Rattusy Kefasa[21.3.11 pwm]

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: Rattusy Kefasa[24.1.11 Master of the... i inne]

Post autor: Morrok »

no jak juz jedziesz całą armię ciemną paletą, to zieleń w rodzaju orkhide shade/camo green/ knarloc green/goblin green (czyli tak jak robiles chyba- odpadaja dark angels green/snot green/scorpion green)

pancerz od tin bitz do chainmaila przez boltgun metal z jakims inkiem ewentualnie (albo od chaos black?)

Standardowo, ze tak rzeknę ;)

Chyba, że chcesz odbiec trochę od standardu armijnego i zrobić jaśniejszy oddział to, np. czarne/szare (codex grey)/hormogaunt purple(bardzo fajny nie za jasny kolorek-do twojej armii jako alternatywa chyba bomba) ubranka + zielone pancerze błyszczące się (Pactra ma fajny zestaw kolorów niematowych)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

dzięki Morrok

właściwie to większość figurki to metal, pozostaje tylko spódniczka ;) pomyślałem o jakimś pastelowym pomarańczowym ale nie wiem czy nie będą wyglądać zbyt jaskrawo bo jednak nie chciałbym żeby wyglądali za bardzo jaskrawo ;)
orkhide shade wydaje się dobrym pomysłem... może zmiksowany z jakimś innym kolorem da to czego potrzebuję będę testował te kolorki...

Morrok pisze:pancerz od tin bitz do chainmaila przez boltgun metal z jakims inkiem ewentualnie (albo od chaos black?)
ponieważ korpus będzie pochodził od FW death guards pestilence coś tam to postanowiłem pomalować to po prostu jakims metalikiem, potem zwashować, potem porozjaśniać gdzie trzeba i dodać rdzę ;) w końcu będą to stormy spod znaku prestilence dlatego taka decyzja...
Morrok pisze:Chyba, że chcesz odbiec trochę od standardu armijnego i zrobić jaśniejszy oddział to, np. czarne/szare (codex grey)/hormogaunt purple(bardzo fajny nie za jasny kolorek-do twojej armii jako alternatywa chyba bomba) ubranka + zielone pancerze błyszczące się (Pactra ma fajny zestaw kolorów niematowych)
będę robił w przyszłości uzupełnienia do mojej armii ale tylko dla funnu... mam już kilka pomysłów i z pewnością zaproponowana kolorystyka będzie wzięta w tamtych przypadkach pod uwagę ;)

cdn

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

A może byś spróbował takiej kolorystyki jaką Pączek zapodał na moje Plague Monki?
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 5&start=40
Przy Twojej kolorystyce to byłby duży kontrast ale na prawdę takie kolorki super się prezentują.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Lazur pisze:A może byś spróbował takiej kolorystyki jaką Pączek zapodał na moje Plague Monki?
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 5&start=40
Przy Twojej kolorystyce to byłby duży kontrast ale na prawdę takie kolorki super się prezentują.
hmmmm już sam nie wiem... już trochę części mam na te plagowe stormverminy

---------------

Obrazek

a takie pytanie mam... będzie się nadawała taka część na element do konwersji latarki? trochę pociąć, podolepiać, posadzić na jakieś kółka i dodać crew i chyba da radę?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Moim zdaniem Si. Co to jest? Ręka od Orkowego Garganta?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Lazur pisze:Moim zdaniem Si. Co to jest? Ręka od Orkowego Garganta?
ORK MEKA DREAD SHUNTA ARM

Awatar użytkownika
Jorge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jorge »

Dobry pomysł :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jako podstawa do konwersji daje radę :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

zaczątek nowego oddziału... plagueverminów ;)

Obrazek

kończę malowanie gratów... jeszcze tydzień, dwa i będą gotowe :roll:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fajne =D> Korpusy z 40k? Daj zdjęcie z jakimś clanratem dla porównania :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

quidamcorvus pisze:Fajne =D> Korpusy z 40k? Daj zdjęcie z jakimś clanratem dla porównania :)
w zasadzie tylko front korpusu od death guardów reszta z oryginału, aha i jeszcze naramienniki... no i ostrza z plasticardu.

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Wooooow =D>
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jak zwykle świetni :)
Z niecierpliwością czekam na kolejnych :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Wyglądają fajnie ale głowa Vermin Lorda na sztandarze to zdrada!
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Lazur pisze:Wyglądają fajnie ale głowa Vermin Lorda na sztandarze to zdrada!
ta głowa to nie trofeum ale raczej jakby popiersie albo złowrogi totem... zastanawiam się czy tam aby nie dodać jeszcze właśnie kawałek korpusu i tą rękę z palcem który wskazuje w dal?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Moim zdaniem to będzie przesada :x
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

może by tak w ogóle posadzić całego vermin lorda na tym sztandarze? Lazur dlaczego przesada? Rozwiń swoją myśl.

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Cały Vermi chyba nie będzie za fajnie wyglądać, ale ręka wskazująca w dal jak najbardziej :wink:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Duże sztandary są fajne ale nie lubie kiedy sztandar jest 2 większy od standard bearera a on go targa jedną ręką :D
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

stormy i filer stormów genialne;] czekam na więcej;]

ODPOWIEDZ