Morenówka 2009- 21.06.2009 Gdańsk Morena

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Siimson
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: Szczecin

Re: Morenówka 2009- 21.06.2009 Gdańsk Morena

Post autor: Siimson »

Dotarlim do chaty.

Dzięki chłopaki za naprawdę fajny i bardzo kształcący turniej. Thurion muszę przyznać że pokazałeś mi potęgę furii :wink:

Ekipa super, bitwy całkiem przyjemne, wyniki powiedzmy zadowalające, ale przede wszystkim miło spędzony dzionek.

Widzimy się na Draconie.
You never know how Strong you are ... until being Strong is the only choice you have ...

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

To był mój pierwszy turniej, bardzo fajny.(znaleźliśmy się w pierwszej dwunastce :D )

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

Hej

Wielkie dzięki chłopaki za turniej! :)

Sympatyczna atmosfera i można było spotkać parę osób po latach :D

Dobry trening i super wyjazd. Gratulacje dla organizatorów oraz zwycięzców!

Do zobaczenia
Lucas

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1547
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Szacun ze jechaliscie tyle:)
Ogólnie wg mnie bardzo fajny turniej tylko splewiłem po takiej imperialnej przerwie ...coz...trzeba posiedziec troche w klubie bo niektóre błędy to tragedia po prostu :roll:

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Dzięki za świetny turniej i ekstra bitwy. Wynik był dla nas wielkim pozytywnym zaskoczeniem.
Ogólnie o moich wynikach:
1 bitwa z dwarfami 19:1
2 bitwa z Vc 11:9
3 bitwa z imperium 9:11

pozdro
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

JaSzczuras pisze:
A co do Imperium i zestawu przenośnego 2xczołgi + 4 działa waraltar i 3 magów to jako, że na turnieju było chyba tylko jedno takie imperium to i tak tylko Wrubel raz przejechał się po bretce 20-0 a w pozostałych 2 bitwach było 11-9 z HE oraz ze skavenami więc nie wiem czy jest za silne w porównaniu to reszty nowo edycyjnych armii.
Ja miałem farta i przeciwnik pecha :P i nie wiem jak ze szczurkami było :) , ale i tak uważam, że cienkie te nowe ograniczenia(nie tylko z powodu imperium, bo przed "modą" na bp itp. jakoś się z tym radziło 8) ).

ODPOWIEDZ