Vermin lord

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Vermin lord

Post autor: Lazur »

Janiszek pisze:
Lazur pisze:Mam pytanie o Vermina w nowej edycji. Jak się Wam nim gra? Pytanie kieruje do Morroka bo widziałem że miał go na Bazyliszku. Sprawdził Ci się?
Nie no spoko, proponuje czytac swoje posty zanim sie kliknie "wyślij". :roll:
Pytanie skierowane było do wszystkich choć jak mnie zacytowałeś to zauważyłem że zjadłem słowo "głównie" a dlatego głównie do Morroka bo wiedziałem, że już go wypróbował. No offence Janiszku :)

Nie uważasz, że jest ciut za drogi na szachowanie przeciwnika? Zabiera slot lorda a za tę samą cenę można mieć Seera na dzwonku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Jeżeli magia Verminlorda się nie spłaca to tymbardziej ta z seera.

Teraz testuję inny typ rozpiski ;)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ale jak już wspomniałeś Verminem trzeba się kitrać bo jest miękki więc czarowanie jest utrudnione. Poza tym za tę samą cene masz nie tylko 4 lvl maga (Seer)+ jego magiczne itemy ale i dzwonek.
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

A grałeś Lazur kiedyś na dzwonie? Chyba nie. Zagraj a sie przekonasz. Vermin jak wbija się w psy, zjada je, wbija się w wrone, zabija ją, wbija sie w kawalerie, zabija ją. A dzwon stoi i stoi i próbuje wychapac jakieś punkty. Vermin nabija punkty. A dzwon stoi i stoi i tyle robi. Grałem na bazylu dzwonem i same remisy. (nie miałem dwóch abominacji).
Ale ja dalej zamierzam na nim grac, bo jest stabilniejszy niż inny każdy inny lord.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Nie nie grałem jeszcze na dzwonie (leży na biurku i czeka na malowanie:)) Vermin fakt, że ma większy potencjał w walce wręcz ale można łatwo oddać 500 pkt a Dzwon to jednak dzwon i jest stabilniejszy. Cosmo też miał dzwon i na turnieju był 3-ci (tylko on miał 2 abomki)
Obrazek

ODPOWIEDZ