Kandydaci na Kapitana reprezentacji Polski

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Re: Kandydaci na Kapitana reprezentacji Polski

Post autor: Duke »

Czemu mod z forum (no offence) ma decydować o sposobie wyłonienia kapitana w przypadku remisu? Troche tu samowola sie wdarła chyba. Już lepiej głosowanie zrobić

W przypadku remisu 10:10 decydujący głos ma:
a) zwycięzca ligi
b) 21 pierwsza osoba w rakingu


Ja osobiście jestem za opcją B bo skoro w tym roku idziemy w demokracje, to po co wracac do systemu z równymi i równiejszymi
Obrazek

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

za to moim zdaniem Malal jest bardziej kompetentną osobą do wyboru kapitana niż Dastor (no offence)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2009, o 16:38 przez Koszu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Barbara dzięki, że mnie zgłosiłeś :) ale proszę nie brać pod uwagę mojej kandydatury. Jest wiele innych osób bardziej kompetentnych niż ja. Zdecydowanie wolę pojechać sobie na lajcie na Side Event. Pozdro.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Paffeu, jest tylko jeden problemik. Malal sam jest kandydatem na kapitana (i to chyba jednym z poważniejszych), więc powierzenie decydującego głosu właśnie jemu jest chyba troszkę nie fair.
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ten caly system z TOP 20 to jakies nieporozumienie... gratulacje dla tego kto to wymyslil i dla tych co na to glosowali...

ja w przyszlym sezonie zglosze na bank cos ala system dunski.. czyli TOP 5 ligi + TOP 3 z turnieju kwalifikacyjnego (np pierwszy master nowego sezonu (w domysle Bialystkok w kwietniu 2010)), jak osoby beda sie powtarzac to wchodza kolejne miejsca z ligi
argument o tym ze beda wsrod tych osob np 3 os grajace caly sezon demonami uwazam za smieszne, bo w tym roku i tak zapewne tak bedzie, tak jak rok temu bylo z imperium...zaden z topowych graczy noobem nie jest i jak bedzie trzeba sie nauczyc grac czyms innym w 3 miesiace to mysle ze kady da rade, a przede wszystkim:
system jasny, przejrzysty, KAZDY ma szanse walczyc o miejsce w reprezentacji, maja szanse pojechac osoby nowe

pzdr !!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Kalesoner pisze:Paffeu, jest tylko jeden problemik. Malal sam jest kandydatem na kapitana (i to chyba jednym z poważniejszych), więc powierzenie decydującego głosu właśnie jemu jest chyba troszkę nie fair.
no nie do konca :) skoro wygral ligie i wskazalby siebie znaczy raczej, ze polowa osob z top20 go popiera a to, ze potrafi grac widac bo wygral lige w koncu...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Xet pisze:Kolejny dzień pójdzie w pytę. Kandydaci są podani, top 20 jest znane, ja mogę zebrać głosy. Trzeba podjąć męską decyzje i powiedzieć głosowanie rusza JUZ żeby się każdy obudził. Czy potrzeba 20 głosów poparcia żeby rozpocząć głosowanie ??. Zawsze możemy czekać aż Scimitar wróci za 2 tygodnie, albo Ziemko przyjdzie nie wiadomo kiedy, ale po co ?

Uważam, że najlepiej rozpocząc głosowanie już dziś. Niech top 20 wyśle do mnie PM z głosem. Ja dopiero jak dostane 20 peemek to przeczytam je wszystkie na raz w jednym momencie. Na potwierdzenie zrobie screen shota ze skrzynki i wkleje tutaj. (chyba ze nie jest to wymagane)

Głosowanie w postaci PM do mnie. W treści proszę podać tylko wybranego kandydata.

Glosowanie trwa tydzien, rusza dzisiaj po północy i trwa tydzien do końca piątku 24.04. Jeżeli wszystie głosy przyjdą szybciej to głosowanie zakończy się szybciej. Wyniki będą w sobotę o 00.01
Wygrywa kandydat z największą ilością głosów. Jeżeli będzie remis decyduje zwyciężca ligi. ( 2/3 modów zaakceptowało taką procedurę)


Nie chce sam stanowić prawa, ale tak jest chyba najlepiej.
GO GO GO !!
Ja glosuje dzis w nocy u Xeta - koniec z tym smyraniem sie po jajkach. Jacy sa kandydaci?
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2009, o 17:46 przez swieta_barbara, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »


Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Pare osob sie wycofalo. Zostali chyba:

1. Debek - jedyny sluszny zwyciezca po wycofaniu sie Karabina
2. Barbarossa
3. Robson
4. Kielon
5. Malal
6. Młody
7. Kolek

Jesli ktos jeszcze ma jakichs kandydatow, to prosze ich uwzglednic w swoim glosie.
Fajnie, ze sie ruszylo i koniec pedalstwa.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ty... ale glosowanie nie moze trwac tydzien :P ostatnio bylo o tym na ll ;) musi 2 tygodnie :D

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Shino pisze:ty... ale glosowanie nie moze trwac tydzien :P ostatnio bylo o tym na ll ;) musi 2 tygodnie :D
ja mysle ze 20 glosow zostanie oddane w 2, gora 3 dni ;)
2 tygodnie sa bez sensu, walic LL

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Shino pisze:
Kalesoner pisze:Paffeu, jest tylko jeden problemik. Malal sam jest kandydatem na kapitana (i to chyba jednym z poważniejszych), więc powierzenie decydującego głosu właśnie jemu jest chyba troszkę nie fair.
no nie do konca :) skoro wygral ligie i wskazalby siebie znaczy raczej, ze polowa osob z top20 go popiera a to, ze potrafi grac widac bo wygral lige w koncu...
Jak zwykle nie wchodzisz w meritum i odwracasz kota ogonem. Nigdzie nie podważyłem umiejętności Malala do czegokolwiek, zapewne równie dobrze gra w batla jak i haftuje czy układa origami ale jest mi to naprawdę obojętne i w ogóle o tym nie gadamy.

Pisałem tylko, że może to wydawać się troszkę nie fair, kiedy decydować ostatecznie, kto będzie kapitanem może jeden z kandydatów. Jak się okazało pomysł z 21 osoba w rankingu mającą dodatkowy głos w sytuacji remisu miał już wcześniej Thurion, więc jeśli w tego typu dyskusjach przekonuje Cię argument miejsca w lidze, to swoją opinię zasłonie jego wysoką pozycją. W końcu wysokie miejsce na lidze jest dowodem kompetencji i bezstronności we wszystkich kwestiach right?

Jeśli Ty uważasz, ze to jest fair to spoko, tylko proszę, nie argumentuj tego wysokim miejscem na lidze. :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

masz racje... 21 moze byc nawet lepsze od zwyciescy ligi... tylko zowu zmieniamy sposob wylonienia kapitana... zwyciesca majacy glos w remisach byl ustalony wczesniej juz (nawet u Xeta oraz Kacpra sie pojawia) to co ty teraz probojesz zrobic ma ten problem, ze znacznie opoznia rozpoczecie glosowania...
Cię argument miejsca w lidze, to swoją opinię zasłonie jego wysoką pozycją.
Thurion jest nizej ode mnie ;) (co oczywiscienie ma zadnego znaczenia merytorycznego :P pokazuje ci tylko, ze argument chybil)

Powtorze ci jeszcze raz. Wole zeby ostateczne zdanie mial ktos kto z reguyly bywal na masterach na pierwszych solach i ma lepsze IMO pojecie o poziomie poszczegolnych osob jako graczy i selekcjonerow na etc ;)
ja mysle ze 20 glosow zostanie oddane w 2, gora 3 dni ;)
2 tygodnie sa bez sensu, walic LL
jestem sie z toba w stanie zalozyc, ze nie ;) (imo najlepsza opcja byloby 2 tygodnbie lub do oddania 20 glosow. Kilka osob (np. Blady) ma teraz slaby dostep do neta i bez sensu jest skracac czas glosowania jesli dopiero nagle sie obudziliscie...)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

zawsze ktos ma slaby dostep do neta, za 2 tyg ja nie bede mial dostepu do neta bo wyjezdzam, teraz nie ma blady...
jestem przekonany ze glosy pojawia sie szybciej niz ci sie wydaje, zawsze mozna poinformowac telefonicznie osoby, tymbardziej ze w TOP 20 nie ma osob do ktorych by nie bylo zadnego kontaktu...

moim zdaniem jakies dodatkowe specjalne przeciaganie i oddawanie glosow na ostatnia chwile jest bez sensu

pzdr

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Wiem, ze jest niżej od Ciebie ale jest wyżej ode mnie, o to mi chodziło. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Chłopaki dajcie sobie spokój z tą dyskusją. Przeciąganie tego jest bez sensu. Teraz czekamy potem jak znam życie dobry miesiąc minie zanim selekcjoner kadrę wybierze. Po co tracić czas?

Ze swojej strony chciałbym dodać, że w mojej opinii w teamie na ten rok (niezależnie od kapitana) bezapelacyjnie powinni się znależć: Malal, Robson, Crus oraz Polit (łobuziakiem jest bez dwóch zdań, ale skuteczności nie można mu odmówić :D ). Reszta teamu powinna być dobrana zależnie od armii.

Kolejną sprawą jest to, że można przecież wprowadzić rotację. Mamy zajebiście długą listę "rezerwowych" grających na najwyższym poziomie i może nadszedł czas aby dać innym szansę i okazję pograć?

4 osoby ze starego teamu 4 nowe chyba jest spoko opcją, a i o wynik nie ma co za bardzo się martwić.

Domyślam się, że z grą w reprezentacji nie jest tak łatwo się rozstać, ale może akurat coś takiego przejdzie. Koniec końców to nie piłka nożna. Pozdro

blady da'Rasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149

Post autor: blady da'Rasta »

akurat mam dzis dostep do dobreg neta i wysylam glos do xeta na pm; jesli cos sie zmieni w glosowaniu, czasie itd prosze uznac moj glos za oddany w nowych warunkach jesli nie zaglosuje raz jeszcze - bede jechal z burkiny do nigru, a tam z netem jest gorzej;

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No to panowie z top 20, wysyłajcie te głosy do Xeta. Wreszcie ktoś wziął sprawy w swoje ręce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Ja już wysłałem. :)

No i brawa dla Xeta, że wziął ogarnął to wszytsko, kiedy moderatorzy nie mogli/ położyli na to laskę.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Chciałem się wycofać z kandydowania, cały swoj elektorat przekazuję Malalowi :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ