Smok, BSB i antymagia

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Pedros
Oszukista
Posty: 856

Smok, BSB i antymagia

Post autor: Pedros »

Podczas rozterek nad rozpiskami zastanawialem sie, jak zmiescic jednoczesnie smoka, BSB i antymagie. Oto jakie 2 pomysly mi przyszly na mysl:

1)Noble BSB + hotek
Caddy

w tej wersji przeznaczamy znacznie mniej punktow niz w wersji 2 (wchodza dodatkowe coki lub shadzi). Mamy jednak pewnosc, ze hotek nie zginie od przypadkowego pocisku, itp. Posiadamy takze dodatkowe magiczne ataki.

2)WitchHag + Kocioł+BSB
Caddy
hotek na championie cokow

ta wersja jest znacznie drozsza(koszt shadow/cokow), ma bardziej podatnego na obrazenia hoteka, na ktorego ciagle trzeba uwazac. Posiada jednak Kociolek, ktory jednak wspiera shadow/coki.

Przy wersji pierwszej shadzi posiadaja 2nd weapony, natomiast w 2) - 2reczne.

Ktora opcja jest lepsza?

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

ja gram an kociołku a Shade maja ExtraBroń. Z kociołkiem zawsze to 10A z KB :D Już niejeden Ciężkozbrojny Generał został zaklepany przez; tu cytuje "plecy z S3" :)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Myślę ze lepiej po testuj to sam jak Ci sie lepiej gra.

Hmmm... co tu tak pachnie? czyżby kłódka ?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Kociołek nie ma nic do antymagi. Tu i tu masz 2 scrolle 3 kostki i hoteka. W wersji pierwszej hotek ma 2 rany.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Nie dawaj hoteka na championie COKów bo łatwy do wyhaczenia 1ką z metala. Na dwóch kościach to każdy jednak zaryzykuje.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

tylko dzięki mojemu wyjazdowi temacik troszkę się ostał. Kłódka, a swoje rozważania Pedros przeniesie do działu rozpisek :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany