @ 178 Pts
General; Quetzl; Great Weapon; Light Armour; Shield; Sotek
Charm of the Jaguar Warrior [20]
Aura of Quetzl [30]

10 Skink @ 75 Pts
Scout; Quetzl; Blowpipe

10 Skink @ 65 Pts
Quetzl; Blowpipe

10 Skink @ 65 Pts
Quetzl; Blowpipe

10 Skink @ 65 Pts
Quetzl; Javelin; Shield

10 Skink @ 65 Pts
Quetzl; Javelin; Shield

10 Skink @ 65 Pts
Quetzl; Javelin; Shield

3 Terradons @ 105 Pts

4 Kroxigors @ 232 Pts

5 Cavalry @ 235 Pts
Spear; Shield; Standard
Huanchi's Blessed Totem [40]

3 Salamander Hunting Packs @ 195 Pts


Casting Pool: 2

Dispel Pool: 2

Models in Army: 85


Total Army Cost: 1345


Rozpiska średnio mi się podoba, dlatego zdecydowałem się na umieszczenie jej tutaj. Prosze o pomoc w wykombinowaniu czegoś fajnego. No i zapomniałbym że to tylko połowa naszej armii. ;) Gram z O&G na 3 magach i na jakims tam jeszcze syfach, tak że mamy lekkie zaplecze strzeleckie i do walki też starczy

pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rozpa jest bardzo dobra... Ma wszystko co miec powinna , wiec dziwie sie , ze Tobie nie pasuje :)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

no właśnie... w tym sęk że chciałbym zagrać czymś przyjemnym, że przeciwnik widząc moja armie nie wykrzywi się i stwierdzi że będzie grał z czymś mało fajnym. Pozatym zbyt ambitny nie jestem i myśle że miejsce w ostatniej piątce zajme (to mój pierwszy master), albo nawet gorzej bo zawsze na malowaniu nabijałem a teraz wszyscy będą mieli pomalowane

dobra podaruje sobie te gadanie i tak nie mam zbyt dużo innych figsów które mógłbym tu wsadzić więc jej nie zmienie :D

dzieki za komentarz ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na te pkty ciezko zlozyc cos silnego i oryginalnego... Moja rozpa w sporej ilosci aspektow wyglada podobnie ... Wiesz ty sie nie przejmuj , zeby przeciwnik sie nie wygial jak zobaczy Twoja armie - na Strategu bedzie mnostwo wygietych rozp...

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ja bym zamiast kawalerii dał następne 4 kroxy 8)
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

A ja bym zostawil tak jak jest, szczerze mowiac to gram identycznie tylko, ze nie na quetzlu i zaczynam kombinowac z chamkami.

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

TomCio - na drugą czwórke kroxów niestety nie starczy mi figsów :) W zasadzie to i tak jestem ograniczony (sojusznik zabrał mi wszystkie hero, rary zawalone, specjale raczej też, a saurusów nie lubie :P) więc zmieniać cokolwiek będzie ciężko

Dawid - Jak to zrobiłeś? próbowałem zamiast kroxów dać chamki, ale to 100 pkt w tył, jeszcze bez Quetzla to kolejne 30, i ja wlasnie dlatego upychalem i mi sie to tak mało podoba, a Ty jak zapełniłeś te lukę? :P


Ziemko - ja mam tylko nadzieje że bede miał lepsze szczęscie niż na urodzinach w strefie, bo trafiać na samych ciśnieniowców to średnia przyjemność, a co do rozp to chyba masz racje, klimatyczne to sobie moge wystawić na lokala w Lesznie ;)


Pozdrawiam

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Mi sie wydaje, że magia przeciwnika może Cie zjechać. Sam pisales ze bedzie mial 3 magów.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

czyli 5dd plus jakieś scrolle na pewno 2\3 minimum jak sądze, żle nie jest
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Karol J pisze:Mi sie wydaje, że magia przeciwnika może Cie zjechać. Sam pisales ze bedzie mial 3 magów.
Strategicon to parówka, mówiąc gram z O&G na 3 magach mialem na mysli że w sojuszu z nim ;)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

zdecydowanie kameleony, gralem rok temu na strategu w sojuszu z lizzardami i byla to nasza najzajebistrza jednostka.

ODPOWIEDZ