Woodstock '09

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Woodstock '09

Post autor: Pamela »

Siema, kto się w tym roku wybiera? Jako, że mieszkam 10 klocków od Kostrzyna, to każdy może do mnie śmiało uderzać na nocleg bądź after party ;)

Pozdro Pamelson
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

lepiej się zabierz na brutal assault, a nie na ten syf :p

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Ja się wybieram :D jeżdżę od trzech lat na wooda i zawsze się dobrze bawię. Wszystkim polecam.
Morrok pisze:a nie na ten syf :p
jeśli chodzi ci o stan pola namiotowego po Woodstocku to faktycznie "syf", ale jeśli chodzi ci o samą imprezę to zakladam że nigdy nie byleś i piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia :roll:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

nie mówie o imprezie, a o syfie. Poza tym byłeś na Wacken? To jest dopiero open air ;)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Na wackenie nie bylem, ale kiedyś muszę się wybrać. Na razie za duży koszt jak dla mnie, no i jest malo czasu do zasatanawiania się; w tym roku wszystkie bilety zostaly wykupione w jakiś tydzień :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

jest dodruk ;) w tym roku sam jednak tam nie pojadę, skończy się na BA,ale Wackena polecam ;)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Brutal assault - oj za bardzo mrok i darcie ryja jak dla mnie nie jestem aż takim szatanem . Masters of Rock jest bardzo ffpyte . Co do Woodstocku to oczywiśćie będe :]
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Jadę na ostatni dzień na Guano Apes i Korpiklaani :) .

Maciek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Dibo pisze:Brutal assault - oj za bardzo mrok i darcie ryja jak dla mnie nie jestem aż takim szatanem . Masters of Rock jest bardzo ffpyte . Co do Woodstocku to oczywiśćie będe :]

jak wymiekasz to przybądź na Blind Guardian 9 września do Płocka. Polecam

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

mlepkows pisze:Jadę na ostatni dzień na Guano Apes i Korpiklaani :) .

Maciek
dokladnie tak jak ja :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ja chyba tez będe, ale jak już coś to na całośc. W sumie to jazda pociągiem jest najlepsza, szczególnie, że to ponad 10 gdz niezłej imprezy :D sam woodstock potem już wymięka :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Kosa pisze:W sumie to jazda pociągiem jest najlepsza, szczególnie, że to ponad 10 gdz niezłej imprezy :D
Dokladnie! szkoda tylko że z powrotem jest w pociągach straszna zamula :cry:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

tak, chociaż przez pierwsze 3/4 gdz. powrót wyglaąda prawie jak przyjazd, a potem to jedzie stado zombi niezdolne do niczego :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

To wy tam jezdzicie sluchac muzyki?? Lol ;-P

PS: Bede.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

brrr, brudno :oops:
jak juz gdzie jechac, to na brutal assault, bo jest ulver. reszte mozna olac. z polszy nowa muzyka w kato jest gicior, bo tanio i dobry lajnap (ital tek, FEVER RAY, flying lotus, dan deacon choć go nie lubie, mum choc ostatnia plyta to gowno)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

trochę smierdzi kupskiem i szczynami.
Byłem 2 razy i bylo okey, ale tylko z radosna ekipa.

Widok 120 kliowego babochlopa walącego stolca na środku pola namiotowego bezcenny :!:

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Rok temu mój znajomy podsumował cala imprezę słowami: "Ten cały Woodstock to impreza dla biedaków. Ale za rok i tak jadę."
Z roku na rok jest coraz porządniej, ostatnio je...o tylko w alei tojtojow ;)
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

Bylem wczoraj zobaczyć jak tam postępy; duża scena prawie gotowa, mała jeszcze nie rozstawiona, wanny stoją, garnek na zupę przyjechał, lasy i wzgórza okupowane przez jakieś 200 namiotów. Ogółem czuć już klimat ale jeszcze widać trawę ;)
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ja tam bede od czwartku rano ... a co z powrotem to sie jeszcze zobaczy :P Większość imprezy przesiedze pewnie na ASP (zobaczymy co nam Wałesa powie :wink:) i pod sceną folkową . Nie wiecie co to sie porobiło że juz nie Tyskie a Lech nas będzie poił ?
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

pierd**le Lecha, nie jade :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ