Budujemy Mordheim!

Kompletne artykuły na konkretny temat.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Titus
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Isstavan III

Budujemy Mordheim!

Post autor: Titus »

Kilkanaście dni temu zaowocował w mojej głowie pomysł spożytkowania jakoś wolnego czasu.
Stwierdziliśmy z kumplem, że zaczniemy grać w Mordheim'a ,ale.... na czym będziemy grać?
W zbiorach naszego małego osiedlowego klubu znajdują się tylko blaty i makietki pod czterdziestkę i trochę "dupereli" robionych pod battla.
Na początku rozmyślaliśmy nad paroma prostymi domkami do ustawienia na blacie, ale ostatecznie skończyło się na sporym przedsięwzięciu. Mamy zamiar zbudować miasto na blacie 1m2, ze zdejmowanymi budynkami, fragmentami ulic itp.
Jakieś 4 dni temu skończyliśmy rysować plany i przedwczoraj prace ruszyły pełną parą. Nie ukrywam że dość mocno wzorujemy się na galeriach z tej strony, ale raczej efekty końcowy nie będzie ich jakoś specjalnie przypominać.Pod spodem zamieszczam fotki tego co na razie udało nam się skonstruować, czyli 1/4 samych podziemi. Życzę miłego oglądania i komentowania.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 lip 2009, o 10:05 przez Titus, łącznie zmieniany 3 razy.
"są róże typy obliczania dni: kalendarz gregoriański, kalendarz chiński i kalendarz Games Workshop :p"

Dark eldarzy dobrze o tym wiedzą...

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jest jakiś problem z obrazkami.

Awatar użytkownika
Pamela
Wodzirej
Posty: 719
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Dębno

Post autor: Pamela »

musisz dopisać "/" na końcu linku.
HD pisze:
FemmeFatale pisze:CHCIAŁAM TYLKO WYSTAWIĆ MOJE USŁUGI
Połykasz? :D
Kocham to forum ;)

KLUB GIER BITEWNYCH "ROGATY SZCZUR"

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4457
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Pamela pisze:musisz dopisać "/" na końcu linku.
To też, ale po wklejeniu linka do przeglądarki wyskakuje komunikat, że nie znaleziono strony.

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Nie za bardzo jest co komentować na razie ale jak będzie pomalowane to może być calkiem wporzo. Kto tam campi za rogiem :?: :wink:

Awatar użytkownika
Titus
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Isstavan III

Post autor: Titus »

Za rogiem to mój mały warrior :D

P.S. już niedługo wrzucę foty skończonych podziemi.
"są róże typy obliczania dni: kalendarz gregoriański, kalendarz chiński i kalendarz Games Workshop :p"

Dark eldarzy dobrze o tym wiedzą...

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

U nas też ostatnio odżył Mordheim :) Makieta zapowiada się ciekawie, ale obawiam się, że wyższe modele (rat ogry, modele ze spearami czy sztandarami) mogą się nie mieścić. W każdym razie życzę powodzenia i liczę na więcej fotek w niedalekim czasie.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Gdzie te foty??
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

piękna inicjatywa ale jeszcze w powijakach! jak miasto podrośnie będziemy chwalić i bić brava...
podoba mi się mroczna scena z toporem, naprawę mordheimowe klimaty tam tworzycie.
5+ za inicjatywę w skali do 5 na resztę ocen musicie sobie zasłużyć ;)
tylko śpieszcie się bo będzie i taka za tempo wykonania (: sam wstawiam sobie 2 za moje ślimakowate tempo
nie wymądrzam się już i wracam do piwa i pędzla :D

ODPOWIEDZ