Lizzie na 2250

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Lizzie na 2250

Post autor: Gogol »

Pewnie to mało orginalne ale czymś takim ostatnio se pogrywam i nawet z niezłym powodzeniem :


1 Saurus Oldblood @ 298 Pts
General; Light Armour; Sotek; Quetzl; Mark of the Old Ones
Enchanted Shield [10]
Sword of Might [20]
Aura of Quetzl [30]
Charm of the Jaguar Warrior [20]

1 Skink Priest @ 150 Pts
Magic Level 2
Dispel Scroll [25]
Dispel Scroll [25]

1 Skink Priest @ 150 Pts
Magic Level 2
Dispel Scroll [25]
Dispel Scroll [25]

1 Skink Priest @ 135 Pts
Magic Level 2
Diadem of Power [35]

5x10 Skink Skirmishers @ 5x60 Pts
Blowpipe

4 Kroxigors @ 232 Pts

5 Saurus Cavalry @ 245 Pts
Spear; Shield; Standard; Musician
Huanchi's Blessed Totem [40]

2x5 Terradons @ 2x175 Pts
Javelin

2x3 Salamander Hunting Packs @ 2x195 Pts

Casting Pool: 8
Dispel Pool: 5
Models in Army: 97
Total Army Cost: 2250


Zastanawiam się nad drobnymi zmianami tzn po 1 czy zamiast diadema nie dać scrolla i wtedy dać 1 skałtów .... lub po 2 zamiast diadema scroll i lordowi burning blade (wtedy mieli kawe aż miło) sejw bretce zostaje na 6 podobnie u HE natomiast u imperialnej na 5 ... jednak diadem to na armie magiczne 2 DD więcej a na armie niemagiczne 2 PD więcej .... więc sam nie wiem

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

rozpiska dla mnie orginalna bo jest duża jak na lizaki inniejsza od mojej :) w zasadzie to tylko piątki terków mi się nie podobają, 3-4 optymalnie.. Tak więc ja wyrzucił bym po terku, i masz pkt na skinki ze scoutem, do reszty cięzko mi się przyczepić

pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

5 z 2 powodów biore po 1 to śmierć 1 nie powoduje paniki po 2 czasem wbiją się od boku (ostatnio dzięki temu wampira posypałem)

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Bardzo fajna rozpa jak gram na lordzie biegaczu to czyms bardzo podobnym, ale mam jeszcze jednych kroxigorów zamiast terków(i tak czesciej gram na slannie :wink:).
Pozdr!!

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

rozpiska mocna, podoba mi się- tylko nie lubię blowpipe'ów:P mam jakoś do nich uraz... bohatera raczej zostaw takiego jak masz... jeśli już, to zmień go na scar-veterana- Ld zostaje to samo, a masz pkt. na jakieś dodatki... do walki masz tu Kroxy, Kawę i terki, salki też mogą powalczyć... bohater walczący nie jest aż tak potrzebny- tu najważniejsze jest Ld

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

wole jednak lorda T5 3W 1+ sejwa , d3 re rolle ... już może się prać z prawdziwymi swiniami

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Potwierdzam to co powiedział Gogol, jeśli miałbym wybierać to wole oldblooda i nie dla tego T5 czy 3W(choć też), ale d3 re rolli, bo mój scar lubi ginąć od byle gówna takiego jak wilki, poisony itp. a nie stać mnie na old ones na nim(oczywiście mowa o zwykłym scar veteranie).

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

dla lorda zamiast quwtzl biore tlazcotl... nie lubie jak przegrywa o jeden i ucieka od fear-u,
no i skinka maga na scar-veterana na cold one
...ale twoja rozpa tez bardzo fajna...dopuki nie zginie lord :twisted:

ODPOWIEDZ