System wyboru reprezentacji na ETC w 2010 - propozycja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: System wyboru reprezentacji na ETC w 2010 - propozycja

Post autor: Fisch »

Malal pisze:Zakladacie jakas wlasna lige tylko dla JH?
tak, i będziemy wygrywać wszystkie turnieje bo mamy najwięcej punktów z hobbystyki i gramy demonami
Obrazek

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Fisch nawet jak wewnetrzna lige załozycie to zadnego turnieju w niej nie wygrasz - nie ma co sie spinać . :)
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Malal PiSie [-X przytocz glosowanie 'czy jestes za tym, zeby top3 ligi wybieralo tak jak dotychczas czy 1 osoba'
I zobacz jak tam glosowalem.

A jak juz zostalo przeglosowane, ze jedna osoba to juz system jest inny niewazne, czy zwyciezca ligi bedzie decydowac czy top20

pzdr.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Fisch pisze:
Malal pisze:Zakladacie jakas wlasna lige tylko dla JH?
tak, i będziemy wygrywać wszystkie turnieje bo mamy najwięcej punktów z hobbystyki i gramy demonami
Jedni wygrywaja turnieje demonami i hobbystyka. Inni wygrywaja tego mastera miesiac przed swoja turbo rozpiska i oglaszaja to wszem i wobec.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

hehe, naprawdę cięta riposta

poćwicz
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Kurcze, uwielbiam Polskę i Polaków. Zarzuca się jakiś konkretny temat, wywiazuje się merytoryczna dyskusja, ale komus się coś nie podoba. Wiec delikatnie atakuje oponenta. Ktoś to dostzrega i uderza mocniej. To jest wspaniałe. Wszyscy jesteśmy takimi troche wojownikami jakby :D

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Shino pisze:nawet jesli ci na tym zalezy mozesz sie do tych printscreenow tasowac ile wytrzymasz...
:shock:
Shiiinoooo..... skad Ty znasz takie okreslenia?! Co by Twoja mama na to powiedziala, ze tak sie zwracasz do kolegow? :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Kubcio - sądzisz że w innych miejscach na świecie jest inaczej ? :wink: My, Polacy po prostu nie jesteśmy gorsi od reszty cywilizowanego świata :D

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Beka na maxa

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

ojeju az mi sie łezka zakręciła> zaczynałem wtedy moją przygode z batlem i to co się działo na forum flejmowym było dla mnie bardzo ważne :lol2:

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Niech jeden z modów wykasuje połowę postów z tego tematu i wróćmy do normalnej rozmowy.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jack Skwarrow pisze:
swieta_barbara pisze:IMO turniej singlowy na zasady ETC. Max 50% z malowania i testu wiedzy.
Po pierwsze jeden turniej nie jest miarodajny.
Po drugie po cholere malowanie i test?? Skoro na Euro tego nie ma...
Skwara, czytaj dokladnie :D
Moze trzeba bedzie zrobic 2 turnieje, albo nawet 3, ale to stwarza ogromne problemy logistyczne - nie kazdy moze przyjezdzac do Warszawy raz na 2 tygodnie.
A o sofcie napisalem juz wczesniej.

#Shino - nie spinaj sie tak, nie zrozumiales fajnego dzolka i od razu sie obrazasz. Chill out.

#Xet - popieram. Mega spam.

Jack Skwarrow
Mudżahedin
Posty: 266

Post autor: Jack Skwarrow »

Marek Golan pisze:Malal PiSie [-X przytocz glosowanie 'czy jestes za tym, zeby top3 ligi wybieralo tak jak dotychczas czy 1 osoba'
I zobacz jak tam glosowalem.

A jak juz zostalo przeglosowane, ze jedna osoba to juz system jest inny niewazne, czy zwyciezca ligi bedzie decydowac czy top20

pzdr.
No wlasnie wazne, bo jakby zwyciezca ligi byl kapitanem z automatu to by nie bylo tego calego zamieszania po glosowaniu na kapitana. Dawno juz bysmy mieli sklad.
No ale u nas jest tendencja do wybierania rozwiazan zagmatwanych i wymagajacych jak najwiekszej liczby glosowan zamiast tych prostych i klarownych.

Jack Skwarrow
Mudżahedin
Posty: 266

Post autor: Jack Skwarrow »

swieta_barbara pisze:
Jack Skwarrow pisze:
swieta_barbara pisze:IMO turniej singlowy na zasady ETC. Max 50% z malowania i testu wiedzy.
Po pierwsze jeden turniej nie jest miarodajny.
Po drugie po cholere malowanie i test?? Skoro na Euro tego nie ma...
Skwara, czytaj dokladnie :D
Moze trzeba bedzie zrobic 2 turnieje, albo nawet 3, ale to stwarza ogromne problemy logistyczne - nie kazdy moze przyjezdzac do Warszawy raz na 2 tygodnie.
A o sofcie napisalem juz wczesniej.

Dlatego mowie, ze jakiekolwiek eliminacje przeprowadzone jednorazowo nic nie dadza. Liczy sie caloksztat = caly sezon lub wiecej. A nie 1, 2 lub nawet 3 turnieje. Statystyka dziala od 30 bitew w zwyz.
A kto powiedzial, ze eliminacje lub turnieje z zasadami ETC maja byc tylko w Wawie? Niech przez caly sezon co jakis czas bedzie taki turniej i wtedy bedzie widac, kto zasluguje a kto nie.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Oskarze stare dobre dzieje :D Teraz Debek i chlopaki z JH plus Kielono-Duki maja taryfe ulgowa w porownaniu do tego co bylo :D Po tylu latach tamto sie wydaje teraz male i smieszne :) Ale wtedy to byla wojna a nie terazniejsze delikatne smyrania sie :) O dziwo Robson sie nie przyznaje do ustawiania ligi i nie chce przepraszac! Darek bezczelnie ignoruje temat i nie kaja sie za walowanie. Ja zas jak ostatni cham nie blagam o wybaczenie za flejmy i chamstwo oraz zatruwanie atmosfery jak ci z Belchatowa! Za nic mamy twarde namacalne dowody ktore niejako ma Furon. Ech te stare czasy kiedy sie kajalo by sie do skladu dostac :) WFB schodzi na psy, za duzo hardosci wsrod czolowki :D :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Furion pisze:
Jedy Knight pisze: Co ty wiesz o M-R?
Prawie jak Linda ;-)
Miało być;
Co ty, młoda kobieta, wiesz o M-R?
Furion pisze:

Pozatym przestań mi wmawiać, co ja wiem. Wiem tyle, że najbardziej merytoryczny fragment w mojej wypowiedzi pominąłeś trzema kropkami, a odniosłeś się do "fluffowego pierdzenia".

A sprzeczka forumowa została dopisana do mojej wciąż rosnącej listy wygranych flejmów ;-)

pozdrawiam
Furion
Nie najbardziej, a absolutnie jedyny fragment o jakiejkolwiek wartości merytorycznej.
Istotnie – jak już pisałem – nie jest to temat na omawianie zalet i wad (owszem są takie) systemu M-R. Natomiast gołosłowne pohukiwania – zasługują na odpór.
Ciesz się ze swojej wiktorii. Jeszcze ze dwa takie zwycięstwa i temat z pomysłami Barbarossy zdechnie.
Furion pisze:
swieta_barbara pisze:IMO turniej singlowy na zasady ETC. Max 50% z malowania i testu wiedzy.
IMO turniej singlowy na zasady ETC. Max 0% z malowania i testu wiedzy, jeżeli to by miało w ogóle przejść.

pozdrawiam
Furion
To akurat celna uwaga. Malowanie I test wiedzy o imionach psów JJa jako eliminacja do ETC – słodkie.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

ZOSTAWIĆ WAS SAMYCH Z TEMATEM PRZEZ JEDEN DZIEŃ.


:evil: :evil: :evil:
Normalnie chlew zrobiliście.

Podsumowując merytoryczną część dyskusji:

Wydaje się, że system wyłonienia składu, a następnie challenge'ów jest mało kontrowersyjny.

Kontrowersyjne jest to, jak te challenge rozegrać.

Propozycje:
1) Mecz-rewanż armią, o którą toczy się rywalizacja, i armiami wskazanymi przez kapitana - ze 4 bitwy
2) Mecz-rewanż armią, o która toczy się rywalizacja (same mirrory) x 4
3) Turniej eliminacyjny (tu akurat jestem przeciw, wystarczy przejrzeć TOP 10 dowolnego turnieju... roi się od przypadkowych ludzi w gruncie rzeczy, jeden turniej nic nie rozstrzyga, dwa dobre matchupy i odrobina farta u średniego gracza > skill weterana)

Czy są jakieś inne ciekawe opcje?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ciekaw jestem jak to zorganizowac. Good luck.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Pierwsza opcja. Jeżeli jednodniowe eliminacje to 4 bitwy, jeżeli dwudniowe to nawet 7.
Jack Skwarrow pisze:jakby zwyciezca ligi byl kapitanem z automatu to by nie bylo tego calego zamieszania po glosowaniu na kapitana.
Jesteś tego pewien ?
Malal, móglbyś podać tak na szybko skład jaki byś złożył.
swieta_barbara pisze:Ciekaw jestem jak to zorganizowac. Good luck.
Hmmm, może Poznać, Ostrów, Bydgoszcz są w stanie zorganizować salę na dzień dwa. Problem jest z noclegiem, ale jakby dobrze poszukać to i by ten problem rozwiązać. Jeżeli wszyscy by wiedzieli o takim spotkaniu z rocznym wyprzedzeniem to chyba każdy by znalazł czas.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Czy są jakieś inne ciekawe opcje?
Top 3 ligi wybiera skład.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ