Podstawka do Great Eagle

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Podstawka do Great Eagle

Post autor: Ukalez »

Po pierwsze witam wszystkich forumowiczów jako nowo przybyły.

Chciałbym skonwertować nieco orła i wyrzucić plastikowy słupek oraz przezroczystą podstawkę i stąd moje pytanie: czy mogę użyć podstawki 40x40 mm??

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

??????? :shock:
Kolego - ty MUSISZ użyć podstawki 40x40 - okrągła podstawkę od słupka to tylko dodatek by dobrze się trzymało, ale bez wzgledu na to czy chcesz jej użyć czy nie musisz wkleić orzeła na 40tkę, żeby było wiadomo gdzie jest poczatek a gdzie koniec ptaszyny, front itd itp.
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

zamiast tego słupa możesz użyć też druty albo wkładu od długopisu. Ja mam zrobionego na wkładzie od długopisu żelowego. Podstawkę możesz bez problemu zrobić z kartonu lub płyty PcW
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Dzięki wielkie. Co prawda chciałem się pozbyć całkowicie takiego sztucznego łącznika, więc i długopis odpada.

Wg. mojego pomysłu ma się odbijać od ściany skalnej jedną nogą do startu. Problem był tego typu, że właściwie jest to Warhawk i nogi miał złączone i podwinięte. Zostały rozcięte. Jedna zostaje tak jak była a drugą trzeba z green stuffu dorobić. Sęk w tym, że ciężko będzie to ptaszysko utrzymać na jednej nodze, w dodatku na grzbiecie niesie bohatera :)

Zablokowany