Rattusy Kefasa[21.3.11 pwm]

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: Rattusy Kefasa [9.1.11 jezzaile]

Post autor: Morrok »

hehe, stary pomysl ze strzelabami z krootsow ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Morrok pisze:hehe, stary pomysl ze strzelabami z krootsow ;)
właściwie strzelby są od imperialnych handgunerów a tylko końcówki od krootsów ;) miały być tylko imperialne handguny ale okazało się że wyglądają mało jezzailowo bo są po prostu za krótkie! no to dofasoliłem przedłużenie!
Macie jakiś pomysł jak zrobić takie małe skaveńskie runy na tych strzelbach?

p.s. ma ktoś ochotę na bitsy od krootsów? :lol2:

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Chętnie bym kupił, ale zależy mi tylko na kulomiotach (czy jak to się tam nazywa) :lol2:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek

zamierzam to malować... jaką kolorystykę byście doradzili?

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

snot green, dark angel green, scorpion green(żeby było spaczeniowo)
odrobina bieli i ładnie wycieniowana czerń
oczy oczywiście na jasno spaczeniowy
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

raczej nie chciałbym malować tego oddziału na zielono... ogólnie odchodzę od schematu jednokolorowej armii dlatego szukam jakiegoś innego koloru dla tego oddziału...myślałem o odcieniach żółtego z dodatkami brązowego albo zielonego ;)

a na okrągłe tarcze pójdzie ta kalkomania:

Obrazek

a na movement traya jakieś beczki z toksynami ;) rozlane itp ;)

jak macie jakieś sugestie co by można jeszcze dodać to ja chętnie je podchwycę ;)

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Fajnie wyglądają Skavy czerwono-czarne, ale takie są mało Pestilens

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

właśnie! czerwony można by było walnąć jako dodatek ale nie jako motyw przewodni :/
może jakiś beżowy? abo pomarańczowy? szary?

up up up

Żeby nie było, że nie pracuję nad armią to proszę:


osobnik poniżej nazwany został przeze mnie: Master of the chains, skuls and blades ;) a tak naprawdę to będzie to chyba filler do stormverminów... a może jeszcze co innego? sam jeszcze nie wiem :-k

Obrazek

Obrazek

Obrazek

oprócz spodkładowania giant ratów i ostrych prac malarskich nad clanratami w maskach udało mi się ciapnąć 4 censerów i tego ulepkowego plague kogośtam... straszny model...

bardzo wczesny wipek censerów:

Obrazek

plague ktośtam:

Obrazek

Obrazek


wszystkie zdjęcia do dupy ;)

Poza tym pracuję nad pierwszysm oddziałem niewolników! polega to na tym że zbieram odpowiednie figurki bo chcę zrobić spory unit tak 40-50 albo 2 małe, jeszcze nie wiem... oddziały będą osadzone w kopalni warpstołna ;)
część będzie bronić kopalni przed najeźdzcami (front) i (boki) reszta to będą fillery... zakuwanie w łańcuchy, kopanie warpstołna, przenoszenie warpstołna i oczywiście ofiary morderczej pracy! :twisted:

Na giant chaos spawna z FW jeszce czekam! na szczęście znowu pojawił się w ofercie i będę spokojnie mógł dokończyć mój plan!

Powoli robi się też plague furmance...

W planach są jeszcze:
-małe oddziały gratów tak po 5-10 modeli
-uzupełnienie odziałów censerów i globadierów i treje do nich
-guter runnersi i NR

- pozostałe weapon teamy...

i kupa innych rzeczy!

NIGDY TEGO NIE SKOŃCZE!!!!! ](*,) :cry: :( [-(

a poza tym to: komentarze widziane mile :twisted:

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Master bardzo fajny, spokojnie moze być Warlordem. Censerzy też ekstra, podoba mi sie ich dynamika, a pomysł z kopalnią slejwów genialny! Czekam na zdjecia :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

z malowaniem kopalni warpstołna powinno pójść szybko... wszyscy będą ujebani po pas w kurzu i błocie :D
czy jakiś filler z wózkiem albo kolejka która zabiera warpstołn była by na miejscu?

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Według mnie jak najbardziej :) Kurcze pomysł z kopalnią jest naprawde genialny!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Kefas, Twoje pomysły i wykonanie są niesamowite, gdyby była taka możliwość, to wysłałbym swoją hordę żeby Cię schwytali i zmusili do przygotowywania armii dla mnie ;-) Całość prezentuje się genialnie, masz super pomysły na konwersje i naprawdę super je wykonujesz. Zazdroszczę talentu i włożonego w pracę wysiłku, ja co najwyżej lubię grać i sklejać modele, ale malować - raczej nie ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

dzięki Myth! tworzenie tej armii to dla mnie wyzwanie i relax po ciężkich dniach w pracy... tylko czasami szlag mnie trafia jak wbiję siebie wiertło albo pina w palucha i juch mi cieknie przez pół godziny albo jak klej klei wszystko inne tylko nie to co trzeba :D albo jak w zginie mi bardzo ważna część :D pomysły jakoś same przychodzą... w różnych miejscach i okolicznościach :] w sumie to mam plany na zrobienie kilku kolejnych armii!!! aż mnie głowa od tego boli...
Malowanie to tez dla mnie koszmar! Bo dopiero się tego uczę i jest dla mnie strasznie czasochłonne... maluję kiedy tylko mogę chociaż nie za bardzo jak na razie za tym przepadam! Uwielbiam konwertować z malowaniem jest trochę gorzej :D
Gdybym mógł zlecić malowanie komuś kto by to zrobił po moich myślach i gdybym miał na to kasę to z pewnością bym to zrobił :D Jak na razie ta armia to never ending story... i bardzo mnie to wkurza ale za 2 tygodnie mam 2 tygodnie wolnego od roboty to podgonię to trochę!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

wreszcie duży up! :)
idzie nieźle =D> mam tylko nadzieję że jak ogarniesz większy kawałek swojej armii to załatwisz jakieś lepsze foty, bo te obecne strasznie krzywdzą twoje modele :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

te modele to są skrzywdzone przez moje malowanie! :D wiec możne lepiej nie pokazywać lepszych fotek?
ostatnio robię wszystkie zdjęcia przy świetle sztucznym, bez dobrego sprzętu dlatego taka nędza wychodzi...

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

konwersje na wysokim poziomie, gdzieniegdzie trochę malowanie kuleje (przejścia etc.- nie wiem czy to wina ciemnej palety kolorów, gdzie bardzo ciężko wyciąga sie kolory matowe, zdjęcia, czy więcej pracy potrzeba ;)), a tak to nieźle. Jak pojedziesz na mastera jakiegoś kiedyś to będziesz miał najładniejsze skaveny

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dobrze jest =D>

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Weź dodaj temu stormverminowi/warlordowi kaptur, to wyjdzie ci fajowy dres - ma dużo łańcuchów, sporo "kos" :mrgreen: jeszcze by się ze dwie dziewczyny przydały, ale coś pokroju HPA ci się na podstawkę nie zmieści.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jednak te plagusy z nogami od mandrejkow dupy nie urywaja. Za malo masywne doly jak dla mnie. No ale najwazniejsze, ze Tobie sie podobaja. Kiedy skrzesasz cos duzego?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Morrok pisze:... gdzieniegdzie trochę malowanie kuleje (przejścia etc.- nie wiem czy to wina ciemnej palety kolorów, gdzie bardzo ciężko wyciąga sie kolory matowe, zdjęcia, czy więcej pracy potrzeba
paleta rzeczywiście ciemna i rzeczywiście ciężko się wyciąga do jasnych kolorów! no ale tak je zdecydowałem pomalować...
co do censerów to bardzo wczesny wip i dużo rozjaśniani tam jeszcze pójdzie... oprócz tego jakość zdjęć... krótko pisząc:
z dupy! wina sprzętu! oświetlenia i braku statywu... nie wiem kiedy to się zmieni... ale jak się to stanie to zrobię zdjęcia i tutaj wrzucę.
Goglem pisze:Weź dodaj temu stormverminowi/warlordowi kaptur, to wyjdzie ci fajowy dres - ma dużo łańcuchów, sporo "kos" :mrgreen: jeszcze by się ze dwie dziewczyny przydały, ale coś pokroju HPA ci się na podstawkę nie zmieści.
Kaptura nie będzie :D dziewczyn nie będzie... jest kilka czaszek z dziewczyn to chyba wystarczy :D
HPA się na podstawkę nie zmieni? tego się obawiam... :twisted:
swieta_barbara pisze: Kiedy skrzesasz cos duzego?

ajć! drażliwy temat! dużo roboty z tym bedzie i jeszcze nie mam wszystkich części... może za miesiąc jakieś wip wrzucę

UP!

dziś A.D 2011 o godzinie 3:42 nad ranem wpadłem na pomysł zrobienia stormverminów na plagową modłę...
plaguevermins! do cięcia pójdą: łoryginalne stormerminy, plagowi marinsi od FW i jeszcze kilka rzeczy które zrobie z gs i plasticardu... postaram się wyklepać jakiegoś na próbę i zobaczyć czy się nadaje... propos jaką kolorystykę proponujecie na stormvermina?

ODPOWIEDZ