Lizardmen 1k

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Lizardmen 1k

Post autor: Jaro »

Oto moja rozpiska na 1000 pkt na turniej pt klimatyczny tysiączek. Ważne by rozpiska nie była przegięta bo za to są dodatkowe bonusy (skala 0-5).

-Saurus Scar-Veteran (General, Quetzl, Tlazcotl)
-Charm of theJaguar Warrior
-Aura of Quetzl
-Light Armor
-Great Weapon
-Shield

-Skink Priest (1lvl)
-2xDispel Scroll

-4x10 Skink Skirmishers (3x Blowpipe, 1x Javelin Shield)

-4x Kroxigors

-Stegadon

Co o tym sądzicie?? Jak oceniacie tą rozpiskę według skali. Czy ta rozpiska ma szanse coś zrobić??

Brontozaur
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Warszawa - Ochota // Kraków.
Kontakt:

Post autor: Brontozaur »

Za mało (przynajmniej według mnie) skinków, brak terradonów, zamiast stedzia wsadzilbym salamandry. Ah, ale marudze. A ocena według skali? 3-4? Troche to pomieszane zbyyyt... nie wyobrażam sobie byczego saurusa spotykającego nagle skinkowego maga w obstawie 40 zapluwaczy, napotykających pozniej na swej drodze 4 kroxy i stegadona i pragnących coś razem przemłucić coś w dżungli. :roll:

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Klimat to saurusi, a z tego co wiem to szamani dostawali polecenia od Slanna(Slann porozumiewal sie tylko z innymi slannami oraz z szamanami, ale moge sie mylic). Wiec nie wiem co chcesz od skinka i veterana on moglby mu podpowiadac :wink: . Skinkami to powinien raczej dowodzic skink chief.

Brontozaur
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Warszawa - Ochota // Kraków.
Kontakt:

Post autor: Brontozaur »

Niby tak, z jednej strony Skink chief = klimat, mrok, zło etc, ale z drugiej jednostka ta do niczego sie nie nadaje. Gdyby jeszcze mozna go bylo posadzic na terradonie albo czyms podobnym (eh, marzenia ściętej głowy) bylby jeszcze ok. A tak - strata punktów, bo za mozna sobie wystawic za niego chociazby (prawie) chmurke skinków.
"The lunatic is in my head
The lunatic is in my head
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me ’till I’m sane
You lock the door
And throw away the key
There’s someone in my head but it’s not me."
Pink Floyd - Brain damage

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Rozpy klimatyczne sa zazwyczaj plewne nie liczac southlandów, tam mozna cos klimatycznego, a zarazem dobrego zrobic.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

ojeju ale chrzanicie...
prosta piłka-> kapłan dostaje kopa od scara i mu służy(takiego delikatnego bo ma 2 tafa :D )
Ale tak szczerze mówiąc klocek saurusów by tu naprawde pasował :wink:

Brontozaur
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Warszawa - Ochota // Kraków.
Kontakt:

Post autor: Brontozaur »

Szkoda tylko ze sauri takie cienkie. Porównując ich koszt z przydatnością w czasie bitwy widze jedynie czarną rozpacz. Jeszcze nigdy mi sie nie spłacili.
"The lunatic is in my head
The lunatic is in my head
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me ’till I’m sane
You lock the door
And throw away the key
There’s someone in my head but it’s not me."
Pink Floyd - Brain damage

Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Jaro »

Mi się często spłacają, ale oddział 20 warriorów bym musiał wcisnąć za oddział skinków i oddział kooxów, a to troche boli.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

olej caddy'ego i już masz trochę pkt...

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

A moim zdaniem to doskonała rozpiska. Jedyne co bym zrobił to chyba zamienił stedzika na kolejne 4 kroxy, ponieważ bez BSB stedzik jest strasznie losowy.

Awatar użytkownika
Jaro
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Jaro »

Stedzika nie chcę zamieniać. Ostatnio spodobała mi się gra nim, jest klimatyczny więc mogę dostać za niego więcej punktów, nie mam kolejnych 4 kroxów :P . A przy odrobinie szcześcia i dobrej taktyce ten terrorysta może mi zapewnić wygraną.

ODPOWIEDZ