Jak skompletowac armie ??

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Re: Jak skompletowac armie ??

Post autor: Grazbird »

ja mam demoniarza na kawałku prawdziwego, niepomalowanego granitu na podstawce 40x40.
nikt się nigdy nie czepiał, że jest brzydki czy coś :D

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

osobiście to odradzam minersów wrzucać do armii... [-X
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

look, przepraszam ale przyjrzałem się Twoim postom i muszę powiedzieć że pieprzysz głupoty, z tymi górnikami to już w ogóle. zajebista jednostka która jest w stanie nie włączając się w walkę dać nam 100 pkt do przodu, a jest to czubek góry lodowej mnóstwa innych ciekawych opcji. błagam, zastanów się zanim następnym razem coś napiszesz

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

siupal pisze:look, przepraszam ale przyjrzałem się Twoim postom i muszę powiedzieć że pieprzysz głupoty, z tymi górnikami to już w ogóle. zajebista jednostka która jest w stanie nie włączając się w walkę dać nam 100 pkt do przodu, a jest to czubek góry lodowej mnóstwa innych ciekawych opcji. błagam, zastanów się zanim następnym razem coś napiszesz
no jako jdnostka są niezli, ale mnie chodzi o to że jak wejdą pod ziemie to często się gubią i giną...
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

To chyba u skavenow

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

look pisze:
siupal pisze:look, przepraszam ale przyjrzałem się Twoim postom i muszę powiedzieć że pieprzysz głupoty, z tymi górnikami to już w ogóle. zajebista jednostka która jest w stanie nie włączając się w walkę dać nam 100 pkt do przodu, a jest to czubek góry lodowej mnóstwa innych ciekawych opcji. błagam, zastanów się zanim następnym razem coś napiszesz
no jako jdnostka są niezli, ale mnie chodzi o to że jak wejdą pod ziemie to często się gubią i giną...
hmm... przez ok 5 lat grania ani razu mi nie zgineli pod ziemia. Siupal ma jednak rację...
Obrazek

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

mnie zawsze się wykopywali. może nie w turze, w której na to liczyłem, ale się pojawiali

poza tym jeżeli nie polecasz ryzykownych, w jakimkolwiek stopniu, jednostek to możesz odstawić 1/2 krasnoludzkich oddziałów.

i na koniec powiem że niewielu graczy wystawia regon minerów, którego strata by bolała. w większości przypadków jest to malutki oddział dywersyjny. mały. pięciu kolesi w plecy, trudno, gramy dalej, nie będzie 100 pkt za ćwiartkę.

poza tym jak się "zgubią" to przeciwnik nie dostaje punktów za górników

dzięki Rakso, z tego co pamiętam, tak samo ja, jesteś fanem górników?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

jedna z najbardziej klimatycznych jednostek obok Zabójców czy Długobrodych w końcu ;)
No i fajnie czasem sobie pośmigać gdzieś na tyłach wroga ;) a jak jeszcze mamy Kowadło to już w ogóle potrafią chłopaki ładnie potrafią poszaleć. Gdyby tylko ładunki wybuchowe nie były one use only #-o
Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Ja to lubię siać tymi pokurczami zamieszanie na tyłach wroga:D co prawda nie jet to jednoska marzeń ale... no ale są świetni
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Hej wszystkim!! Oczywiście jak w temacie wiadomo chciałem się zapytać co dokupić do swojej armii Krasnali, proszę o wasze rady, na pewno będą cenne :)

A posiadam już :
2x 16 Warriors
1X 16 Thunderers
1x 8 Miners
1x Runelord
1x Than
1x Cannon
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

organki na pewno i ja bym jeszcze 2 bolce zabrał, jeśli chodzi o działo to dokupiłbym do niego mistrza inżyniera zawsze to obrażenia k6:)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Kroon, warriorsami i w ogóle kolesiami do bicia w zwarciu walczy się po 20 w oddziale
strzelców, nie ważne czy kuszoli czy thundów po 10

musisz jakoś pokombinowac żeby Twoje oddziały miały mniej więcej właśnie takie ilości żołnierzy. nie musisz kupować, możesz skonwertować, dodać filer.

minerów jest akuracik

cannon jest fajny i pingu może ma i racje, ale kupno inzyniera to kiepska opcja, mało grywalna i , jak dla mnie, dajaca mało przyjemności z grania (bohaterowie mają mielić wroga piąchami)

Teraz na Twoim miejscu załatwił bym sobie katapulty (bolców nie lubię) i zaczął juz zbierać, konwertować jedną z doborowych oddziałów piechoty
Ostatnio zmieniony 8 sty 2010, o 12:14 przez Aron_Banalny, łącznie zmieniany 1 raz.

kondolencje
Warzywo
Posty: 16

Post autor: kondolencje »

a propos gornikow : probowal ktos dolaczac do nich tana z rune of brotherhood i jakimis innymi, ciekawymi kombinacjami (np. rune of brotherhood + rune of challenge, czyli wykopujemy sie z tylu i sciagamy do siebie to, do czego nie damy rady dojsc?), czy szkoda punktow ?

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Da się, nawet fajne efekty to daje czasem. Było bardzo dobrym rozwiazaniem w czasach kiedy stada magów w lesie były bardzo popularne.
Teraz tez mozna się bawic. Fajnym rozwiązaniem był lord z rzucanym toporkiem, challenge i braterstwie, ale to raczej for fun :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Dzięki za odpowiedzi :) Kupiłem sobie działo złożę je na pewno na organki. Także kupiłem sobie inżyniera może czasem go nie będę używać ale figurka fajna :) A mam jeszcze 2 pytania:
1: Co radzicie ? Hammerers czy Slayers?
2: Czy spray GW dobrze się trzyma na metalowych figurkach?
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

na małe formaty ja biorę slayerów, ale trzeba się do nich przekonać.
większość graczy zraża się do nich bo nie mają pancerza, uważają ich za wyłącznie flufowe rozwiązanie.
a sleyerzy kolesie, którzy przyjmuja na klatę WSZYSTKO, mają ile chcesz czempionów i w ogóle są zajebiści

a hammki to najlepsza ciężka piechota ale najskuteczniejsi są z lordem, więc na duże formaty. w mojej rozpisce <2000 nie ma na nich miejsca

toteż
1. na początek zabójcy
2. dobrze, jeżeli nie są tłuste, wymyj je w wodzie z mydłem(sic!)

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Dzięki :D To zaczynam kupować Slayerów hehe.
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Pytanie powinno brzmieć Hammerers, czy Ironbreakers, bo slayersi to zupełnie inny typ jednostek, znaczy do czego innego się ich wykorzystuje.

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Zadałem pytanie według moich myśli nie według Twoich ja zbieram WFB nie tylko żeby wygrywać na turniejach tylko po to żeby dobrze się bawić i żeby ładnie dla mojego oka armia wyglądała :P A Ironbreakers mam niedługo kupić tylko czekam aż mi koleś poda ceny. Więc drogi kolego moje pytanie było dobrze sformułowane :D
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Nieprawda, drogi kolego.
To tak jakbyś się spytał: kupić działo, czy warriorów

ODPOWIEDZ