Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Supeł pisze:zauważysz i co? wg prawa będzie tak można i jak ktoś zechce to tak zrobi śmiejąc Ci się w twarz :/
Dokładnie. LL powinna tak dopracowac kryteria, zeby wylapac jak najwiecej takich myków i je wyeliminowac. Nastepna okazja dopiero za rok.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jak będziecie się starać to sformalizować, to i tak nie uniknie się jakiś dziwactw.

Przykład ?? Premie sędziowskie swego czasu. Było ustalone, że premie są za turniej w innym województwie i co ?? I jadąc z Malborka do Elbląga 30 min na turniej dostawałbym premię (mimo że to jakieś 20-30 km), a jadąc np. ze Słupska np. 3 godz. i jakieś 200 km ale tylko do Malborka premii nie było.
Tak wyglądało formalizowanie.

Każdy wie co jest nowym ośrodkiem. Dla mnie np. Warszawa to jako całość 1 ośrodek. Zresztą - chyba 1 wspólna baza stołowo-terenowa. U nas Draconis ma swoje zaplecze, Snot swoje, ale de facto występujemy jako 1 ośrodek. Poznań to ośrodek, ale np. Ostrów Wielkopolski to inny ośrodek itd.

Jeśli już skłaniać się do definiowania ośrodka, to:
Mianem ośrodka określamy środowisko graczy skupione wokół klubu bądź miasta dysponujące własną, samodzielną bazą terenową, stołami i zapleczem potrzebnym do organizacji turnieju.
No bo dla mnie jeśli turniej w Wawie zorganizuje Kult, czy Jeźdźcy, ale korzystając z tej samej bazy terenowej i robiąc oba turnieje np. na Narbutta to jest to jeden i ten sam ośrodek/środowisko.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Też ważne. Można by dodać do mojej definicji, w temacie na LL.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

kiedy ma byc glosowanie na mastery?

warto by wiedziec czy zrobic sobie wolne na mastera blastera czy nie ;)

nie lepiej zaczac je jakos juz? :>

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

jesli robic by je juz, to nie byloby klopotu z wyborem bo zgloszonych jest mniej niz miejsc :D
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

w sensie dac juz eadline zglaszania masterow i glosowanie ;)

wiesz o co mi chodzilo :) jesli liga znowu ma zamiar sie wozic z wybieraniem masterow przez miesiac to bedzie troche kiepsko z tym wszystkim :)

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Głosować przed Inkwizycją będzie ciężko bo fajnie by mieć jakiś pogląd jak ten master wyszedł :)
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Malal Cheater na LL pisze:Proponuje glosowanie na temat tajnosci glosowania na Mastery
Ktore ma na celu?

Jakie sa ewentualne plusy glosowania jawnego?

Hrabia: dlatego tak jak Marek napisal glosowanie zakonczyloby sie po WI, zeby jeszcze ewentualnie mozna bylo zmienic swoje zdanie na ten temat.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

przede wszystkim pomysl na glosowanie musi miec 3 glosy poparcia, Malal narazie nie ma zadnego ;)

co do samej dyskusji w pelni zgadzam sie z Markiem, Scimim i Barbarą :P


pzdr

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Nie 3 a 7 od czasu jednego (imo glupiego) glosowania :D.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=359388#p359388

Moze by LL uchwalila regulamin :wink:? Najwazniejsze glosowanie w roku jest opoznione - i w zasadzie nie wiem, dlaczego.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

zgadzam się, Wrocław i Kraków miały 2-3 tyg na ogarnięcie się i deklaracje, argumenty ze klubowicze robią cos innego niz forum i wfb i nie maja czasu przez tak długi czas pogadac w dwie-trzy osoby co i jak jest jak dla mnie dodatkowa argumentacja do pominiecia ich w masterowym ciescie, a nie argumentem za obsuwą i wyczekiwaniem

pzdr

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

To trzeba rzucić termin, np. do środy czyli jutro o 23.59.59 mija termin zgłaszania i już, powieście to (jakiś admin czy ktoś) na głównej stronie i koniec

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

hej, hej - spokojnie. daleki jestem od wytykania kogokolwiek palcami.

po prostu moim zdaniem LL powinna uchwalic regulamin, zeby w przyszlosci nie bylo takich sytuacji.

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Kraków najprawdopodobniej nie bedzie organizowal mastera - do piątku wszystko będzie pewne
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Ziemko na LL pisze:Marek troche za bardzo sie panoszysz na LL mam wrazenie. Nie mam ochoty , zeby zaistniala sytuacja , ze ktos nie zdazyl zglosic kandydatury i po frytach , bo juz jest glosowanie na mastery... Stoimy i tak juz lepiej jesli chodzi o zglaszanie masterow , glosowanie i tak szybciej wszystko wyjasni niz rok temu. Nic na hurrrrra w moim mniemaniu.
Ziemek daj spokój, Marek jest aktualnie jedną z niewielu osób, która stara się coś zrobić na LL, ma różne inicjatywy, rzuca pomysły pozostałym członkom. Teoretycznie inicjowanie pomysłów powinno być twoim zadaniem (jako moderatora), ale nie wiadomo czemu tego nie robisz? Może to przez te błędy w składni, kiedy to nikt z LL nie wiedział, o co Ci chodzi? Nie martw się, ćwicz język, w końcu dojdziesz do perfekcji. :wink: Mimo wszystko nie zniechęcaj Marka, bo jest osobą, której się coś chce, podczas tej jakże ogromnej (jak na czas masterowy) stagnacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Chlopaki: bez napinek. Pamietamy, ze chodzi o metalowe ludki!
Sadze, ze do piatku na deklaracje Krakowa spokojnie mozna poczekac, Wroclaw juz sie zglosil, glosowanie rusza w sobote i trwa 2 tygodnie, tak?
Proponuje dwa tygodnie, zeby kazdy mial czas na ustosunkowanie sie rowniez do WI.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

I plastikowe........Daj zyc graczom Lizakow :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dobra, to warto by juz chyba rozpoczac glosoanie nad tym co jest nowym osrodkiem, bo chyba wszyscy zainteresowani mogli się juz wypodziedziec. Wyglada na to że są chyba tylko dwie propozycje, a mianowicie nowy osrodek to:
A) ośrodek/klub, którego członkowie nie robili jeszcze nigdy mastera
B) ośrodek/klub, ktorego czlonkowie nie robili mastera w sezonie 2008/2009

PS. Jak w tym świetle widzicie master zgłoszony przez stowarzyszeni bazyliszek ? O wypowiedź proszę zwłaszcza (choć nie tylko) osoby z bazyliszka.

Pozdro!
Nie chcemy z Wami rywalizowac. Mozemy wejsc jako stary osrodek, bo faktycznie bedziemy korzystac z doswiadczenia Green Knighta, Earthshakera, dawnego fromatu Bazyliszka (pewnie takze z czesci starych scenariuszy), pucharow i Bazyliszkowej bazy terenowej. Nie mam nic przeciwko temu, zeby Bialy dostal Mastera z automatu, zas pozostale osrodki niech sie tluka miedzy soba - niech rozstrzygnie zdrowa konkurencja (i uklady nieformalne, kekeke).

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Jak dla mnie to możecie startować jako stary ośrodek.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

ODPOWIEDZ