Chronopia i Warzone

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Chronopia i Warzone

Post autor: Nijlor »

Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Na kerlinie nie ma wszystkich laleczek, a w przypadku pacynek wydanych ponownie w 2ed jest tylko nowszy wzór. Dlatego polecam raczej stronę http://www.chronopia-deutschland.de/1/a ... el_027.php

Sklepów brak, Chronopia nie jest produkowana od kilku lat. Słyszałem nawet ploty, że same formy zostały zniszczone. Jedyny sklep posiadający wciąż większe ilości towaru skupionego od Target Games to irlandzki Prince August.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Na allegro się pojawia sporo. Chyba pozostałości jakiegoś sklepu. Blister około 5zł. Kupiłem tam sporo modeli do warzona i chronopii
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Kupię drona bagiennych goblinków :D
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Dorwałem w te święta Sędziego i mam już pełny set firstbornów. Teraz tylko dwarfy muszę dokompletować. W ogóle w to nie gram - teraz to już tylko realizacji dziecięcych marzeń, gdy nie było mnie stać na te wszystkie ludki z targeta :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

hehe w warzonego graliśmy z kumplami podstawkami z MiM-a :D Mieliśmy tylko podręcznik ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
krilan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: krilan »

Gram niekiedy (niestety jestem za granicą i gram tylko jak przyjeżdżam do polski) w pierwszą edycję, najbardziej nam się ze znajomymi podoba choć nie używamy wyposażenia specjalnego oprócz granatników, granatów przeciwpancernych. Mam armię Capitolu. Zakupiłem też okazyjnie podręczniki do chronopii na allegro. Synów kronosa zaczynam kolekcjonować. Można jeszcze dostać figury do warzonea i chronopii. Ta firma ma prawie wszystkie:\

http://www.princeaugust.ie/target_games/

Mailowałem z nimi i wiem że mogą wszędzie w europie wysłać figsy. Mam zamiar coś zamówić za jakiś miesiąc dwa. Jakby ktoś był zainteresowany to może się podpiąć jak będę zamawiał, piszcia na priva.

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Jeśli planujesz zamawiać z początkiem marca, to daj znać - chętnie się zajmę organizowaniem zamówienia :) sam mam kilka pierdół do zamówienia ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
krilan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: krilan »

Spoko. Dam znać jak będę zamawiał. Na pewno nie wcześniej niż w marcu, nie wiem nawet czy nie w kwietniu. To się jeszcze okaże. Jak coś to napiszę Ci na priva Eiko2. Inni którzy chcą wiadomość na priv jak będę zamawiał niech też dadzą znać.

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Cos mnie naszlo i postanowilem poszerzyc swoja wiedze oraz zestaw figurek o chronopie. I tak mam problem, bo chcialbym przeczytac podrecznik glowny PL a niestety na Prince August jest dostepna ENG, czy ma ktos namiar na PL bo nie moge znalezc? Z gory dziekuje
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv


Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Ano zagladam i juz wczeniej przed postem zaczalem pertraktacje i czekam na odpowiedz.... Mimo to ebookiem tez nie pogardze
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Podstawki nie kojarzę w PDF, są za to 3 dodatki w PL:
http://chomikuj.pl/shohei/Bitewne/Polish/Chronopia

Po angielsku to od razu drugą edycję bym sugerował ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Mysle ze chyba najpierw 1 edycje ogarne w ojczystym jezyku, potem moze za druga sie zabiore :) Dzieki za informacje, teraz tylko nalezy ogarnac zasady, troche figsow nabyc i kogos jeszcze wkrecic zeby samemu nie grac.
Pozdr
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Tu jest trochę materiałów.
http://www.mutantpedia.com/eng/Warzone.html
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Ja mam wszystkie podręczniki do Chronopii pisz PM :)
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

A grasz może/posiadasz zbędne modele? ;) jeśli odpowiedź na którekolwiek pytań brzmi tak, skrobnij PM-kę :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Jakby ktos mial nadmiar figs do chronopii albo wogole mu sa niepotrzebne to chetnie przyjme, przygarne, zadbam :). Jak cos to info na priv prosilbym.

Pozdr
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Witam,

Zapraszam serdecznie Chrupkowców do Szczecina (a raczej okolice):
http://www.chronopia.pl/artykuly/oglosz ... -wrzesnia/

24-25 września turniej, zapowiada się całkiem niezła frekwencja - jakby ktoś chciał, ale nie miał armi lub chciał, ale nie miał dojazdu - prosze pisać, zobaczymy co da się zrobić :)

Na pewno będzie miejsce w samochodzie jadącym w piątkowy wieczór z Gdańska (kontakt gg: 2218592).

Pozdrawiam :)
Obrazek

Assur
Oszukista
Posty: 781

Post autor: Assur »

http://warzonegame.com/

Warzone próbuje się reanimować. Przyznam, że jestem ciekaw co im z tego wyjdzie.

ODPOWIEDZ