Konwersje

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Re: Konwersje

Post autor: Luciu »

Dalibyćie rade pokazać mi waszych BSB? Chciałbym zrobić konwersję z jakiejś łatwo dostepnej figurki (np Queeka:P) I nie mam pomysłów troche:P W sumie już jakoś zrobiłem z warlorda no ale...

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Warlord z podstawki będzie świetnym materiałem na BSB. Zdejmę mu trofea z pleców i zarzucę mu tam tarczę, a zamiast halabardy dostanie sztandar z doom wheela i będzie gith :)

Bo sztandarowy z 5ed sztormów który robi za BSB u mnie wygląda tak sobie.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mam limitowanego STB od Cosma i jak dla mnie robi idealne wrażenie :)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ja przerobionego stormvermina z 6ed (zwykłego szeregowca, nie sztandarowego), z dorobionych grzebieniem a'la grecki hoplita i sztandarem od ogrów, i też prezentuje się moim zdaniem spoko.

Obecnie pracuje nad drugą wersję, z 5ed sztandarowego stormverminów, zajebisty figs

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

to ja jakieś zdjęcia tych waszych sztandarowców poproszę!

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

ja TEŻ jeśli można
]arrrr

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Da się zrobić gutter runnersów z nightrunnersów? Podejrzewam że się da i co więcej, że się nie napracuje za bardzo :D Tylko co zrobić żeby takowa konwersja przeszła? :D W sumie nightrunnersi są spoko xP Dajesz to jak gutterów a od bidy można ich do slavów dołożyć itp xP
P.S Kefas dawaj zdjęcia swojej katapy, bo mam na nią zajawke a ty masz najlepsze pomysły:) Chociaż domyślam się że takowej nie posiadasz jeszcze :)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Pewnie że się da, ja moich mam tak właśnie zrobionych. Z GS mają dorobione płaszcze i kaptury, wyglądają jakby właśnie się wykopali z tunelu, jutro postaram się o jakieś zdjęcie i je wrzucę (ale ostrzegam, pomalowani nie są :-P ).
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

A ktoś już może robił sztormów z clanratów/pmonków?bo sztormy są dosyć drogie i wolałbym dzwonek teraz kupić zamiast stormów .

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ja się zastanawiam czy by nie zrobić stormów z beastmeńskich wargorów :D pokonwertować, pokonwertować i może by wyszły jakieś ciekawe szczurokopytne sztormy :D

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

troche dużo musiało być tego konwertowania żeby z kozy zrobić szczura :) Jednak znając Twoje umiejętności modelarskie wyjdzie z tego coś zajebistego

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Myth pisze:jutro postaram się o jakieś zdjęcie i je wrzucę (ale ostrzegam, pomalowani nie są :-P ).
No to zwijaj się bo nie moge się doczekać już:) i odrazu poprosze opis jak to zrobiłeś i czy z jednego boxa i czy tylko z nightrunnersów i jakich bitsów użyłeś:)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Obrazek
Obrazek

No to proszę bardzo Lazur, chociaż zdjęcia pewnie będą kaszaniaste, bo z komórki ;-)

W każdym razie figurki były robione z jednego boxa nightrunnerów, nie użyłem żadnych dodatkowych części, po prostu sami night runners nie dostali rąk ze szponami. Płaszcze i kaptury to GS, figurki są pinowane do podstawek i odpowiednio podsypane piaskiem coby wyglądało, że wychodzą spod ziemi.

EDIT: shit, zdjęcia są naprawdę kaszaniaste, ale za cholerę nie mam teraz czym zrobić lepszych. Jak będzie bardzo razić po oczach to je wywalę, do celów poglądowych w miarę się nadają (chyba :oops: ).
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ci panowie na pierwszym zdjęciu nie mają szponów? ;)

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

No są wyjątki od reguły :-P
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Ok dzięki, Zdjęcia dobre, mogą być:) Gutterzy spoko:) podoba mi się pomysł zakapturzenia ich, chociaż większość moich będzie jednak na nogach :))

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

kiepskie zdjęcia
]arrrr

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Kefas pisze:to ja jakieś zdjęcia tych waszych sztandarowców poproszę!
jamakot pisze:ja TEŻ jeśli można
Kefas zdaje sie juz widzial, ale dam mu jeszcze jedna szanse ponarzekac na NMM ;P

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

1. Wiem czemu sprzedałeś mi BSB-eka
2. Wiem czemu kupiłeś warlorda z dwoma broniami z Kanady ^^

na 5 BSB btw mógłbyś podrzucić swoją rozpę z ETC na PM? (no i powiedz kiedy zadebiutujesz na 8-mą chce wiedzieć czy dobrze rozkminiam edycję ; p )

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Nie planuje gry na 8ed. Gleboko wierze ze glacze sie ogarna i przeglosuja gre na 7.

ODPOWIEDZ