okiem archeologa - bretonnia 1300

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

okiem archeologa - bretonnia 1300

Post autor: archeolog »

Teraz ja chętnie sie skonsultuje - robie bretke na 1300 pkt turniej, nie powiem mało mnie
ale to swego rodzaju taktyczne zagranie :wink:

Sir Galahad - El General Magnifico
(Pegaz, Ench Shield, Wyrm Lance, Ślub nienawiści do strzelaczy i brak paniki 25%)

Palatyn Sieciech
(Gauntlem of Duel, Ślub przerzutu hit/wound w duelu, Bitting Blade, lanca)

Armand de Burgesse - BsB
(SoM, Virtue of Duty +1 combat)

Isabelle barabara
(czarka poz 1 + 2x miaghty scroll)

8x Realm Knight's - FCG + Warbanner
6z Realm Knigt's - Muzyk
3x Pegasus Knight's - Muzyk
4x Grail Knight's - Szmata Eteryczności One use only

zastanawiam sie nad zmiana śłubu na generale na przerzut hita z lancy w szarzy
lub wywaleniem pegazów dla 2x5 errant ale pegazy zbyt przydatne są moim zdaniem

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

wybacz mod błąd opery, przeklej :wink:

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

na generale na pegazie wywal tą cnote bo jest zbędna lepiej mu dać grail vow i po sprawie zwłaszcza że i tak nie spanikuje bo nie może przyłączyć się do oddziału pegazów więc jest to kompletnie zbędne. Daj mu za to co innego.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

moze byc w pegazach łaj not :P na małe pkt ostrzał/panika moze boleć z tąd myśle o tej cnocie :wink:

|RaV|
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: |RaV| »

o ile pamiętam herosi na lataczach nie mogą się dołączyć do żadnego oddziału

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

możliwe możliwe;) co nie zmienia faktu że może latac z nimi :wink: na małe pkt brak paniki od strzału i hate na strzelaczy wydaje mi się dobrą opszyn z racji że łatwiej zrobić
armie strzelającą na 1200-1300 niż hardkorową w walce/ przynajmniej empire/de/kraśki etc

kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

Post autor: kszyhu »

ale po co brak paniki, skoro paladyn od ostrzału nie spanikuje??, co najwyżej zginie...

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

No właśnie to jest nie potrzebne zupełnie za to lepiej dać vir of discipline albo cnote że ma zawsze warda na 5+ dla takiego kolesia z małym AS jest niezłe ;) też jest niezła dla takiego pana bo nie może przyłączyć się do lataczy ;)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na twoim miejscu wywalił bym jednego bohatera i wsawił bowmanów bo nie masz czym śmieci ściągać...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

proste proste, ale kiedys wyzbylem sie chopów i teraz nie mam zadnych, proxować nie chce i nie moge bo to na turniej wiec musze obyć się sama kawa, myśle o wywaleniu hero i wrzuceniu albo 5 czystych errantów albo drygiej czarki z mirrorem a druga skroll + chalice

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

a chłopskich fastów nie masz?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

nima, bede miał chwile czasu to machne 2x5 z imperiuim albo rohanu ale poki co musze radzić sobie i ugrać coś samą ciężką

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

NA tak male ptk wywalil bym obu palladynow za nich wsadzil damsleyke majac dwie damsleyki na konikach masz MR1 na 2 klockach i 2 DS + lusterko czyli calkiem dobra jak na te ptk obrone magiczna. obowiazkowo lucznicy minimum 10 w skirmishu. Imo Jołmenow sie nie oplaca brac. w podobnych ptk jest 5 golych errantow ktorzy moga spelniac te same zadania a przezywalnosc maja wieksza. Generalnie malo lanc masz. 6 kotrow wymienil bym na 6albo 5 errantow z muzykiem role spelnia ta sama a za mniejsze ptk.

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

gitara :wink: ale wywalić dwóch pali nie możesz, bsb nie generał, czarka ld 7;) ale poza tym bez paladynów nie ma magic attacków więc wraithy, duchy nawet leśne Gaje
mogą wkurw :wink: poza tym grałem czymś takim tylko zamiast graali wsadziłem 2x5 errantów i urwałem pegaza paladynowi. Porażka jedynie z mobilnymi strzelającymi DE :wink:

ODPOWIEDZ