Nemezis - We're BACK (16 maja, wawa) 2x1313

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Re: Nemezis - We're BACK (16 maja, wawa) 2x1313

Post autor: marcus_cheater »

Ja też mam propozycję. Macie sobie zrobić magic itemy o łącznej wartości punktowej max 100, a potem się nimi klepiecie. :P
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

cyryllo
Mudżahedin
Posty: 253
Lokalizacja: Klub KULT

Post autor: cyryllo »

nie bo kaleson weźmie magiczną maczugę etnografa i co będzie?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Spoko Cyryl, przecież widzisz jaki jestem uprzejmy, choć nie muszę. Jak coś to przyjmuje czelendża od Dmtrij, ale pod warunkiem, że ma być on czelendżem o zwycięstwo w grze, a nie o rozstrzygniecie kwestii "czy to fajnie jechać komuś po matce". Takie kwestie normalnym ludziom raczej są wiadome bez grania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

kaleson bo ty nie rozumiesz poprsotu jak taki dimitrij napisze takie SUPER rzeczy na forum to teraz bedziemy go uspokajać bo on taki groźny jest że aż równa się z czyjąś matką i jeszcze używa trudnych słów więc robi się jeszcze fajniejszy a zatem śpieszmy się podziwiać ludzi bo admin tak szybko wyłączy temat.

bez urazy pozdro .

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Bla bla bla - nie ma to jak nabić 3 strony sprzeczkami i pojazdami.

Pozdro.

A teraz moze taki Achtung!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy znalazł już ktoś moj kodeks od VC po polsku??
Pilna sprawa, bo za 1.5 tyg MB jest a bez kodeka to tak lipnie :)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Niestety, nic po sprzątaniu nie znaleźliśmy (z tego co pamiętam). Może ktoś zabrał przypadkiem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

To mógłby przypadkiem oddać, bo nie mam zamiaru kupować drugiego.
Z dnia na dzień bardziej mnie to nerwuje, bo niestety to jest moje i akurat nie kosztuje to 5zł (jak zombie), ale 15x wiecej.

Wiec uczciwy znalazca mógłby sie odezwać wkońcu, albo moze niech każdy przepatrzy swoje plecaczki walizeczki i czy przypadkiem nie zaje...ł z nudów kodeksu wypchanego rozpiskami, zapiskami i innymi pierdolami zwiazanycmi z WFB.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Tobie zginął polski kodeks vc, ktory przynajmniej dostaniesz w kazdym sklepie, albo sprzedam ci swój...
a mi zginął manflyer, którego dostać to już nie taka łatwa sprawa...
i też powtarzam prośbę, żeby wszyscy sprawdzili walizki, bo to nie mozliwe, zeby rzeczy tak nagle ginęły, bo wszystko przeszukaliśmy i NIC nie zostało oprócz tej miarki GW o której pisałem.

ad Marek Golan
myślę, że ktoś zwinął twoją miarkę, a zostawił tę GW, mogę Ci ją dac przy okazji :wink:


a jeśli chodzi o przyszły turniej, to ja bym chętnie zrobił coś na mieszane punkty typu 1200+800
całkiem fajnie można wtedy pokminić, a i gra się inaczej :wink: :)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

"nowi" przybyli na turniej i już straty #-o

na 800 pkt to nie ma co wystawić, tak przynajmniej 1k

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Jest jak najbardziej co wystawić. :P Format w porządku- im mniejszy tym więcej czasu na grę...
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Manfred pisał, że ma być "trochę" mniejszy to obstawiam 2x1113 albo 2x1111 :)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Kal_Torak nic pewnego jeszcze nie ustaliliśmy ;)

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Manfred to ustalcie (telefon jeden czy drugi i ciach!) ;)

Ludziska są głodni zwycięstw i testów - nie można im kazać długo czekać :)

No ale było powiedzialne "parówa" na "trochę mniejsze punkty" z "nieco większym czasem grania". Pozwoliłem sobie to wziąść za pewne ogólne ustalenia w fazie wstępnej ;)

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

eee witam, chyba dostalem cos za malo pkt do rankingu ligii...mialem 6 pkt z paradox empires a w tym turnieju zdobylem 0+2+11+5za rozpe czyli razem= 18 pkt, a dostalem doliczonych pkt tylko 10...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

ale to nie jest tak że zdobywasz tyle punktów do ligi ile zdobyłeś na turnieju ;)
wszystko jest liczone automatycznie :)

Awatar użytkownika
Harry101
Mudżahedin
Posty: 319
Lokalizacja: Nemezis Warszawa

Post autor: Harry101 »

do ligi punkty liczy się zupełnie inaczej. Nie ma znaczenia ile zdobędziesz pkt na turnieju, tylko które zajmiesz miejsce. i potem to jest porównywane z ilością graczy i tym czy jest to lokal czy master. Za zwycięstwo na lokalu masz liczone 100 pkt i potem proporcjonalnie mniej w zależności od liczby graczy na turnieju. ostatnie miejsce ma 1 pkt.

Wy chłopcy to umiecie pier**lić od rzeczy:D
Nie rozumiem ciśnienia na kolejny format. weź figurki pograj z kumplem, gra na każde punkty rozwija twoje umiejętności. Jak komuś wpadnie dobra rozkminka to na pewno wrzucimy zasady i termin.

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

aha to ok dziekuje ;) w takim razie wszystko sie zgadza

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Albo zrobcie singla na 1xxx pkt i po 4 walki, albo parowka 2x 11xx i wiecej czasu na gre.

Kalafior:
Zastanowie sie nad tym kodeksem - narazie poczekam, moze znajdzie sie uczciwy walkarz.

Pozdro.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

@ Harry wstepny termin ustalono na 13 czerwca jako najlepszy ;), z racji tego ze później jest Włocławek, a potem to już ludzie wyjeżdzają na wakacje ;)

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Ej strzeliliście jakiegoś farmazona z wynikami... #-o Grałem w parze z Viatroofem a nie z jakimś Romanem. Naprawcie to... :P Id Viatroofa- 2733.

Edit. Podałem złe id (znaczy Viatroof złe podał):p
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

ODPOWIEDZ