Chaos Dwarfs

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Re: Chaos Dwarfs

Post autor: Never »

Co do wcześniejszych odpowiedzi. Aby było już jasne raz na zawsze dla wszystkich graczy. Po prostu chce rozwiać wątpliwości.

Czy armia Chaos Dwarfów wydana przez FW jest oficjalna?
Tak. GW w pełni dopuszcza tą armię na równych zasadach z innymi. Książkę można nabyć na oficjalnej stronie Games Workshop.
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1390179a

Tamurkhan: Throne of Chaos is an expansion for Warhammer retelling the brutal conquests and bloody battles of the Chaos Warlord Tamurkhan and his horde in their quest to attain the favour of the Dark Gods. In this 208 page, full-colour hardback book you will find the saga of Tamurkhan the Maggot Lord, lavishly illustrated and darkly detailed, an extensive bestiary section and a campaign system allowing you to fight the battles of Tamurkhan's horde in exciting tabletop games of Warhammer. Also contained within is a fully playable Chaos Dwarf army list -- The Legion of Azgorh -- as well as rules for playing massive battles with forces drawn from the different Chaos Army books. In order to use the game content of this book fully, you will need to have copies of the Warhammer rulebook and the Warriors of Chaos and Empire Army books.

A to z książki notka na ten temat:

As well as all this, also included in this section is a Chaos Dwarf army list for the grim Legion of Azgorh. This should be considered an official army list for warhammer.

Więc odpada opcja mówienia, że orgowie mogą udostępnić tą armię lub nie w zależności od widzimisie. Jeżeli ktokolwiek by chciał uniemożliwić nią grania na jakimkolwiek turnieju, to tak samo jakby banował armię imperium, wampirów itd. Tak na przyszłość.
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

czyli z braku posiadania dostepu przez slepy do booka do porownania zasad uwazasz, ze osoby poisiadajace oryginalna kopie zasad chd powinny moc jej uzywac na turniejach tak?

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Zabawne jest to ze owe osoby uwazaja ze jak ktos bedzie mial kopie ich kopii to bedzie to "kradziez" ich wlasnosci. Zabawne z 2 powodow"

1. Polskie prawo pozwala na kopie 10% zawartosci danej ksiazki jako legalnej kopii
2. Skoro oni mowia o "kradziezy", to ciekawe co oznacza dla nich ich kopia #-o

Tak czy siak piczki CHD chca byc chciwe a srodowisko pokazuje paluszka :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Goebels z Urbanem byliby z ciebie dumni...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Malal jesteś żenujący, po prostu się odgryzasz bo nie dostałeś pliczku. Wysłał hrabia pmkę z adresem mailowym, nawet słowa nie napisał bo uważał że mu się należy. TRAGEDIA!!!
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

Na turniejach jest wymagany podręcznik armii z pełnymi zasadami. Dlatego kupiłem Tamurkhana. O kopiowaniu nic nie mówiłem. Możecie ją nawet przepisać na papier toaletowy. Nie obchodzi mnie to i nie jest to moja sprawa.

Ustosunkowałem się do wymagań turniejowych. Książka jest dostępna na stronie GW i do kupienia bez problemu. Napisałem wcześniej, że książka jest oficjalna. Daliśmy propozycję, abyście się zjechali do lochu i popatrzyli na tą książkę i wyciągnęli wnioski.
Nie wiem po co robicie te problemy. Popieram przedmówcę.
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

:mrgreen: Chcecie pieczatki z LS ale to LS ma do was przyjsc nie wy do LS :mrgreen:
Coraz starsi ludzie graja i coraz bardziej sie w dupach poprzewracalo :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Gówniarzerii się w dupach poprzewracało. Myślą że w dobie internetu i powszechnego w Polsce piractwa wszystko MUSZĄ mieć za darmo. :wink:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Oczywiście... jeśli ktoś ma ochotę przejrzeć księgę Tamurkhan the Throne of Chaos to zapraszamy do naszego "Lochu". Spokojnie można usiąść poczytać, zagrać, pogadać itd.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ja moją książkę będę miał zeskanowaną do wglądu. Bywam w Altdorfie i Paradoxie. Zawsze można się ze mną umówić na przejrzenie booka.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Juz ci wyznawco Mamony odpisalem co i jak wyglada w swietle prawa wiec mi tutaj o piractwie nie pisz.

Zreszta po co to halo i jakakolwiek rozmowa z osobami ktore nigdy na turnieju Master nie byly i nie zamierzaja sie pojawic? Sztuka dla sztuki? Zreszta JA jak i 99% zainteresowanych osob nie chce CALEGO booka tylko 14 stron. Wy jako hobbysci kupiliscie 200+ stron zdjec i fluffu. Wiekszosci z nas to NIE INTERESUJE.

Cala ta rozmowa zreszta nie ma sensu. Nieodpowiednie osoby probuja cos wywalczyc od LS. A gdzie sa prawdziwi zainteresowani?
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Nie maja ochoty spamować na forum. A ja to jak wiadomo kocham :mrgreen:
Zresztą na jedyny turniej na jaki uczęszczam właśnie Tamurkhan został dopuszczony bez żadnej łaski. Więcej mi nie potrzeba. Możecie się ugotować w tych swoich grajdołkach :roll:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Najzabawniejsze jest to ze nawet takiego PDF nie trzeba robic poniewaz Karlito juz go zrobil i wyslal circa 4-5 osobom. Sam AL. Wiec samo piractwo FW ksiazki juz sie dokonalo i to przez was :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Zabawne to jest to że musiałeś nie być w tej 4-5 i gul ci skacze aż przyjemnie poczytać. :P
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Zabawne jest to ze nie wiesz czy mam tego PDF czy nie :mrgreen:

I dziwne ze nie odniosles sie do argumentu ze akt piractwa juz zostal popelniony w waszej grupie przykurczy :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Malal pisze:Zabawne jest to ze nie wiesz czy mam tego PDF czy nie :mrgreen:

I dziwne ze nie odniosles sie do argumentu ze akt piractwa juz zostal popelniony w waszej grupie przykurczy :D
Uderz w stół a nożyce się odezwą. Czyżbyś miał jakieś pirackie pdf-y na kompie ? Skoro tak wszystkich podejrzewasz to może sam jesteś "brudny" ? Hę ? Tylko napisz konkretnie żeby specjalista do spraw przestępstw komputerowych na najbliższym komisariacie miał jakąś podkładkę do sprawdzenie twojego kompa...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Trolololo za slaby jest jednak w te klocki :mrgreen:
Karlito pisze:Niestety w tej chwili nie mam dostępu :( Chyba że połowa będzie do góry nogami :mrgreen: Muszę poczekać na dostęp do lepszych opcji.
Nijlor pisze:A to akurat nie problem, odwróci się w wydruku :) Na szybko żeby się zorientować może być....

Karlito pisze:Niestety Panowie dzisiaj nie uda mi się nic wykombinować gdyż w pracy jest jeszcze sporo osób, a ja dzisiaj nie mogę dłużej siedzieć. Wobec tego jutro późnym wieczorem wszystko powinno już się wyjaśnić.
Raamiel pisze:Czekamy czekamy... Karlito podać Ci emaila ?
Karlito pisze:Poszedł pierwszy. Doszedł?

Raamiel pisze:Uwagi:
plik nr 21, opis "The Kdaai" ma dole jest moim zdaniem ucięte, tak jakby brak jednego wiersza, chyba mowa w nim o podstawce pod Destroyera - Karlito proszę sprawdzić i jeśli jest tak jak mówię ponownie "wykonać" tą stronę...

analizuję dalej....

Bound Fire Deamon - a jednak Kdaai są Demonami więc Banishment i inne (broni i przedmioty) Nas bolą.... :(
Pozdro pocwicz.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

...
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, o 11:48 przez Never, łącznie zmieniany 1 raz.
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Malal jesteś chodzącą żenadą po prostu, sam nakłaniasz ludzi do piractwa i wysyłasz swój mail w celu otrzymania pdf, a teraz chcesz uchodzić za wielkiego obrońcę systemu [-X
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, o 11:50 przez Karlito, łącznie zmieniany 4 razy.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Malal pisze: Pozdro pocwicz.
Nie uznaję odpowiedzialności zbiorowej. Odpowiedz najpierw na moje pytanie a nie zajmuj się innymi. Jesteś piratem czy nie ? Masz na kompie nielegalne pliki według polskiego prawa czy nie posiadasz ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ